نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/8 06:15

با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...

سپاهان-اصفهان
با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛

پستی که قلعه‌نویی را به دردسر انداخته است!

با توجه به مصدومیت شدید ولسیانی و از دست رفتن فصل برای او، حالا سرمربی سپاهان باید در فکر پیدا کردن زوج مناسب برای این بازیکن باشد.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار سپاهان برابر پرسپولیس برگزار نشد ولی طبق ترکیبی که امیر قلعه نویی در این مسابقه انتخاب کرده بود، خبری از شایان ملصح در قلب خط دفاعی نبود و سرمربی سپاهان ترجیح داده بود تا از محمدرضا مهدی زاده در پست دفاع آخر استفاده کند.

قلعه نویی همچنین شایان مصلح را که در دو بازی برابر السد و العین در دفاع میانی بازی کرده بود را مقابل پرسپولیس به پست دفاع چپ انتقال داده بود تا نشان دهد با وجود بازیکنانی نظیر مهدی ترکمان و سعید آقایی همچنان سرمربی سپاهان حساب ویژه ای روی او باز کرده می کند.

اما چالشی که حالا مهم ترین مسئله در اردوی سپاهان به شمار می رود، پیدا کردن زوج محمد طیبی است. سپاهان در نیم فصل اول و تا دیدار هفته سیزدهم برابر نساجی مازندران در این پست ولسیانی و عزت پورقاز را در اختیار داشت ولی مدافع ترکمن سپاهان در همین دیدار بود که با پارگی رباط صلیبی مواجه شد و مدافع گرجستانی طلایی پوشان هم که با پورقاز زوجی استثنایی برای تیمشان درست کرده بودند، در پنجره زمستانی مصدوم شد و فصل را از دست داد تا حالا قلعه نویی مجبور به استفاده از دو بازیکن جدید در این پست حساس و حیاتی باشد.

طیبی یکی از بهترین مدافعان لیگ در نیم فصل اول بود که سرمربی سپاهان معتقد است هنوز برای رسیدن به هماهنگی نیاز به زمان دارد؛ مسئله بعدی اما پیدا کردن زوج او است.با در نظر گرفتن ترکیبی که برای سپاهان در دیدار برابر پرسپولیس انتخاب شده بود، امیر قلعه نویی در 4 دیدار اخیر از سه بازیکن مختلف که امید نورافکن، شایان مصلح و محمدرضا مهدی زاده بوده اند در پست دفاع میانی استفاده کرده است و همین موضوع به وضوح نشان می دهد که سرمربی سپاهان هنوز در این خصوص به جمع بندی و نتیجه گیری نرسیده و زوج دلخواهش را پیدا نکرده است.

سپاهان در دیدار بعدی خود باید روز پنج شنبه در ورزشگاه فولادشهر به مصاف ذوب آهن برود و باید ببینیم در این مسابقه آیا امیر قلعه نویی باز هم از محمدرضا مهدی زاده به عنوان زوج طیبی استفاده می کند یا ازمیان نورافکن و مصلح، دست به انتخاب خواهد زد؟
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...