نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/13 21:01

ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی...

سپاهان-اصفهان
ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی

پس از تغییراتی که در بخش مدیریتی باشگاه سپاهان ایجاد شد، دو عضو جدید به هیئت مدیره اضافه شدند.

به گزارش ورزش سه، به نقل از روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، اعضای هیئت مدیره باشگاه با حضور بر سر تمرین، با کادر و بازیکنان این تیم دیدار و گفتگو کردند.

منوچهر نیکفر رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان که بعنوان سرپرست باشگاه، امور اداری و ستادی رانیز مدیریت می کند، به همراه دیگر اعضای هیئت مدیره این باشگاه بر سر تمرین تیم فوتبال حاضر شدند و لحظاتی را به امیر قلعه نوعی و کادر فنی و سرپرستی و بازیکنان تیم به گفتگو پرداختند.

در این دیدار آقایان کریم فخارزاده و سیدعلی پزشک نیز بعنوان اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه معرفی شدند تا منوچهر نیکفر ، مجتبی لطفی و مسعود تابش را در تصمیم سازی های هیئت مدیره باشگاه همراهی کنند.

گفته می شود منوچهر نیکفر تا پایان فصل با عنوان سرپرستی کارهای مدیریتی را پیش خواهد برد ولی یکی از اقدامات مهم هیئت مدیره سپاهان انتخاب مدیرعامل بعدی تیم خواهد بود.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...