نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) , valiasr_aj

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) , valiasr_aj

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

276نــــفــــــر
عضو شده اند
276نفر عضو شده اند
بیشتر
96/06/23 18:26

منزل به منزل تا کربلا (از مکه تا کربلا)

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)
.....
همراهان بیوفاى امام علیه‏السلام از گرد او پراکنده شدند و از راست و چپ راه بیابان را پیش گرفتند و تنها همان کسانى که از مدینه همراه امام علیه‏السلام بودند با تعداد کمى از مردان دیگر که در راه به امام ملحق شده بودند باقى ماندند.

پیک کوفه
چون امام علیه‏السلام به «زباله» رسید. فرستاده محمد بن اشعث و عمر بن سعد را ملاقات نمود و آن نامه‏اى را که مسلم بعنوان وصیت از ایشان خواسته بود که بنویسند و براى امام ببرند و شرح آن گذشت، تقدیم امام کرد، امام علیه‏السلام نامه را خواند و صحت خبر شهادت مسلم و هانى را تأیید شده دید، سخت آزرده خاطر شد و این رنجش وقتى شدت پیدا کرد که قاصد خبر قتل قیس بن مسهر را نیز به اطلاع امام رساند.

عبدالله بن یقطر
امام حسین علیه‏السلام برادر رضاعى خود عبدالله بن یقطر را بسوى مسلم – قبل از اطلاع از شهادت او – فرستاد، که بدست حصین بن تمیم گرفتار و به نزد عبیدالله بن زیاد برده شده و او فرمان داد که عبدالله بن یقطر را به بالاى قصر دارالاماره برده تا در منظر عام، حسین و پدرش را لعنت کند! هنگامى که ابن یقطر، بالاى قصر رفت خطاب به مردم گفت: اى مردم! من فرستاه حسین فرزند دختر رسول خداى شما هستم، به یارى او بشتابید و بر پسر مرجانه لعنه الله علیه بشورید.
عبیدالله چون چنین دید فرمان داد تا او را از بالاى قصر به زیر انداختند و در حال جان دادن بود که مردى آمد و او را به قتل رساند، به او گفتند: واى بر تو! چرا چنین نمودى ؟! گفت:مى‏خواستم او را راحت کنم.
منبع: الامام الحسین و اصحابه
99
    آخرین مطالب موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)
    منشا نود درصد از کسانی که جذب گروهک ها و فرقه های... پشت پرده مهدویت های دروغین بدون متن بدون متن بدون متن فاطمیه ویژگی هایی دارد که عاشورا این ویژگی ها را ندارد....! نقد مهمترین ادعای #احمد_بصری در مورد نسبت وی به امام زمان (عجل الله) اعتقاد اهل سنت درمورد برتری مدینه همه بر درِ خانه امام حسین علیه السلام هستند بیچاره ترین انسان ها ناگفته هایی از زندگانی پیامبر صلی الله علیه و آله (2) ناگفته هایی از زندگانی پیامبر صلی الله علیه و آله یادگاری از زائران کربلا امام حسین علیه السلام احیاگر اسلام پاداش زیارت امام حسین علیه السلام تفاوت تربیت کودک در دو مکتب شیعه و وهابیت قدر این کتاب را بدانید مذهبی که علمای آن مخالفت با حاکم فاسق و فاجری چون یزید را حرام می‌داند اخلاص، مقدمه موفقیت چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم توهین به نوامیس شیعه توسط مولوی هتاک مرادزهی آیا یزید بعد از شهادت امام حسین علیه السلام توبه کرد زیارت جامعه ی کبیره، لازمه ی طلبگی گریه کردن امام رضا علیه السلام در عزای سیدالشهداء عیله السلام نماینده شیطان تلاش کنید هر روز بعداز نماز صبح مقید به خواندن زیارت آل یاسین باشید اهانت به مقدسات شیعه و اهل سنت حرام است اهانت های متعدد برخی از علمای اهلسنت به مقدسات شیعه