نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,735نــــفــــــر
عضو شده اند
3,735نفر عضو شده اند
98/11/2 19:43

من و سروش؟...

سپاهان-اصفهان
من و سروش؟ انتخاب‌های مربی بیشتر شد

کومان: رفتن خارجی ها خبر خوبی برای ایران نیست

هافبک اوکراینی سپاهان می گوید که خارجی ها فوتبال ایران فقط در رابطه با اطمینان از پرداخت هایشان می پرسند ولی پاسخی دریافت نمی کنند.

ولادیمیر کومان هافبک اوکراینی-مجارستانی تیم فوتبال سپاهان در گفتگویی با "ورزش سه" در رابطه با آخرین شرایط اردوی طلایی پوشان اینگونه حرف هایش را آغاز کرد: « در مورد سپاهان همه چیز خوب است. ما برای دیدار برابر ماشین سازی آماده می شویم و یک دیدار دوستانه خوب با نساجی مازندران برگزار کردیم. همه چیز خوب پیش می رود.»

سوال بعدی ما از هافبک اوکراینی سپاهان در رابطه سقوط هواپیمای اوکراینی بود. از او پرسیدیم که آیا این اتفاق باعث ترس او شده است یا خیر که او اینگونه به این موضوع پاسخ داد:« البته که من خبرهای سقوط هواپیما را شنیدم. من آن روز در ایران بودم و قبل تر به ایران رسیده بودم ولی واقعا برای تمامی افرادی که در آن پرواز جان خود را از دست دادند، متاسفم. فکر می کنم که این اتفاق می توانست برای هر کسی رخ دهد. من در مورد مسائل سیاسی صحبت نمی کنم ولی این اتفاق بدی بود که رخ داد.»از کومان در رابطه با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا که تلاش می کند میزبانی را از تیم های ایرانی بگیرد، پرسیدیم. او در واکنش به این سوال گفت:« در مورد این موضوع اجازه صحبت نداریم. اجازه بدهید ببینیم در روزهای آتی چه اتفاقی رخ می دهد.»

هافبک 30 ساله سپاهان در رابطه با خریدهای جدید این تیم و به ویژه سروش رفیعی که می تواند جایگزینی برای او باشد، عنوان کرد: « ما بازیکنان خوبی در تیممان داریم که خیلی از آنها می توانند برای تیم به صورت ثابت بازی کنند. به نظرم رقابت سالم میان بازیکنان، چیز بسیار خوبی است و این بدان معنی است که مربی گزینه های زیادی برای انتخاب دارد.»

سوال بعدی ما از کومان در رابطه با صحبت هایی بود که در رابطه با حضور امیرقلعه نویی روی نیمکت تیم ملی وجود دارد. اینکه این موضوع خبر خوبی برای بازیکنان، هواداران و مجموعه سپاهان نیست. کومان با تایید این موضوع افزود: « در مورد امیرقلعه نویی باید بگویم که من خیلی از نامزد بودن او برای حضور در تیم ملی خوشحال هستم. تیم ملی پرچم تمام ایران است؛ این واقعا شغل بسیار مهمی است. او بهتر می داند که چه تصمیمی بگیرد و هر تصمیمی که او برای آینده‌اش بگیرد، باید توسط مردم حمایت شود.»سوال پایانی ما از کومان در رابطه با خروج مربیانی نظیر برانکو، کی روش، استراماچونی و کالدرون از فوتبال ایران بوده است. اینکه او این اتفاقات را چطور ارزیابی می کند. هافبک سپاهان در پاسخ به این سوال تاکید کرد: « البته که این خبر خوبی برای فوتبال ایران نیست. من در رابطه با دیدگاه هایی که این افراد به فوتبال دارند، صحبت می کنم. آنها در مورد امنیت و اطمینان در پرداخت هایشان می پرسند ولی در عوض چه پاسخی (از مدیران و مسئولان باشگاه ها) دریافت می کنند؟»
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی... فقط خواهان لغو بازی با پرسپولیس هستیم تابش: هرگز... به درخواست مشهدی ها و اصفهانی ها احترام بگذارید؛... سرپرست تیم فوتبال سپاهان بازی یا با حضور هواداران... اولین کاری که باید می شد، لغو پروازهای چین بود؛ قلعه‌نویی:... توئیتر رسمی تیم فوتبال سپاهان اعلام کرد؛ بازی با... بدشانسی بزرگ کومان در شب بازی با پرسپولیس هافبک اوکراینی... گولسیانی فصل را از دست داد شوک!... 9 ماه بعد از پنالتی ای که به آسمان رفت؛ مهدی کیانی... پرسپولیسِ گل‌محمدی بی شباهت به شهرخودرویِ یحیی؛ قلعه... شجاع – سروش؛ دیدار دوستان قدیمی در نقش جهان دو بازیکن... دادخواه رئیس هیئت فوتبال اصفهان؛ وزارت بهداشت؛ تصمیم‌گیرنده... سه مربی تیم های آسیایی ما را عامدانه عوض کردند؛ عقیلی:... موضع محکم باشگاه اصفهانی؛ سپاهان فقط با تماشاگر بازی... دوئل کیانی با وینگری که به داخل می زند دو تقابل ویژه... سروش رفیعی و یک رکورد عجیب و غریب برای سروش رفیعی... سپاهان و پرسپولیس؛ لطفا مثل همیشه باشید!... مرد سال آسیا یکی از تعویض‌های قلعه‌نویی را سوزاند... شماره هفت با تمام قوا برابر شاگردان یحیی از انتقام... جنگ رودرروی بیرو و نیازمند در جدال سپاهان و پرسپولیس... آقای گل ضرب‌دیده مقابل پرسپولیس؟... نتیجه سپاهان-پرسپولیس را این چهار نفر رقم می‌زنند... نگاهی به گل های خورده تیم سپاهان آنالیز؛ به فضا اهمیت... نیمه دوم بازی بسیار سختی برای ما رقم خورد نورافکن:...