نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,735نــــفــــــر
عضو شده اند
3,735نفر عضو شده اند
98/11/2 19:42

بازیکن عمانی کجای پازل قلعه نویی قرار می گیرد؟...

سپاهان-اصفهان
بازیکن عمانی کجای پازل قلعه نویی قرار می گیرد؟

خرید جدید سپاهان؛ پای دو بازیکن دیگر درمیان است

محسن الغسانی جدیدترین و البته آخرین هدف باشگاه سپاهان در پنجره زمستانی بوده است که قرار است در بخش هجومی تیم فعالیت کند.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته بازیکن 22 ساله تیم ملی عمان وارد تهران شد و احتمالا تا ساعاتی دیگر و پس از پشت سر گذاشتن تست های پزشکی، با باشگاه سپاهان به صورت رسمی قراردادی یک و نیم ساله امضاء خواهد کرد. اما نقش این بازیکن در تیم پرستاره و پرمهره سپاهان چه خواهد بود؟
محمد طیبی؛ برای پرکردن جای عزت

امیرقلعه نویی در پنجره زمستانی برای تقویت تیم خود، دست به خرید سه بازیکن زد؛ سه بازیکنی که یکی از آنها یعنی محمد طیبی مدافع نیم فصل اول نفت مسجد سلیمان، به قول معروف از نان شب واجب‌تر بود، تا سرمربی سپاهان بتواند جای خالی عزت پورقاز را پر کند که در آخرین هفته های نیم فصل اول با پارگی رباط صلیبی روبرو شد.

ترکمان و سروش؛ مهره هایی برای افزایش کیفیت

دو خرید دیگر سپاهان اما از جنس دیگری بودند و در صورتی که بتوانند کیفیت مورد نظر امیرقلعه نویی را ارائه کنند، می تواند سبب افزایش کیفیت تیمی طلایی پوشان و به طبع آن کسب نتایج بهتر در نیم فصل دوم شوند. مهدی ترکمان گزینه های قلعه نویی در سمت چپ خط دفاعی و پست وینگر چپ را افزایش داد و سروش رفیعی با توانایی تکنیکی بالاتری که نسبت به سایر هافبک های سپاهان دارد، می تواند خلاقیت بیشتری به بخش میانی سپاهان اضافه کند؛ موضوعی که در صورت عملی شدن، می تواند، مهاجمان تیم را در فضایی بیشتر و با در اختیار داشتن زمانِ بیشتر برای تصمیم گیری، صاحب توپ کند و پیامد این اتفاقات، ایجاد شانس های بیشتر گلزنی است. در واقع با اتکا به همین مسائل است که امیرقلعه نویی علیرغم در اختیار داشتن بازیکن در دو پستی که به آنها اشاره شد، اقدام به خرید رفیعی و ترکمان کرد.دلایل اقدام برای خرید بازیکن 22 ساله عمانی

نیم فصل اول رقابت های لیگ یک در شرایطی برای امیرقلعه نویی سپری شد که او با آسیب دیدگی ایران پوریان، در پست دفاع راست با مشکلاتی روبرو شد و در یکی از مهم ترین دیدارهای فصل که جدال با شاگردان استراماچونی بود، مرتضی منصوری را در اختیار نداشت، تا به ناچار از محمدمهدی مهدی زاده در این پست استفاده کند. البته سرمربی سپاهان برای حل این مشکل، در هفته هایی که مرتضی منصوری مصدوم بود، از رضا میرزایی به عنوان دفاع راست استفاده کرد. با شروع نیم فصل دوم و ورود به رقابت های آسیایی، فشردگی بازی های سپاهان بیشتر خواهد شد، پس بی دلیل نیست که سرمربی باتجربه طلایی های اصفهانی، برای ترمیم و تقویت تیمش اقدام کند. در همین راستا، به نظر می رسد که محسن الغسانی که پست تخصصی او وینگر است، به بخش هجومی اضافه می شود، تا در صورت ادامه مصدومیت ایران پوریان و دردسترس نبودن او، رضا میرزایی جایگزین اصلی مرتضی منصوری در پست دفاع راست باشد.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    [آشنایی با ستاره‌های ایرانی روز اول لیگ قهرمانان]... گئورگی ولسیانی در اردوی سپاهان سپاهان همچنان بدون... این 11 نفر را بگیرید؛ سپاهان قبل و بعد از پیروزی... کیش-دوحه؛ مسیر سپاهان برای رسیدن به السد کاروان سپاهان... اسکوچیچ شناخت خوبی نسبت به فوتبال ایران دارد طیبی:... صعود در گرو امتیازگیری در هفته دوم هفته سرنوشت‌ساز... تمجید روزنامه الاتحاد از ستاره برزیلی سپاهان کی روش... جانشین کاپیتان محرم بعد از سال ها پیدا شد سروش؛ گمشده... سهم من و تیمم در این فصل حداقل دو جام است؛ نورافکن:... سپاهان حقیقتا توقف ناپذیر است؛ واکنش AFC به برد بزرگ... قلعه نویی مثل یک پدر بالا سر بازیکنان است آقایی:... سپاهان مثل ساعت کار می کرد؛ قلعه‌نویی: العین ضعیف... آغاز لیگ برای نمایندگان ایران چطور گذشت؟... محبی ستاره اول شب پرستاره طلایی پوشان؛ شبی که نمره... برای تک تک لحظات بازی برنامه داشتیم؛ محبی: واقعا... می خواهیم با یک برد دیگر به ایران برگردیم حسینی:... هنوز کاری نکرده ایم؛ کیانی: امیدوارم قهرمان آسیا... جشن تولد گل سروش رفیعی در دربی سپاهان در حالی که... چالش قلعه نویی در دفاع میانی به آسیا رسید؛ سپاهانی‌ها... بازگشت قهرمانانه نایب قهرمان آسیا؛ العین ٠ - سپاهان... ایرانپوریان و مهدیزاده رسیدند تلاش برای رساندن گولسیانی... سپاهان ببالد که سرمربی اش گزینه تیم ملی شده است قلعه‌نویی:... عکس تیمی سپاهان برای لیگ قهرمانان آسیا امروز عصر... قلعه‌نویی: محرم نمی تواند بدون تجربه نفر اول شود؛... همه چیز به مدیران سپاهان بستگی دارد افشای مذاکرات... پیش از آغاز نشست خبری در هتل کوثر از پیراهن آسیایی... همه چیز به مدیران سپاهان بستگی دارد افشای مذاکرات... حضور مدیرعامل سپاهان در جمع بازیکنان و تاکید بر ادامه... هیچ گزینه جانشین برای سرمربیگری نداریم تابش: فدراسیون... سپاهان در بحرین میهمان النصر است ورزشگاه ملی بحرین...