نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/11 03:13

پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛...

سپاهان-اصفهان
پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛

تابش برکنار شد؛ نیکفر سرپرست جدید سپاهان

با اعلام باشگاه فولاد مبارکه سپاهان مسعود تابش از مدیرعاملی باشگاه برکنار شد و منوچهر نیکفر به عنوان سرپرست تا تعیین مدیرعامل، منصوب شد.

به گزارش "ورزش سه"، در پی اتفاقات دیدار برابر پرسپولیس و حکم این مسابقه که با نتیجه 3 بر 0 به ضرر باشگاه اصفهانی اعلام شد و 150 میلیون تومان جریمه نقدی روی دست سپاهان گذاشت، فشارهای زیادی به مدیران این باشگاه وارد شد و امروز برای بررسی شرایط ایجاد شده، هیئت مدیره جلسه ای اضطراری تشکیل داد.

تابش که مسئولیت مستقیم در عدم حضور تیم فوتبال سپاهان در دیدار برابر پرسپولیس را برعهده داشت، امروز پیش از ورود به جلسه هئیت مدیره؛ نامه استعفای خود را آماده کرده بود و به اعضای هیئت مدیره تقدیم کرد تا این موضوع بحث اصلی جلسه مدیران باشگاه سپاهان باشد.

در پایان این جلسه با استعفای مسعود تابش موافقت شد ولی کاپیتان سابق سپاهان که تجربیات بسیار زیادی در حوزه های مختلف مدیریتی دارا است، همچنان به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره در باشگاه فعالیت خواهد کرد.در این جلسه تصمیمی در رابطه با مدیرعامل بعدی سپاهان گرفته نشد، ولی ساعتی پس از پایان این جلسه بود که منوچهر نیکفر رئیس هیئت مدیره باشگاه به عنوان سرپرست باشگاه تا انتخاب مدیرعامل بعدی انتخاب و معرفی شد.

سپاهان که یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی رقابت های لیگ نوزدهم بود، پس از حکم کمیته انضباطی و همینطور تساوی برابر همشهری، حالا اختلافی 10 امتیازی با صدر جدول دارد و کار امیرقلعه نویی و شاگردانش حالا سخت تر از هر زمان دیگری طی فصل شده است.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...