نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/12/1 04:51

نیمه دوم بازی بسیار سختی برای ما رقم خورد نورافکن:...

سپاهان-اصفهان
نیمه دوم بازی بسیار سختی برای ما رقم خورد

نورافکن: از السد در اصفهان انتقام می‌گیریم

بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: مطمئنا هر تیمی که نتواند در خانه خود بازی کند، کارش دشوار می‌شود و ما از این قاعده مستثنا نیستیم. السد در این بازی میزبان بود و شرایط ورزشگاه به نفع خودشان بود. قطعا در بازی برگشت برابر السد می‌توانیم با یک نتیجه خوب انتقام بگیریم.

به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از ایسنا امید نورافکن پس از شکست سنگین تیمش برابر تیم فوتبال السد قطر در هفته دوم جام باشگاه های آسیا اظهار کرد: نیمه دوم بازی بسیار سختی برای ما رقم خورد. باید قبول کنیم که السد یکی از بهترین تیم‌های این جام است و به این نکته رسیدیم که السد تیم بسیار قوی در گروه ما است.

وی ادامه داد: مطمئن باشید که در بازی برگشت از امروز خود را آماده می‌کنیم تا بتوانیم نتیجه بازی را جبران کنیم. معتقد هستم بازی بعدی ما برابر النصر بسیار مهم می‌تواند باشد.

هافبک تیم سپاهان افزود: النصر برابر السد به تساوی دست پیدا کرد و نتیجه بازی برابر این تیم می‌تواند برای ما حیاتی باشد. برای کسب یک امتیاز خوب برابر تیم النصر خواهیم رفت. از فردا تمرکز خود را برای آمادگی جهت تقابل با تیم پرسپولیس در لیگ‌برتر خواهیم گذاشت.

وی درباره اینکه با توجه به بازی امروز چه تیم‌هایی را مدعی صعود از گروه می‌داند، گفت: امروز العین برابر النصر شکست خورده و السد و النصر دو تیم چهار امتیازی در گروه هستند و پس از آن‌ها ما با ۳ امتیاز در رده سوم هستیم. با توجه به بازی بعدی ما برابر النصر و پس از آن دو میزبانی در اصفهان که با حمایت هوادارنمان همراه خواهد بود، نمی‌توان تا هفته‌های پایانی تیم‌های صعود کننده را معین کرد.

نورافکن خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم در بازی‌های خارج از خانه حداقل یک امتیاز را کسب کنیم، بسیار می‌تواند به ما کمک کند. النصر تیم فوق‌العاده گران قیمت و خوبی است و ما باید از لحاظ ذهنی و بدنی برای یک بازی خوب آماده باشیم.

وی در خصوص اینکه چقدر بازی‌های خارج از خانه به تیم‌های ایرانی می‌تواند فشار بیاورد،تاکیدکرد: مطمئنا هر تیمی که نتواند در خانه خود بازی کند، کارش دشوار می‌شود و ما از این قاعده مستثنا نیستیم. السد در این بازی میزبان بود و شرایط ورزشگاه به نفع خودشان بود. قطعا در بازی برگشت برابر السد می‌توانیم با یک نتیجه خوب انتقام بگیریم.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    روی تاوارس در گفت و گو با ایمنا: قلعه نویی برای بردن... ادامه تمرینات سپاهان در روزهای سردرگمی بازیکنان سپاهان... بازگشت استنلی به تمرینات سپاهان؛ چرا کی‌روش مرد کلیدی... مدیریت غلط فوتبال را به سمت خشونت برده است؛ بصیرت:... ملاقات اعضای جدید هیئت مدیره سپاهان با قلعه نویی... قلعه نویی سپاهانی ها را ممنوع المصاحبه کرد امیر قلعه... واکنش ها به جدایی تابش مدیرعامل سپاهان روز گذشته... مراسم تودیع و معارفه تابش و نیکفر برگزار شد؛ درخواست... تحت مداوای بهترین پزشکان گرجستان هستم؛ گولسیانی:... نظر عضو کانون وکلای فیفا درباره پرونده اگر سپاهان... لیگ هنوز تمام نشده و تا لحظه آخر تلاش می‌کنیم ترکمان:... ترین‌های هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال مهدی ترکمان... فعلا گزینه‌ای برای مدیرعاملی نداریم نیکفر: اتفاقات... با حرف یک هوادار و شایان که نباید تیم ما محکوم شود؛... پس‌لرزه اتفاقات بازی لغو شده پرسپولیس در اصفهان؛... امیدوارم حداقل به یک جام برسیم؛ نیازمند: قبل از هر... کرونا تکذیب شد؛ آخرین خبر از وضعیت سلامتی ۶ بازیکن... بازی می کردیم و آماده بودیم، اما .... سپاهان به کمیته استیناف شکایت می کند؟... برای جان ما ارزش قائل باشید رفیعی: تمام کردن لیگ... حتما باید اتفاقی بیفتد تا لیگ را تعطیل کنند؟... اشتباه کردیم ولی فوتبال که پینگ‌پنگ نیست؛ قلعه‌نویی:... دو امتیاز حساس در دربی جا ماند ذوب آهن 1 سپاهان 1؛... مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی...