نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,735نــــفــــــر
عضو شده اند
3,735نفر عضو شده اند
98/11/2 03:45

توافق مهاجم عمانی با سپاهان؛ در انتظار تعیین تکلیف...

سپاهان-اصفهان
توافق مهاجم عمانی با سپاهان؛ در انتظار تعیین تکلیف لیگ قهرمانان

مهاجم 22 ساله عمانی گزینه جدی سپاهان برای خط حمله است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه سپاهان که هنوز پرونده نقل و انتقالات نیم فصل خود را نبسته، 2 هدف بی سرانجام در پنجره زمستانی داشت که یکی از آنها جذب دانیال اسماعیلی‌فر بود و دیگری اضافه کردن یک بازیکن آسیایی در خط حمله تا تمام خواسته‌های سرمربی‌اش را برآورده کند.

در این میان تلاش برای جذب اسماعیلی‌فر نتیجه نداد و به دلیل بسته شدن پنجره زمستانی دیگر امکان پیگیری این موضوع وجود ندارد و جذب مدافع راست ذوب آهن به پایان فصل موکول شد.

در این میان اما پرونده جذب مهاجم خارجی که باید حتماً آسیایی باشد هنوز باز است و بعد از اینکه طلایی‌پوشان موفق به جذب گزینه عراقی و اردنی نشدند حالا مذاکرات جدی با محسن الغسانی عمانی داشتند و توافقات اولیه هم حاصل شده است.

این مهجام که عضو باشگاه السویق عمان است، 22 سال دارد و در رده‌های پایه برای تیم عمان بازی کرده و در 14 بازی برای تیم بزرگسالان عمان هم موفق به زدن 4 گل شده است.

باشگاه سپاهان در مذاکره با این بازیکن به توافق اولیه رسیده ولی مذاکرات جدی‌تر به بعد از روشن شدن تکلیف بازی‌های آسیایی این تیم موکول شده است.

سپاهانی‌ها در صورتی که مشکل حضورشان در لیگ قهرمانان حل شود مذاکرات نهایی را انجام خواهند داد ولی اگر قرار به کنار رفتن از این رقابت‌ها باشد قید جذب بازیکن جدید را خواهند زد.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    [آشنایی با ستاره‌های ایرانی روز اول لیگ قهرمانان]... گئورگی ولسیانی در اردوی سپاهان سپاهان همچنان بدون... این 11 نفر را بگیرید؛ سپاهان قبل و بعد از پیروزی... کیش-دوحه؛ مسیر سپاهان برای رسیدن به السد کاروان سپاهان... اسکوچیچ شناخت خوبی نسبت به فوتبال ایران دارد طیبی:... صعود در گرو امتیازگیری در هفته دوم هفته سرنوشت‌ساز... تمجید روزنامه الاتحاد از ستاره برزیلی سپاهان کی روش... جانشین کاپیتان محرم بعد از سال ها پیدا شد سروش؛ گمشده... سهم من و تیمم در این فصل حداقل دو جام است؛ نورافکن:... سپاهان حقیقتا توقف ناپذیر است؛ واکنش AFC به برد بزرگ... قلعه نویی مثل یک پدر بالا سر بازیکنان است آقایی:... سپاهان مثل ساعت کار می کرد؛ قلعه‌نویی: العین ضعیف... آغاز لیگ برای نمایندگان ایران چطور گذشت؟... محبی ستاره اول شب پرستاره طلایی پوشان؛ شبی که نمره... برای تک تک لحظات بازی برنامه داشتیم؛ محبی: واقعا... می خواهیم با یک برد دیگر به ایران برگردیم حسینی:... هنوز کاری نکرده ایم؛ کیانی: امیدوارم قهرمان آسیا... جشن تولد گل سروش رفیعی در دربی سپاهان در حالی که... چالش قلعه نویی در دفاع میانی به آسیا رسید؛ سپاهانی‌ها... بازگشت قهرمانانه نایب قهرمان آسیا؛ العین ٠ - سپاهان... ایرانپوریان و مهدیزاده رسیدند تلاش برای رساندن گولسیانی... سپاهان ببالد که سرمربی اش گزینه تیم ملی شده است قلعه‌نویی:... عکس تیمی سپاهان برای لیگ قهرمانان آسیا امروز عصر... قلعه‌نویی: محرم نمی تواند بدون تجربه نفر اول شود؛... همه چیز به مدیران سپاهان بستگی دارد افشای مذاکرات... پیش از آغاز نشست خبری در هتل کوثر از پیراهن آسیایی... همه چیز به مدیران سپاهان بستگی دارد افشای مذاکرات... حضور مدیرعامل سپاهان در جمع بازیکنان و تاکید بر ادامه... هیچ گزینه جانشین برای سرمربیگری نداریم تابش: فدراسیون... سپاهان در بحرین میهمان النصر است ورزشگاه ملی بحرین...