نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,735نــــفــــــر
عضو شده اند
3,735نفر عضو شده اند
98/11/2 03:45

اعلام حکم نهایی تا چند روز آینده توسط سازمان لیگ...

سپاهان-اصفهان
اعلام حکم نهایی تا چند روز آینده توسط سازمان لیگ

مشکل ترکمان برای بازی در سپاهان برطرف شد؟

به نظر می رسد مشکل مهدی ترکمان خرید نیم فصل سپاهان، برای بازی در این تیم کاملا حل شده است و او را رسما باید طلایی پوش بدانیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مهدی ترکمان که نیم فصل در پارس جنوبی جم توپ می زد به استناد یک از بندهای قردادش، با تیم زرد پوش جنوبی یک طرفه فسخ کرد و راهی اصفهان شد. مسئولان پارس، اما با غیرقانونی خواندن فسخ او پیگیر قضیه شدند. تا ترکمان را به جم برگرداند. سازمان لیگ نیز اعلام کرده بود تا بررسی کامل موضوع برای ترکمان کارت بازی صادر نخواهد کرد.

شنیده می شود که مشکل ترکمان به طور کامل حل شده است. مهدی ترکمان نیز با این که حاضر به مصاحبه نشد اما خاطرنشان کرد که مشکل او حل شده است و تا چند روز آینده حکم نهایی اعلام می شود. بدین ترتیب آن چه به نظر می رسد باید ترکمان را رسما سپاهانی دانست و منتظر اعلام حکم قطعی و صدور کارت بازی این بازیکن تا چند روز آینده توسط سازمان لیگ باشیم.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی... فقط خواهان لغو بازی با پرسپولیس هستیم تابش: هرگز... به درخواست مشهدی ها و اصفهانی ها احترام بگذارید؛... سرپرست تیم فوتبال سپاهان بازی یا با حضور هواداران... اولین کاری که باید می شد، لغو پروازهای چین بود؛ قلعه‌نویی:... توئیتر رسمی تیم فوتبال سپاهان اعلام کرد؛ بازی با... بدشانسی بزرگ کومان در شب بازی با پرسپولیس هافبک اوکراینی... گولسیانی فصل را از دست داد شوک!... 9 ماه بعد از پنالتی ای که به آسمان رفت؛ مهدی کیانی... پرسپولیسِ گل‌محمدی بی شباهت به شهرخودرویِ یحیی؛ قلعه... شجاع – سروش؛ دیدار دوستان قدیمی در نقش جهان دو بازیکن... دادخواه رئیس هیئت فوتبال اصفهان؛ وزارت بهداشت؛ تصمیم‌گیرنده... سه مربی تیم های آسیایی ما را عامدانه عوض کردند؛ عقیلی:... موضع محکم باشگاه اصفهانی؛ سپاهان فقط با تماشاگر بازی... دوئل کیانی با وینگری که به داخل می زند دو تقابل ویژه... سروش رفیعی و یک رکورد عجیب و غریب برای سروش رفیعی... سپاهان و پرسپولیس؛ لطفا مثل همیشه باشید!... مرد سال آسیا یکی از تعویض‌های قلعه‌نویی را سوزاند... شماره هفت با تمام قوا برابر شاگردان یحیی از انتقام... جنگ رودرروی بیرو و نیازمند در جدال سپاهان و پرسپولیس... آقای گل ضرب‌دیده مقابل پرسپولیس؟... نتیجه سپاهان-پرسپولیس را این چهار نفر رقم می‌زنند... نگاهی به گل های خورده تیم سپاهان آنالیز؛ به فضا اهمیت... نیمه دوم بازی بسیار سختی برای ما رقم خورد نورافکن:...