نرم افزار اندروید کلوب
موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) , valiasr_aj

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) , valiasr_aj

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

274نــــفــــــر
عضو شده اند
274نفر عضو شده اند
بیشتر
93/12/13 16:09

-> تصاویر توهین به پرچم امام حسین (ع) توسط نیروهای داعش

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)


در ذیل تصاویری مربوط به درگیری های منطقه "سور شناس" در شمال شهر "سامراء" ایالت "صلاح الدین" دیده می شود که میان نیروهای مقاومت مردمی شیعیان با نیروهای تروریستی – تکفیری "داعش" رخ داده است.

به گزارش شیعه آنلاین، دیگر کمتر کسی در جهان وجود دارد که گروهک تروریستی – تکفیری «دولت اسرائیلی عراق و شام» موسوم به "داعش" را نشناسد و حداقل چندین تصویر از جنایت های وحشیانه، ضد انسانی و ددمنشانه آنها را ندیده باشد.

آنها علاوه بر اینکه پیروان دیگر ادیان را دشمنان خود می دانند، حتی پیروان مذاهب مختلف اسلامی و از جمله شیعیان را هم از دشمنان خود می دانند.

برای ادامه خبر بر روی لینک زیر کلیک کنید
99
آخرین مطالب موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)
منشا نود درصد از کسانی که جذب گروهک ها و فرقه های... پشت پرده مهدویت های دروغین بدون متن بدون متن بدون متن فاطمیه ویژگی هایی دارد که عاشورا این ویژگی ها را ندارد....! نقد مهمترین ادعای #احمد_بصری در مورد نسبت وی به امام زمان (عجل الله) اعتقاد اهل سنت درمورد برتری مدینه همه بر درِ خانه امام حسین علیه السلام هستند بیچاره ترین انسان ها ناگفته هایی از زندگانی پیامبر صلی الله علیه و آله (2) ناگفته هایی از زندگانی پیامبر صلی الله علیه و آله یادگاری از زائران کربلا امام حسین علیه السلام احیاگر اسلام پاداش زیارت امام حسین علیه السلام تفاوت تربیت کودک در دو مکتب شیعه و وهابیت قدر این کتاب را بدانید مذهبی که علمای آن مخالفت با حاکم فاسق و فاجری چون یزید را حرام می‌داند اخلاص، مقدمه موفقیت چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم توهین به نوامیس شیعه توسط مولوی هتاک مرادزهی آیا یزید بعد از شهادت امام حسین علیه السلام توبه کرد زیارت جامعه ی کبیره، لازمه ی طلبگی گریه کردن امام رضا علیه السلام در عزای سیدالشهداء عیله السلام نماینده شیطان تلاش کنید هر روز بعداز نماز صبح مقید به خواندن زیارت آل یاسین باشید اهانت به مقدسات شیعه و اهل سنت حرام است اهانت های متعدد برخی از علمای اهلسنت به مقدسات شیعه