نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/3 22:16

مرد سال آسیا یکی از تعویض‌های قلعه‌نویی را سوزاند...

سپاهان-اصفهان
مرد سال آسیا یکی از تعویض‌های قلعه‌نویی را سوزاند !

اکرم عفیف یکی از سه ستاره درخشان شاگردان ژاوی هرناندز در دیدار برابر سپاهان بود.

به گزارش "ورزش سه"، السد در هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا میزبان سپاهان بود و موفق شد در پایان با دو گل از الهیدوس و تک گل اکرم عفیف که در دقیقه 51 به ثمر رسید، با 3 گل شاگردان امیرقلعه نویی را شکست دهد.

اما نقش بازیکنان دو تیم در بخش راست خط هجومی و دفاعی سپاهان و دو وینگر چپ و دفاع چپ السد در کسب این نتیجه بسیار اثرگذار بود؛ جایی که برای سپاهان یاسر عیسی و اکرم عفیف بازی می کردند و برای سپاهان نیز مرتضی منصوری، رضا میرزایی و محمدرضا حسینی بازی کردند.

برنامه اصلی سپاهان در دیدار برابر السد با توجه به محرومیت‌ عبدالکریم حسن مرد سال آسیا در سال 2018، استفاده از فضاهای سمت چپ خط دفاعی السد بود و در این مسیر نیز بازیکنان سپاهان به خصوص در نیمه اول بسیار خوب عمل کردند و تقریبا می توان گفت که تمام توپ ها در 45 دقیقه اول بازی به محمدرضا حسینی ختم می شد؛ بازیکنی که بارها به صورت زمین و هوایی روی دروازه سعد الشیب توپ ریخت و محبی در دقیقه 40 می توانست حتی گل اول بازی را برای سپاهان ثبت کند.در نیمه دوم اما شرایط برای شاگردان امیرقلعه نویی خوب پیش نرفت. البته که حملات السد از دقیقه 2 نیمه اول از سمت راست خط دفاعی سپاهان شروع شده بود ولی نیازمند عفیف را در موقعیتی تک به تک ناکام گذاشت. در نیمه دوم اما خیلی زود عفیف از فضای ایجاد شده میان دفاع میانی سپاهان و مرتضی منصوری استفاده کرد و اینبار دیگر موقعیت ایجاد شده را که روی پاس بونجاح ایجاد شده بود را از دست نداد.

در ادامه امیرقلعه نویی که از عملکرد مرتضی منصوری رضایت نداشت، رضا میرزایی را وارد زمین کرد تا این بازیکن با استفاده از نیروی جوانی و استارت های سریعی که می زند، به محمدرضا حسینی در طراحی حملات برای ایجاد تساوی در بازی کمک کند ولی او دقیقه 70 وارد زمین شد و در دقیقه 72 بود که روی پاس بونجاح از سمت راست خط هجومی السد، حسن الهیدوس یک گام زودتر از میرزایی به توپ رسید و گل دوم بازی را ثبت کرد.

روز سخت تعویض جدید سپاهان همچنان ادامه دار بود و رضا میرزایی روی صحنه گل سوم السد نیز که با فرار بسیار خوب اکرم عفیف انجام شد، نتوانست کار ویژه ای انجام دهد و روز خوبی را در ورزشگاه جاسم بن حمد تجربه نکرد تا او هم مانند مرتضی منصوری نه در بخش دفاعی نمایش خوبی داشته باشند و نه در بخش هجومی به کمک محمدرضا حسینی بیاید که بهترین بازیکن سپاهان طبق آمار ثبت شده به شمار می رود.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...