نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,735نــــفــــــر
عضو شده اند
3,735نفر عضو شده اند
98/11/1 01:23

لاریسا یونان مقصد بعدی مهاجم سپاهان باشگاه یونانی...

سپاهان-اصفهان
لاریسا یونان مقصد بعدی مهاجم سپاهان

باشگاه یونانی در آخرین روزهای پنجره زمستانی فوتبال اروپا با ارسال درخواست رسمی در پی عقد قرارداد با مهاجم سپاهان برآمد.

به گزارش "ورزش سه"، علی قربانی مهاجم شمالی سابق استقلال و این روزهای سپاهان که سابقه بازی در لیگ اسلوواکی را در کارنامه دارد مورد توجه باشگاه یونانی حاضر در سوپرلیگ این کشور قرار گرفته است.

باشگاه لاریسا با ارسال درخواست رسمی خواستار آغاز مذاکرات با سپاهانی ها برای دریافت رضایتنامه علی قربانی شده است تا از این مهاجم بلندقامت ایرانی در دور برگشت سوپرلیگ یونان بهره ببرد. قربانی که در ترکیب زردپوشان نصف جهان جایگاه ثابتی ندارد و بیشتر به عنوان جانشین کی روش استنلی برزیلی به میدان می رود بدش نمی آید دوباره لژیونر شود اما قرارداد تا انتهای فصل آتی مانع این اتفاق شده است.

در صورتی که سپاهانی ها به درخواست باشگاه یونانی پاسخ مثبت بدهند و از نظر مالی برای جدایی این بازیکن به توافق برسند لاریسا در یونان می تواند مقصد بعدی علی قربانی در فوتبال اروپا باشد.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    مربی پرتغالی به جای قلعه نویی در نشست تکسیرا: پرسپولیس؟... حرف هایی زده اید که باعث رنجش آدم می شود؛ امیدیان:... فانتزیست های سپاهان مقابل دفاع 5 نفره ذوب دو تقابل... واکنش جدید مصلح؛ فیلم گرم کردن واقعی بود مدافع سپاهان... دادخواه: لیست اسامی دیر به سپاهان تحویل شد؛ انصاری... قبلا نان پرسپولیس مشکل داشت و حالا نان سپاهان حرف‌های... با انتخاب سه بازیکن در چهار دیدار اخیر؛ پستی که قلعه‌نویی... فقط خواهان لغو بازی با پرسپولیس هستیم تابش: هرگز... به درخواست مشهدی ها و اصفهانی ها احترام بگذارید؛... سرپرست تیم فوتبال سپاهان بازی یا با حضور هواداران... اولین کاری که باید می شد، لغو پروازهای چین بود؛ قلعه‌نویی:... توئیتر رسمی تیم فوتبال سپاهان اعلام کرد؛ بازی با... بدشانسی بزرگ کومان در شب بازی با پرسپولیس هافبک اوکراینی... گولسیانی فصل را از دست داد شوک!... 9 ماه بعد از پنالتی ای که به آسمان رفت؛ مهدی کیانی... پرسپولیسِ گل‌محمدی بی شباهت به شهرخودرویِ یحیی؛ قلعه... شجاع – سروش؛ دیدار دوستان قدیمی در نقش جهان دو بازیکن... دادخواه رئیس هیئت فوتبال اصفهان؛ وزارت بهداشت؛ تصمیم‌گیرنده... سه مربی تیم های آسیایی ما را عامدانه عوض کردند؛ عقیلی:... موضع محکم باشگاه اصفهانی؛ سپاهان فقط با تماشاگر بازی... دوئل کیانی با وینگری که به داخل می زند دو تقابل ویژه... سروش رفیعی و یک رکورد عجیب و غریب برای سروش رفیعی... سپاهان و پرسپولیس؛ لطفا مثل همیشه باشید!... مرد سال آسیا یکی از تعویض‌های قلعه‌نویی را سوزاند... شماره هفت با تمام قوا برابر شاگردان یحیی از انتقام... جنگ رودرروی بیرو و نیازمند در جدال سپاهان و پرسپولیس... آقای گل ضرب‌دیده مقابل پرسپولیس؟... نتیجه سپاهان-پرسپولیس را این چهار نفر رقم می‌زنند... نگاهی به گل های خورده تیم سپاهان آنالیز؛ به فضا اهمیت... نیمه دوم بازی بسیار سختی برای ما رقم خورد نورافکن:...