نرم افزار اندروید کلوب
موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) , valiasr_aj

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) , valiasr_aj

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

274نــــفــــــر
عضو شده اند
274نفر عضو شده اند
بیشتر
93/12/16 18:15

-> خانواده‌های شیعه‌ هزاره چشم به راه خبری خوش

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)


پنج کودک قد و نیم‌قد خدابخش هم هرچند هنوز کوچک‌اند اما سایه سنگین نبودن پدر را در خانه حس کرده‌اند، حالا تنها امیدشان به نیروهای امنیتی افغان است تا پدرشان را به خانواده بازگرداند.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ خانواده «خدابخش» یکی از ۳۰ شیعه از قوم هزاره است که ۱۱ روز پیش در منطقه شاه جوی ولایت زابل توسط افراد مسلح ربوده شدند.

این خانواده در یکی از محلات فقیرنشین در غرب کابل زندگی می‌کنند، چشم‌های تک تک خانواده به در دوخته شده است تا شاید خبر آزادی خدابخش که جوان‌ترین پسر خانواده است به آنها داده شود و او به آغوش خانواده برگردد.

«قمر» همسر خدابخش می‌گوید هنوز هم صبح‌ها که از خواب بلند می‌شود به گوشی همراه شوهرش زنگ می‌زند، با این امید که یکبار دیگر صدای او را بشنود.

برای خواندن ادامه خبر بر روی لینک زیر کلیک کنید
99
6
1
3
نیما   , nnnali
پنجشنبه 10 اردیبهشت ، 21:14
مظلومیت=شیعیان افغانستان . . .
ادامه
آخرین مطالب موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)
منشا نود درصد از کسانی که جذب گروهک ها و فرقه های... پشت پرده مهدویت های دروغین بدون متن بدون متن بدون متن فاطمیه ویژگی هایی دارد که عاشورا این ویژگی ها را ندارد....! نقد مهمترین ادعای #احمد_بصری در مورد نسبت وی به امام زمان (عجل الله) اعتقاد اهل سنت درمورد برتری مدینه همه بر درِ خانه امام حسین علیه السلام هستند بیچاره ترین انسان ها ناگفته هایی از زندگانی پیامبر صلی الله علیه و آله (2) ناگفته هایی از زندگانی پیامبر صلی الله علیه و آله یادگاری از زائران کربلا امام حسین علیه السلام احیاگر اسلام پاداش زیارت امام حسین علیه السلام تفاوت تربیت کودک در دو مکتب شیعه و وهابیت قدر این کتاب را بدانید مذهبی که علمای آن مخالفت با حاکم فاسق و فاجری چون یزید را حرام می‌داند اخلاص، مقدمه موفقیت چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم توهین به نوامیس شیعه توسط مولوی هتاک مرادزهی آیا یزید بعد از شهادت امام حسین علیه السلام توبه کرد زیارت جامعه ی کبیره، لازمه ی طلبگی گریه کردن امام رضا علیه السلام در عزای سیدالشهداء عیله السلام نماینده شیطان تلاش کنید هر روز بعداز نماز صبح مقید به خواندن زیارت آل یاسین باشید اهانت به مقدسات شیعه و اهل سنت حرام است اهانت های متعدد برخی از علمای اهلسنت به مقدسات شیعه