نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/13 21:00

تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:...

سپاهان-اصفهان
تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛

گولسیانی: 2 ماه نباید پایم را روی زمین بگذارم

مدافع سپاهان که به واسطه آسیب دیدگی زانو فصل را از دست داده بود، پس از انجام عمل 4 ماه برای ریکاوری زمان نیاز دارد.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از عوامل افت تیم سپاهان در نیم فصل دوم رقابت ها و فاصله گرفتن از صدر جدول رده بندی، از دست دادن زوج خط دفاعی تیم بود که نمایش بی نقصی تا هفته سیزدهم در کنار هم ارائه دادند ولی عزت پورقاز در دیدار برابر نساجی مازندران با پارگی رباط صلیبی مواجه شد و کمی بعدتر هم گولسیانی در تمرینات نیم فصل، به دلیل مصدومیت زانو فصل را از دست داد.

این بازیکن گرجستانی که در کمپ قطر به سایر بازیکنان تیم ملحق شده بود، پس از معاینه ای که در کمپ اسپایر روی پای او انجام شد، به این نتیجه گیری رسید که پایش را به دست جراحان بسپارد و حالا برای بازگشت به میادین به 4 ماه زمان نیاز دارد.مدافع 30 ساله سپاهان در گفتگویی با "ورزش سه" در رابطه با شرایط خود گفت: « الان زیر نظر بهترین دکترهای در حال درمان هستم. در این 4 ماه کارهای درمانی را انجام می دهم و اواخر جون به مسابقات برمی گردم. پروسه سختی پیش رو دارم و حتی نباید به مدت 2ماه پایم را روی زمین بگذارم. امیدوارم این مدت را به بهترین شکل پشت سر بگذارم و با آمادگی کامل به فوتبال برگردم.»
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...