نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/4 01:42

فقط خواهان لغو بازی با پرسپولیس هستیم تابش: هرگز...

سپاهان-اصفهان
فقط خواهان لغو بازی با پرسپولیس هستیم

تابش: هرگز نمی‌خواهیم سلامت مردم به خطر بیفتد

مدیرعامل باشگاه سپاهان از سازمان لیگ خواست دیدار تیمش مقابل پرسپولیس را لغو کند.مسعود تابش در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره اینکه سازمان لیگ تصمیم گرفته دیدار پرسپولیس و سپاهان را بدون حضور تماشاگر برگزار کند، بیان کرد: ما هرگز حاضر نیستیم سلامت مردم عزیزمان به خاطر چند ساعت حضور در ورزشگاه به خطر بیفتد، اما این عادلانه نیست که بدون تماشاگر بازی کنیم. از این رو خواهان لغو دیدار سپاهان و پرسپولیس هستیم.وی ادامه داد: ما کاملا درک می کنیم که شرایط ویژه ای در کشور حکم فرما است اما با توجه به مهم بودن مسابقه خواهان تعویق بازی هستیم. هرگز نمی خواهیم هواداران را به ورزشگاه بکشانیم و در حضور آنها بازی کنیم اما می دانید که این بازی شرایط قهرمانی لیگ را تعیین می کند و عملا با بدون تماشاگر شدن مسابقه شرایط میزبانی ما از بین می رود. به همین خاطر امیدواریم سازمان لیگ و فدراسیون با درخواست ما برای لغو بازی موافقت کند.

مدیرعامل سپاهان همچنین گفت: ما الان 5 روز به 5 روز بازی می کنیم و اگر این بازی لغو شود، حاضر هستیم هر 4 روز یکبار هم بازی کنیم. ایرادی ندارد. دلیل این امر هم حساسیت بازی فردا است.تابش با اشاره به سابقه لغو بازی ها تاکید کرد: مگر اینطور نبود که بازی ما با استقلال به خاطر آلودگی هوای تهران لغو شد و در جام حذفی به تعویق افتاد؟ ما هم اعتراضی نکردیم. الان نیز با توجه به شرایط ویژه می خواهیم که بازی با پرسپولیس لغو شود. انشاالله در آینده هم شرایط بهتر می شود و می توانیم بازی هایمان را دنبال کنیم.وی در پایان افزود: تاکید می کنم که ما هرگز نمی خواهیم بازی با حضور تماشاگر برگزار شود و خدای ناکرده با پخش شدن این ویروس سلامتی مردم به خطر بیفتد.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...