نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,735نــــفــــــر
عضو شده اند
3,735نفر عضو شده اند
98/11/2 03:42

مشکل مدافع جنجالی در آستانه برطرف شدن؛ سپاهان در...

سپاهان-اصفهان
مشکل مدافع جنجالی در آستانه برطرف شدن؛

سپاهان در انتظار جواز بازی ترکمان

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال به زودی جلسه‌ای برای وضعیت ترکمان خواهد گذاشت.

به گزارش ایلنا، مهدی ترکمان، مدافع نیم فصل نخست پارس جنوبی که به استناد یک از بندهای قردادش و با توجه به عدم دریافت مطالباتش به صورت یک طرفه فسخ کرد و راهی اصفهان شد در چند هفته اخیر مورد اعتراض باشگاه سابقش بوده است.

مسئولان پارس با غیرقانونی خواندن فسخ او پیگیر قضیه شدند تا این بازیکن را به جم برگردانند و از همین رو قرار شد پرونده او در کمیته تعیین وضعیت بررسی شود.

شنیده می شود که مشکل ترکمان در حال برطرف شدن است و با توجه به مدارک و مستندات طرفین قرارداد او با سپاهان قانونی تشخیص داده شده است.

بدین ترتیب به نظر می رسد باید ترکمان را رسما سپاهانی دانست و منتظر اعلام حکم قطعی و صدور کارت بازی این بازیکن تا چند روز آینده توسط سازمان لیگ باشیم.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی... فقط خواهان لغو بازی با پرسپولیس هستیم تابش: هرگز... به درخواست مشهدی ها و اصفهانی ها احترام بگذارید؛... سرپرست تیم فوتبال سپاهان بازی یا با حضور هواداران... اولین کاری که باید می شد، لغو پروازهای چین بود؛ قلعه‌نویی:... توئیتر رسمی تیم فوتبال سپاهان اعلام کرد؛ بازی با... بدشانسی بزرگ کومان در شب بازی با پرسپولیس هافبک اوکراینی... گولسیانی فصل را از دست داد شوک!... 9 ماه بعد از پنالتی ای که به آسمان رفت؛ مهدی کیانی... پرسپولیسِ گل‌محمدی بی شباهت به شهرخودرویِ یحیی؛ قلعه... شجاع – سروش؛ دیدار دوستان قدیمی در نقش جهان دو بازیکن... دادخواه رئیس هیئت فوتبال اصفهان؛ وزارت بهداشت؛ تصمیم‌گیرنده... سه مربی تیم های آسیایی ما را عامدانه عوض کردند؛ عقیلی:... موضع محکم باشگاه اصفهانی؛ سپاهان فقط با تماشاگر بازی... دوئل کیانی با وینگری که به داخل می زند دو تقابل ویژه... سروش رفیعی و یک رکورد عجیب و غریب برای سروش رفیعی... سپاهان و پرسپولیس؛ لطفا مثل همیشه باشید!... مرد سال آسیا یکی از تعویض‌های قلعه‌نویی را سوزاند... شماره هفت با تمام قوا برابر شاگردان یحیی از انتقام... جنگ رودرروی بیرو و نیازمند در جدال سپاهان و پرسپولیس... آقای گل ضرب‌دیده مقابل پرسپولیس؟... نتیجه سپاهان-پرسپولیس را این چهار نفر رقم می‌زنند... نگاهی به گل های خورده تیم سپاهان آنالیز؛ به فضا اهمیت... نیمه دوم بازی بسیار سختی برای ما رقم خورد نورافکن:...