نرم افزار اندروید کلوب
موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) , valiasr_aj

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) , valiasr_aj

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

275نــــفــــــر
عضو شده اند
275نفر عضو شده اند
بیشتر
93/09/23 18:50

داعش، دستورالعمل بردگی زنان را منتشر کرد در متن دستورالعمل...

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)
داعش، دستورالعمل بردگی زنان را منتشر کرد

در متن دستورالعمل مذکور چنین آمده که کتک زدن زنان اسیر گرفته شده به قصد «تأدیب» آن ها هیچ گونه اشکالی ندارد

به گزارش «شیعه نیوز»، طی چند ماهی که از پیشروی های داعش در عراق و تصرف چند شهر این کشور از سوی تروریست ها می گذرد، گزارش های متعددی درباره اقدامات جنایتکارانه این گروه علیه زنان و کودکان منتشر شده است. اما یک دستورالعمل مربوط به خود این گروه که به تازگی به دست آمده، نشان از برنامه ریزی داعش برای تجاوز سیستماتیک به زنان و کودکان دارد.

گروه تروریستی داعش دستور العملی را برای به اسارت گرفتن، شکنجه و تجاوز به زنانی که از دید این گروه «کافر» خوانده می شوند، منتشر کرده است. در این دستورالعمل، مواردی درباره چگونگی استفاده از این زنان به عنوان برده جنسی مطرح و همچنین تجاوز به کودکان نیز توجیه شده است.

برای خواندن متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک کنید
http://valiasr-aj.com/fa/page.php?bank=khabar&id=4814
99
آخرین مطالب موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)
منشا نود درصد از کسانی که جذب گروهک ها و فرقه های... پشت پرده مهدویت های دروغین بدون متن بدون متن بدون متن فاطمیه ویژگی هایی دارد که عاشورا این ویژگی ها را ندارد....! نقد مهمترین ادعای #احمد_بصری در مورد نسبت وی به امام زمان (عجل الله) اعتقاد اهل سنت درمورد برتری مدینه همه بر درِ خانه امام حسین علیه السلام هستند بیچاره ترین انسان ها ناگفته هایی از زندگانی پیامبر صلی الله علیه و آله (2) ناگفته هایی از زندگانی پیامبر صلی الله علیه و آله یادگاری از زائران کربلا امام حسین علیه السلام احیاگر اسلام پاداش زیارت امام حسین علیه السلام تفاوت تربیت کودک در دو مکتب شیعه و وهابیت قدر این کتاب را بدانید مذهبی که علمای آن مخالفت با حاکم فاسق و فاجری چون یزید را حرام می‌داند اخلاص، مقدمه موفقیت چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم توهین به نوامیس شیعه توسط مولوی هتاک مرادزهی آیا یزید بعد از شهادت امام حسین علیه السلام توبه کرد زیارت جامعه ی کبیره، لازمه ی طلبگی گریه کردن امام رضا علیه السلام در عزای سیدالشهداء عیله السلام نماینده شیطان تلاش کنید هر روز بعداز نماز صبح مقید به خواندن زیارت آل یاسین باشید اهانت به مقدسات شیعه و اهل سنت حرام است اهانت های متعدد برخی از علمای اهلسنت به مقدسات شیعه