نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/3 22:23

دوئل کیانی با وینگری که به داخل می زند دو تقابل ویژه...

سپاهان-اصفهان
دوئل کیانی با وینگری که به داخل می زند

دو تقابل ویژه بازی سپاهان-پرسپولیس

پرسپولیس و سپاهان باز هم در یک مقطع ویژه از فصل به هم رسیده اند.

به گزارش "ورزش سه"، فردا پرسپولیس و سپاهان در حالی به مصاف هم می روند که بار دیگر نتیجه جدال رو در روی این دو تیم، روی شرایط بالای جدول تاثیر مستقیم خواهد گذاشت. فصل قبل سه بار این دو تیم با هم روبرو شدند و هر سه بازی از حساس ترین و جذاب ترین مسابقات فصل فوتبال ایران شد. در استانه این جدال کلاسیک، دو تقابل ویژه بازی را مرور می کنیم.

کیانی-ترابی؛ وینگری که باید در قلب زمین مهار شودهرچند مهدی ترابی به عنوان هافبک راست یا هافبک چپ بازی را شروع می کند، اما در هر دو پست، ترابی تمایل به حرکت رو به کانال های میانی دارد و با این رویکرد غریزی، ترابی هم در اغلب بازی‌ها موقعیت گلزنی برای خودش ایجاد می کند و هم در موقعیت سازی برای دیگر نیروهای هجومی پرسپولیس خوب عمل می کند. مجموعه این نکات باعث می شود در جریان بازی فردا، منتظر تقابل ترابی با مهدی کیانی هافبک دفاعی سپاهان باشیم؛ دوئلی که نتیجه آن روی سرنوشت بازی موثر خواهد بود. در اینفوگرافی خروجی سایت یازده می بینید که در طول فصل کیانی متوسط 2.1 تکل موفق و 2.2 قطع توپ در هر بازی داشته و متوسط نمره اش در سایت یازده هم 6.88 است. متوسط تعداد شوت و دریبل و پاس کلیدی ترابی در هر بازی هم نشان می دهد که چه دوئل بزرگی در پیش است.علیپور-مصلح؛ شناخت مثل کف دستبا مصدومیت ولسیانی و پورقاز، قلعه نویی به زوج جدیدی در قلب دفاع خود رسیده؛ شایان مصلح-محمد طیبی در کنار هم، دو کلین شیت مهم مقابل ماشین سازی و العین را ثبت کردند و مقابل السد هم ترکیب قلب دفاع سپاهان مقابل السد را تشکیل دادند که در آن بازی سپاهان سه گل خورد. مصلح که قبلا در پرسپولیس هم چند بار در پست دفاع وسط بازی کرده بود، حالا باید مقابل مهاجمی قرار بگیرد که شناخت کافی از شکل بازی او دارد. علیپور و شایان مصلح دو سال کنار هم بازی کرده اند و حالا در حالی مقابل هم قرار می گیرند که هر دو در فرم نسبتا خوبی قرار دارند. مصلح در 72% نبردهای هوایی موفق بوده و متوسط نمره او در سایت یازده 7.16 است. علیپور هم با متوسط 2.7 شوت در هر بازی و 7 گل زده، یک تهدید جدی برای سپاهان محسوب می شود.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...