نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/13 21:00

مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست...

سپاهان-اصفهان
مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛

درخواست عظیمیان از کادر فنی و بازیکنان سپاهان

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل سابق و سرپرست جدید باشگاه سپاهان امروز برگزار شد.

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته و پس از اتفاقات دیدار لغو شده پرسپولیس و سپاهان در چارچوب هفته بیستم رقابت های لیگ نوزدهم که با رای کمیته انضباطی سه بر صفر به سود سرخپوشان پایتخت اعلام شد و باشگاه اصفهانی نیز 150 میلیون تومان جریمه نقدی شد، جلسه ای اضطرای در محل باشگاه سپاهان و با حضور اعضای هیئت مدیره برگزار شد و در نهایت با قبول استعفای مسعود تابش که طی روزهای اخیر به شدت تحت فشار قرار گرفته بود، پس از بیشتر از دو سال مدیریت باشگاه سپاهان تغییر کرد.

یک روز پس از قبول استعفای تابش، امروز مراسم تودیع و معارفه منوچهر نیکفر سرپرست جدید باشگاه و مدیرعامل سابق با حضور عظیمیان رئیس شرکت فولاد مبارکه سپاهان برگزار شد.

ایرج ترابی مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه سپاهان پس از استعفای تابش، با اشاره به شرایط خاص باشگاه سپاهان تصریح کرد: « دغدغه مدیریت ارشد فولادمبارکه همواره بر این بوده و هست که باشگاه سپاهان، جایگاه شایسته خود را داشته و همچنان بر مسیر تعالی و بهبود حرکت نماید. هر تصمیمی هم که در این راه اتخاذ می‌شود، قطع به یقین همراستا با اهداف باشگاه بوده و همچنان بر بهبود فضای پیش رو تاکید می شود.»

در این مراسم عظیمیان مدیریت شرکت فولاد مبارکه از بازیکنان و کادر فنی سپاهان خواست تا همچنان برای کسب عنوان قهرمانی رقابت ها تلاش کنند.

سپاهان در پایان هفته بیست و یکم با کسب 36 امتیاز فاصله ای 10 امتیازی با صدر جدول دارد ولی همچنان امیدوار به رای کمیته استیناف است تا شاید شرایط بهتری در صورت تغییر رای پیدا کند.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...