حمید رسایی , www.rasaee.ir

حمید رسایی

حمید رسایی , www.rasaee.ir

حمید رسایی

723نــــفــــــر
عضو شده اند
723نفر عضو شده اند
94/08/27 08:48

مناظره رسایی و خرازی

حمید رسایی
دانشگاه فردوسی مشهد مناظره ای بین رسایی و خرازی برپا کرد. صادق خرازی در بخشی از مناظره گفت: آقای رسایی پاسخ دهید، شما به عنوان یک منصف نگاه کنید و ببینید در دولت گذشته چه اتفاقاتی برای کشور افتاده است، روز اولی که تیم مذاکره‌کننده دولت قبلی(علی لاریجانی) در شورای امنیت مستقر شد، تسبیح خود را می‌چرخاند و می‌گفت، بچرخ تا بچرخیم، ما در آن زمان مذاکره نمی‌کردیم، البته نمی‌خواهم امروز ریز و جزء وارد تمام موضوعات شوم، اما حرف من این است که اگر مجلس حزبی بود و فراکسیون مستقلی برای آن تصمیم می‌گرفت این اتفاق‌ها روی نمی‌داد.

خرازی با اشاره به اینکه پشتوانه گرم مذاکره‌کنندگان به مجلس خودشان است اما متأسفانه هربار تیم مذاکره‌کننده برای مذاکرات رفت، تن آنها را همین مجلس لرزاند، اظهار کرد: تمام امکانات امروز کشور همچون تریبون نماز جمعه، اکثر روزنامه‌ها، صدا و سیما و غیره در اختیار علما قرار گرفته است ولی باز از ضعف ایمان مردم صحبت می‌کنند، این امر نشان می‌دهد که یک ضعف در داخل ما وجود دارد. ببینید امروز چقدر جوانان از کشور خارج می‌شوند، تمام اینها نشانه عملکردی است که در کشور می‌بینند.

رسایی در پاسخ به سخنان خرازی گفت: با بخش زیادی از صحبت‌های خرازی موافق هستم اما می دانید چرا مردم باور نمی کنند، چطور باور کنند وقتی برخی از وزیران این دولت از ۳۰۰ تا ۱۰۰۰ میلیارد تومان ثروت و سرمایه دارند، پس قطعاً ضعف از ما است. وقتی فرزندان مسولین این کشور در لندن درس می خوانند، چطور مردم ناراضی نباشند. چپ و راست هم ندارد.

آقای خرازی! شما ۲۶ ساله بودید نماینده ایران در سازمان ملل شدید پس چرا الان کابینه دولت یازدهم باید پیرترین کابینه بعد از انقلاب باشد؟ چرا مردم ناامید نباشند، چرا به همین جوانانی که در ستادهای آقای روحانی بودند اعتماد نمی شود؟! وقتی چه در اصولگرایان یا اصلاح طلبان کسانی را داریم که در طول سال‌های بعد از انقلاب در جناح چپ یا راست با تابلوی دین آمدند ولی عملکردشان، زندگی شخصی شان ضد دین بود، به نظام و کشور ضربه وارد کردند.

رسایی گفت: من تعجب می کنم که شما از مجلسی می نالید که اکثریت آن و در راس مجلس، آقای لاریجانی بود که دوستان شما و دولت و رسانه های شما برایش کف می زدند ما که منتقد ایشان بودیم حالا که تاریخ مصرف ایشان برای جریان شما تمام شده، او را پاس کاری می کنید و مصاحبه می کنند که معلوم نیست از ایشان در انتخابات حمایت کنیم
99
24
5
31
  , snsns
چهارشنبه 5 اسفند ، 21:38
یه سوال رسایی رد صلاحیت شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ادامه
امیر ثابت , a_100
چهارشنبه 5 اسفند ، 07:00
درصورتی که مطلب واقعیت داشته باشد نمیشود از این وزراء توقع خدمت به نظام داشته باشیم البته سعی شود انشاا در ارایه نظرات خدا را در نظر گرفته چیزی جز رضای حضرت حقتعالی نباشد
ادامه
بابک احمدی , babi2011
چهارشنبه 5 اسفند ، 01:44
http://mashreghnews.ir/fa/news/539497/نامه-سرگشاده-4-نماینده-مجلس-به-روحانی-درباره-ویژه-خواری-منسوبان-به-دولت
توصیه میکنم این لینک رو ببینین
البته در همه دولت ها وضع همینه
ادامه
ققنوس آزادی , go64
چهارشنبه 5 اسفند ، 01:43
بخاطر همینه که تایید صلاحیت نکردن بنده خدارو
ادامه
رضا   , rezasefid
چهارشنبه 27 آبان ، 08:53
بذارین گوشونو گم کنن اینا یکی از دیگری خائنترن به مملکت
ادامه