نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,735نــــفــــــر
عضو شده اند
3,735نفر عضو شده اند
98/11/2 19:41

الغسانی اولین عمانی تاریخ لیگ برتر ملی پوش عمانی...

سپاهان-اصفهان
الغسانی اولین عمانی تاریخ لیگ برتر

ملی پوش عمانی با قرارداد یک و نیم ساله در سپاهان

در ادامه خریدهای زمستانی باشگاه سپاهان زمینه برای ورود اولین بازیکن عمانی تاریخ لیگ برتر به نصف جهان فراهم شد.

به گزارش "ورزش سه"، چند روز بعد از وعده سورپرایز زمستانی توئیتر رسمی باشگاه سپاهان، محسن الغسانی بازیکن زیر 23 سال تیم ملی عمان برای انجام تست های پزشکی وارد ایران و شهر اصفهان شد تا به اولین بازیکن عمانی تاریخ لیگ برتر تبدیل شود.

الغسانی که در بازی عمان با ایران در جام ملت های آسیا 2019 سریع ترین پنالتی تاریخ این رقابت ها را از مجید حسینی در اولین دقیقه بگیرد حالا بنا به ادعای رسانه های رسمی این کشور با قراردادی یک و نیم ساله پیراهن سپاهان ایران را برتن خواهد کرد تا باشگاه السویق عمان را بعد از چهار سال ترک کند.

باشگاه سپاهان در شرایطی که رسانه های عمان و حاشیه خلیج فارس این انتقال را پوشش دادند هنوز هیچ موضع رسمی در قبال شرایط قرارداد با ملی پوش زیر 23 سال عمانی نگرفته است و بسیاری از طرفداران این تیم محبوب نصف جهان در انتظار انتشار تصاویر معرفی خرید عمانی خود هستند.

توئیتر سوق الانتقالات با اشاره به رسمی شدن انتقال الغسانی به سپاهان ایران مدت زمان قرارداد بازیکن عمانی را یک و نیم سال دانست.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی... فقط خواهان لغو بازی با پرسپولیس هستیم تابش: هرگز... به درخواست مشهدی ها و اصفهانی ها احترام بگذارید؛... سرپرست تیم فوتبال سپاهان بازی یا با حضور هواداران... اولین کاری که باید می شد، لغو پروازهای چین بود؛ قلعه‌نویی:... توئیتر رسمی تیم فوتبال سپاهان اعلام کرد؛ بازی با... بدشانسی بزرگ کومان در شب بازی با پرسپولیس هافبک اوکراینی... گولسیانی فصل را از دست داد شوک!... 9 ماه بعد از پنالتی ای که به آسمان رفت؛ مهدی کیانی... پرسپولیسِ گل‌محمدی بی شباهت به شهرخودرویِ یحیی؛ قلعه... شجاع – سروش؛ دیدار دوستان قدیمی در نقش جهان دو بازیکن... دادخواه رئیس هیئت فوتبال اصفهان؛ وزارت بهداشت؛ تصمیم‌گیرنده... سه مربی تیم های آسیایی ما را عامدانه عوض کردند؛ عقیلی:... موضع محکم باشگاه اصفهانی؛ سپاهان فقط با تماشاگر بازی... دوئل کیانی با وینگری که به داخل می زند دو تقابل ویژه... سروش رفیعی و یک رکورد عجیب و غریب برای سروش رفیعی... سپاهان و پرسپولیس؛ لطفا مثل همیشه باشید!... مرد سال آسیا یکی از تعویض‌های قلعه‌نویی را سوزاند... شماره هفت با تمام قوا برابر شاگردان یحیی از انتقام... جنگ رودرروی بیرو و نیازمند در جدال سپاهان و پرسپولیس... آقای گل ضرب‌دیده مقابل پرسپولیس؟... نتیجه سپاهان-پرسپولیس را این چهار نفر رقم می‌زنند... نگاهی به گل های خورده تیم سپاهان آنالیز؛ به فضا اهمیت... نیمه دوم بازی بسیار سختی برای ما رقم خورد نورافکن:...