نرم افزار اندروید کلوب
موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) , valiasr_aj

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج) , valiasr_aj

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)

275نــــفــــــر
عضو شده اند
275نفر عضو شده اند
بیشتر
93/09/19 12:49

درگیری شدید در سه کیلومتری حرم حضرت زینب(س)

موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)
این روزها در منطقه‌ای به نام حجر الاسود که حدوداً در سه کیلومتری حرم حضرت زینب(س) قرار دارد؛ درگیری شدیدی بین مدافعان حرم و گروه‌های تروریستی رخ داده است.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ منطقه «حجر الاسود» که در سه و نیم کیلومتری حرم حضرت زینب(س) واقع است، این روزها شاهد درگیری‌های شدید بین نظامیان ارتش سوریه و مدافعان حرم حضرت زینب(س) با گروه‌های تروریستی است.

این منطقه از دو سال قبل به کنترل گروه های تکفیری در آمده است و جزو آخرین پایگاه‌های تروریست‌ها در اطراف حرم حضرت زینب(س) به شمار می رود.

حجر الاسود که در هشت کیلومتری شهر دمشق قرار دارد، جزو مناطق پرجمعیت جنوب دمشق است و پیش از شروع جنگ در سوریه، بیش از شصت هزار نفر در این منطقه زندگی می‌کردند.

بافت مسکونی در این منطقه فشرده است و این مسئله جنگیدن را برای ارتش سوریه گروه‌‌های مدافع حرم دشوار ساخته است.

حجر الاسود پایگاه اصلی گروه‌های تکفیری ـ تروریستی همچون «داعش»، «جبهه النصره» و «کتائب اکناف بیت المقدس» است.

برای خواندن متن کامل خبر بر روی لینک زیر کلیک کنید
99
آخرین مطالب موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر (عج)
منشا نود درصد از کسانی که جذب گروهک ها و فرقه های... پشت پرده مهدویت های دروغین بدون متن بدون متن بدون متن فاطمیه ویژگی هایی دارد که عاشورا این ویژگی ها را ندارد....! نقد مهمترین ادعای #احمد_بصری در مورد نسبت وی به امام زمان (عجل الله) اعتقاد اهل سنت درمورد برتری مدینه همه بر درِ خانه امام حسین علیه السلام هستند بیچاره ترین انسان ها ناگفته هایی از زندگانی پیامبر صلی الله علیه و آله (2) ناگفته هایی از زندگانی پیامبر صلی الله علیه و آله یادگاری از زائران کربلا امام حسین علیه السلام احیاگر اسلام پاداش زیارت امام حسین علیه السلام تفاوت تربیت کودک در دو مکتب شیعه و وهابیت قدر این کتاب را بدانید مذهبی که علمای آن مخالفت با حاکم فاسق و فاجری چون یزید را حرام می‌داند اخلاص، مقدمه موفقیت چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم چرا برخی اوقات، حال مناسبی برای عبادت خداوند نداریم توهین به نوامیس شیعه توسط مولوی هتاک مرادزهی آیا یزید بعد از شهادت امام حسین علیه السلام توبه کرد زیارت جامعه ی کبیره، لازمه ی طلبگی گریه کردن امام رضا علیه السلام در عزای سیدالشهداء عیله السلام نماینده شیطان تلاش کنید هر روز بعداز نماز صبح مقید به خواندن زیارت آل یاسین باشید اهانت به مقدسات شیعه و اهل سنت حرام است اهانت های متعدد برخی از علمای اهلسنت به مقدسات شیعه