نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/2 21:26

نتیجه سپاهان-پرسپولیس را این چهار نفر رقم می‌زنند...

سپاهان-اصفهان
نتیجه سپاهان-پرسپولیس را این چهار نفر رقم می‌زنند

دیدار سپاهان با پرسپولیس، جدا از حساسیت‌های جدولی، عرصه تقابل چهار وینگر مهم دو تیم خواهد بود که می‌توانند نتیجه بازی را تعیین کنند.

به گزارش "ورزش سه"، دیدار همیشه حساس سپاهان با پرسپولیس با توجه به شرایط جدول و اختلاف پنج امتیازی دو تیم و شکست دو بر صفر پرسپولیس در تهران در بازی رفت، و با خاطره بد یحیی از سپاهان در روز آخر دوره اول مربیگری (باخت در فینال جام حذفی در اردیبهشت ۹۲ در ضربات پنالتی؛ روزی که امیر قلعه‌نویی با پیروزی بر فولاد در خوزستان استقلال را قهرمان لیگ برتر کرده بود)، روز یکشنبه از ساعت ۱۶ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار خواهد شد.

هر دو تیم در دو جام لیگ برتر و حذفی مدعی قهرمانی هستند و در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند.

سپاهان با ترکیب ۱-۳-۲-۴ و پرسپولیس با ترکیب ۲-۴-۴ بازی می‌کند. استفاده از دو وینگر دونده در هر دو تیم که در حال حاضر از بهترین‌های ایران هستند، می‌تواند این مسابقه را تبدیل به یکی از زیباترین‌بازی‌های لیگ برتر کند .

میزبان از محمدرضا حسینی و محمد محبی استفاده می‌کند و میهمان از مهدی ترابی و وحید امیری. نتیجه دیدار روز یکشنبه در همین‌جا رقم خواهد خورد؛ جایی که هر دو تیم به‌صورت مرتب دست به جابه‌جایی وینگرهای خود در طول ۹۰ دقیقه می‌زنند ــ البته پرسپولیس بیشتر از این حربه استفاده می‌کند ــ و عرصه را بر مدافعان چپ و راست تیم حریف تنگ می‌کنند. کناره‌های زمین، جایی که سعید آقایی و منصوری به همراه مهدی شیری و محمد انصاری قرار دارند، روز یکشنبه پرالتهاب‌ترین دقایق بازی را رقم خواهد زد.

نتیجه نبرد صدر جدول روز یکشنبه در کناره‌های زمین تعیین خواهد شد. هر تیمی که گوی سبقت را در کناره‌ها از حریف بدزدد، برنده این تقابل همیشه زیبای فوتبال ایران خواهد بود.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...