نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,735نــــفــــــر
عضو شده اند
3,735نفر عضو شده اند
98/11/2 03:43

گزارش تمرین سپاهان تمرین طلایی‌پوشان در غیبت آقایی...

سپاهان-اصفهان
گزارش تمرین سپاهان

تمرین طلایی‌پوشان در غیبت آقایی

طلایی پوشان تمرینات آمادگی خود را صبح امروز در مجموعه باغ فردوس پیگیری کردند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، صبح امروز _سه شنبه یکم بهمن ماه _ تیم فوتبال سپاهان در زمین باغ فردوس به تمرین آماده سازی خود پرداخت. سپاهانی ها که پس از اردوی تهران، دیروز در اولین تمرین خود نساجی مازندران را در دیداری دوستانه سه بر یک مغلوب کرده بودند، امروز به ادامه روند تمرینی خود برای آمادگی نیم فصل دوم پرداختند.

تعدادی از بازیکن های سرشناس‌طلایی پوشان نظیر امید نورافکن، محمد محبی، کومان، رضا میرزایی، سروش رفیعی، شایان مصلح و تعداد دیگری از بازیکنان ابتدای تمرین در زمین چمن حاضر نشدند و در ساختمان باشگاه به ریکاوری پرداختند. در ادامه نیز این بازیکنان جدای سایر بازیکنان تمرین کردند.

دیگر بازیکنان پس از انجام تمرینات انفرادی و گرم کردن، به دو تیم با کاور آبی و نارنجی تقسیم شدند و در آغاز پاس کاری صحیح در فضا های محدود را تمرین کردند. پس از آن دو تیم مسابقه تمرینی را برگزار کردند که البته دروازه های آن به هم نزدیک و زمین مسابقه کوچک شده بود.

حاشیه تمرین

از نکات قابل توجه تمرین امروز غیبت سعید آقایی بود که چندی پیش شایعه جدایی اش از سپاهان مطرح شده بود، اما او تصمیم گرفت تا یک فصل و نیم دیگر در جمع طلایی پوشان باقی بماند. حدود چهل هوادار سپاهان از نزدیک شاهد آماده سازی تیم محبوب شان در زمین باغ فردوس بودند.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی... فقط خواهان لغو بازی با پرسپولیس هستیم تابش: هرگز... به درخواست مشهدی ها و اصفهانی ها احترام بگذارید؛... سرپرست تیم فوتبال سپاهان بازی یا با حضور هواداران... اولین کاری که باید می شد، لغو پروازهای چین بود؛ قلعه‌نویی:... توئیتر رسمی تیم فوتبال سپاهان اعلام کرد؛ بازی با... بدشانسی بزرگ کومان در شب بازی با پرسپولیس هافبک اوکراینی... گولسیانی فصل را از دست داد شوک!... 9 ماه بعد از پنالتی ای که به آسمان رفت؛ مهدی کیانی... پرسپولیسِ گل‌محمدی بی شباهت به شهرخودرویِ یحیی؛ قلعه... شجاع – سروش؛ دیدار دوستان قدیمی در نقش جهان دو بازیکن... دادخواه رئیس هیئت فوتبال اصفهان؛ وزارت بهداشت؛ تصمیم‌گیرنده... سه مربی تیم های آسیایی ما را عامدانه عوض کردند؛ عقیلی:... موضع محکم باشگاه اصفهانی؛ سپاهان فقط با تماشاگر بازی... دوئل کیانی با وینگری که به داخل می زند دو تقابل ویژه... سروش رفیعی و یک رکورد عجیب و غریب برای سروش رفیعی... سپاهان و پرسپولیس؛ لطفا مثل همیشه باشید!... مرد سال آسیا یکی از تعویض‌های قلعه‌نویی را سوزاند... شماره هفت با تمام قوا برابر شاگردان یحیی از انتقام... جنگ رودرروی بیرو و نیازمند در جدال سپاهان و پرسپولیس... آقای گل ضرب‌دیده مقابل پرسپولیس؟... نتیجه سپاهان-پرسپولیس را این چهار نفر رقم می‌زنند... نگاهی به گل های خورده تیم سپاهان آنالیز؛ به فضا اهمیت... نیمه دوم بازی بسیار سختی برای ما رقم خورد نورافکن:...