نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/13 21:03

بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی...

سپاهان-اصفهان
بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛

چرا کی‌روش مرد کلیدی قلعه‌نویی به شمار می‌رود؟

تمرینات تیم فوتبال سپاهان امروز با حضور استنلی کی روش پیگیری شد.

به گزارش "ورزش سه"، استنلی کی روش در پایان لیگ هفدهم همراه با امیرقلعه نویی از ذوب آهن به سپاهان کوچ کرد و توانست نمایش هایی را ارائه بدهد که سرمربی سپاهان از او انتظار داشت و حالا مصدومیت یا محرومیت او چالشی برای کادر فنی سپاهان به شمار می رود و در دیدار برابر السد این موضوع بار دیگر به چشم آمد.

در دو فصلی که کی‌روش همراه قلعه‌نویی به سپاهان رفته، او در 8 بازی لیگ غایب بوده است. سپاهان در 4 مسابقه‌ای که این فصل کی‌روش را نداشته، فقط در هفته اول شاهین بوشهر را شکست داد و در سایر مسابقات طعم برد را نچشیده است. حتی زمان‌هایی که کی‌روش جزو یازده بازیکن فیکس سپاهان نباشد و در ادامه به عنوان تعویضی وارد زمین شود هم سپاهان برای کسب برد و گل زدن به مشکل می‌خورد. در این فصل 4 بازی کی‌روش به عنوان تعویضی وارد زمین شده و سپاهان فقط یکی از آن چهار بازی را برنده شد. در آن چهار بازی، تا قبل از ورود کی‌روش، سایر هم‌تیمی‌های او مجموعا دو گل زدند.

فصل گذشته هم شرایط به همین شکل بود. کی‌روش‌ استنلی در چهار بازی، همراه سپاهان نبود که باز هم شاگردان قلعه‌نویی فقط یکی از آن چهار بازی را برنده شدند. در مجموع این دو فصل، در هشت دیداری که سپاهان کی‌روش را در ترکیب نداشته، این تیم فقط دو بازی را برده و 11 امتیاز کسب کرده است. یک شکست، و فقط 6 گل زده نشان از وابستگی تیم قلعه‌نویی به این مهاجم 195 سانتی‌متری دارد. سپاهان در نیمی از بازی‌هایی که کی‌روش را نداشته حتی گل هم نزده و در این بازی‌ها به جز شاهین، به هیچ تیمی بیشتر از یک گل نزده است.آمار گلزنی سپاهان در دیدارهایی که کی‌روش هست، بیش از دو برابر بهتر از 8 مسابقه‌ای است که او را در ترکیب نداشت. در این دو فصل سپاهان با کی‌روش متوسط 1.6 گل زده را داشته در حالی که در غیاب او آمار گلزنی‌اش به میانگین یک گل در هر بازی هم نمی‌رسد. کی‌روش و سپاهان به طور میانگین 1.95 امتیاز در هر بازی گرفتند اما سپاهان بدون او، متوسط امتیازش به 1.3 امتیاز در هر بازی افت کرده است؛ روندی که دلیل نتایج نه چندان خوب این هفته‌های سپاهان را هم نشان می‌دهد. سپاهان در پنچ دیدار نیم‌فصل دوم (بعد از تعطیلات) فقطیک بازی را برده و آن یک مسابقه هم همانی بوده که کی‌روش در میان 11 بازیکن منتخب امیرقلعه نویی حضور داشته است.

کی روش که دو روز پیش از دیدار برابر السد در هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با مصدومیت مواجه شد، این روزها در حال کسب آمادگی کامل برای بازگشت به میادین است و می تواند در اولین دیدار طلایی پوشان که البته هنوز زمانش مشخص نشده، حضور پیدا کند.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...