نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/11 03:09

حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟...

سپاهان-اصفهان
حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟

کیانی: پنالتی بود، از هواداران عذرخواهی می‌کنم

مهدی کیانی در میکسدزون خبری ورزشگاه فولادشهر به انتقاد از تصمیمات سازمان لیگ فوتبال ایران پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی کیانی هافبک تیم فوتبال سپاهان در گفتگو با خبرنگاران در میکسدزون ورزشگاه فولادشهر در رابطه با نارضایتی اعضای باشگاه که اصرار به برگزاری بازی ها دارند، و با اشاره به نتیجه بازی که تساوی یک بر یک بود، حرف هایش را اینگونه آغاز کرد: خب ما نیمه اول خیلی خوب بودیم ولی نیمه دوم تمرکز خوبی نداشتیم؛ از خود من گرفته تا بقیه. من تمرکز نداشته باشم، به بقیه سرایت می کند.

او در ادامه گفت: ما نمی دانیم با چه شرایطی بازی کنیم. نمی خواهیم بهانه بیاوریم ولی بعد از اتفاقات بازی پرسپولیس، واقعا نه خودمان نه خانواده هایمان، نه زن و بچه هایمان، تمرکز خوبی نداشتیم. مسئولین باید یک فکر اساسی کنند. حتما باید یک اتفاقی برای دو سه بازیکن بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟! ما هر چقدر هم بخواهیم فراموش کنیم و تمرکز کنیم، نمی شود.

کیانی در ادامه با معذرت خواهی از هم تیمی هایش به خاطر پنالتی دادن در دقیقه 90 افزود: ما این 4،5 روزه خیلی اذیت شدیم. من نیمه دوم خودم را می گویم، مقصر هستم، به خاطر پنالتی ای که گل شد، ولی واقعا چند روز یک فکرمان اینجاست و یک فکرمان پیش خانواده هامان. مسئولان چرا این بازی ها را برگزار می کنند؟ چه دلیل دارند؟ خودشان جای خوبی نشسته اند. اگر برای هوادار مشکل هست برای همه ما هم هست. باید فکری اساسی بشود. تمام تلاش یک انسان این است که سلامت باشد واگر خدایی ناکرده سلامتش را از دست بدهد، هیچ فایده ای ندارد. امیدوارم حداقل اگر قرار است بازی ها برگزار شود، ایمنی را هم فراهم کنند.

از کاپیتان سپاهان در رابطه با از دست رفتن دو امتیاز و کمرنگ تر شدن شانس قهرمانی پرسیده شد که او گفت: نه ما با امید زنده ایم. ولی ای کاش این اتفاق ها نمی افتاد. ما تمرکز خوبی داشتیم ولی این اتفاقات از لحاظ روحی و روانی روی همه ما تاثیر داشت. ما تا آخر می جنگیم و ببینیم خدا چه می خواهد.

آخرین سوال از کیانی در رابطه با پنالتی بود که او ضمن تایید این نکته که در دقیقه 90 پنالتی مرتکب شده است، از هواداران، کادر فنی و هم تیمی هایش عذرخواهی کرد.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...