نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/13 21:04

ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان...

سپاهان-اصفهان
ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی

بازیکنان سپاهان امروز نیز مانند سایر روزها در باغ فردوس تمریناتشان را پیگیری کردند.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر در دوره نوزدهم به تعویق افتاده، ولی در رابطه با دو هفته بعدی که طبق برنامه پیش از پایان سال 1398 برنامه ریزی شده است، اطلاع رسانی دقیقی نشده تا کادر فنی تیم ها، به نوعی در مورد تعطیلی تمرینات یا ادامه آن با ابهام روبرو باشند.

امیرقلعه نویی نیز مستثنی از این ماجرا نیست و علیرغم درخواستی که برای تعویق بازی ها داشت، همچنان تمرینات تیمش را با جدیت دنبال می کند و طی روزهای اخیر تنها یک روز به شاگردانش فرصت استراحت داد.

تمرین سپاهان امروز در شرایطی برگزار شد که قرار بر برگزاری دیداری دوستانه بود ولی استرس ناشی از شیوع ویروس کرونا سبب شد تا کادر فنی طلایی پوشان برگزاری بازی درون تیمی را به انجام بازی دوستانه ترجیح دهد؛ البته آنطور که تصاویر نشان می دهد، بازیکنان سپاهان با آمادگی و تمرکز خوبی امروز در باغ فردوس دور هم جمع شده بودند.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...