نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/11 03:14

فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات...

سپاهان-اصفهان
فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم

نیکفر: اتفاقات بازی با پرسپولیس روی استعفای تابش تاثیر داشت

سرپرست جدید باشگاه سپاهان اصفهان گفت: به هر حال فشاری که به تابش به خاطر اتفاقات آن بازی آمد روی این ماجرا تاثیر داشت.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد منوچهر نیکفر در گفت‎وگو با میزان، در خصوص استعفای مسعود تابش از مدیرعاملی باشگاه سپاهان اظهار داشت: پس از برگزاری جلسه هیئت مدیره با استعفای تابش موافقت کردیم. فعلا من سرپرست باشگاه هستیم و امور را انجام می‌دهیم تا ببینیم چه می‌شود.

وی ادامه داد: اسامی مختلفی برای گزینه مدیرعاملی در فضای مجازی و رسانه‌ها مطرح شده، اما گزینه‌های ما هنوز مشخص نیست. ما باید گزینه‌های مختلف را بررسی کنیم و بعد نتیجه را اعلام کنیم، اما فعلا امور را من انجام می‌دهم.

سرپرست و رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان اصفهان در پاسخ به این سوال که آیا استعفای تابش ارتباطی با اتفاقات بازی این تیم مقابل پرسپولیس داشت یا خیر تصریح کرد: به هر حال فشاری که به تابش به خاطر اتفاقات آن بازی آمد روی این ماجرا تاثیر داشت. اجازه دهید بیشتر از این اظهارنظر نکنم.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...