نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/11 03:11

بازی می کردیم و آماده بودیم، اما ....

سپاهان-اصفهان
بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .....

انتقاد تند و بی سابقه امید نورافکن از هواداران سپاهان

امید نورافکن با انتشار پستی اینستاگرامی به شرایط سپاهان در این روزهای پرحاشیه پرداخته است.

به گزارش "ورزش سه"، سپاهانی‌ها با توجه به رقابت فشرده ای که فصل گذشته با پرسپولیس برای کسب عنوان قهرمانی مسابقات داشتند و در نهایت هم قافیه را به این تیم باختند، در لیگ نوزدهم به عنوانی جز قهرمانی نمی اندیشند، ولی حالا با اتفاقاتی که طی روزهای گذشته رخ داده و حکمی که شب گذشته توسط کمیته انضباطی صادر شد، شرایط برای شاگردان امیرقلعه نویی از هر زمانی سخت تر شده است.

سپاهان روز گذشته در ورزشگاه فولادشهر 2 امتیاز حیاتی را جا گذاشت و ساعاتی بعد هم با حکم کمیته انضباطی، نتیجه دیدار لغو شده سپاهان و پرسپولیس، سه بر صفر به سود باشگاه تهرانی اعلام شد و حالا با این وصف اختلاف شاگردان گل محمدی در صدر جدول با تیم سپاهان به 10 امتیاز رسیده و این یعنی هر تیمی غیر از پرسپولیس کار بسیار سختی برای کسب عنوان قهرمانی این فصل از رقابت های لیگ برتر دارد.

امید نورافکن بازیکن سپاهان در واکنش به اتفاقاتی که روز گذشته رخ داد، پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده و در این پست از هواداران سپاهان نیز انتقاد کرده است.

امید نورافکن در بخشی از صحبت های خود با اشاره به اتفاقات دیدار پرسپولیس و سپاهان نوشته است:« ما برای رسیدن به این جایی که هستیم سخت تلاش کردیم. در این شش ماه از هرچیزی که باعث خوشی می‌شد، گذشتیم. اما رفتار هوادارانی که به جای جلو انداختن تیم، باعث عقب افتادن تیم می‌شوند واقعا عذاب آور است. ما در زمین بازی را بردیم. خدا هم شاهد ما هست؛ بازی می‌کردیم و آماده بودیم اما ... .هافبک سپاهان در ادامه با اشاره به انتقاداتی که هواداران سپاهان از علی قربانی و عملکرد او می کنند، به گل این بازیکن در فصل گذشته مقابل شهر خودرو اشاره کرده که باعث کسب سهمیه مستقیم آسیایی برای سپاهان شد. او در این مورد هم اینگونه با هواداران سپاهان صحبت می کند: « یا به طور مثال پارسال با گل یک بازیکن وارد باشگاه های آسیا شدیم، که اگر نمیزد .... اما چنان برخورد می شود، انگار نه انگار ما با هم هستیم. چه ببازیم، چه مساوی و چه باخت. چنان برخوردی می‌کنید که اثر برعکس دارد و از رسیدن تیم به موفقیت جلوگیری می کند.

نورافکن در پایان از هواداران سپاهان خواسته تا در ادامه رقابت ها و در شرایطی که وضعیت برای سپاهان سخت تر هم شده است، کنار تیم باشند و اضافه کرده است: « لطفا با توجه به شرایطی که برای ما به وجود آوردند، حداقل تا آخر کنارمان باشید نه روبرویمان. بدانید ما هم به اندازه شما تیمی که برایش بازی می کنیم را دوست داریم.»گفتنی است پیش از نورافکن، شایان مصلح مدافع چپ سپاهان با انتشار ویدئویی در صفحه مجازی‌اش، از دلیل بازی نکردن تیمش مقابل پرسپولیس حرف زده بود و گفته بود بازیکنان سپاهان با درخواست هواداران از حضور مقابل پرسپولیس سر باز زده بودند و البته به این موضوع هم اشاره کرده بود که نیروی انتظامی چند دقیقه ای برای باز کردن راه اتوبوس سپاهان با هواداران تیم مقابل هتل کوثر، درگیری داشته است و آنطور که آنها ادعا داشته اند، راه برای اتوبوس تیم باز نبوده است.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...