نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,735نــــفــــــر
عضو شده اند
3,735نفر عضو شده اند
98/10/29 21:19

نورافکن و محبی؛ آماده در تمرینات سپاهان !...

سپاهان-اصفهان
نورافکن و محبی؛ آماده در تمرینات سپاهان !

محمد محبی و امید نورافکن دو عضو تاثیرگذار تیم امید به شمار می رفتند که البته حضور این دو بازیکن هم نتوانست به ناکامی ایران خاتمه دهد.

به گزارش "ورزش سه"، بخشی از حرف های امیرحسین پیروانی در دفاع از عملکرد کادر فنی تیم امید به محمد محبی اختصاص داشت و اینکه چرا در دقیقه 40 بازی دوم برابر کره جنوبی که با شکست 2 بر 1 امیدهای ایران خاتمه یافت، مربیان اقدام به تعویض محمد محبی کرده اند.

پیروانی دستیار حمید استیلی توضیح داد که محبی به دلیل عدم اجرایی دستورات کادر فنی و همینطور مصدومیتی که از ناحیه مچ پا داشت، از ترکیب خارج شده است.

گفتنی است محمد محبی در دیدار سوم برابر چین هم علیرغم تمام فشاری که کادر فنی تیم امید برای برگزارنشدن دیدار استقلال و سپاهان ایجاد کرده بود، مورد استفاده قرار نگرفت.

همچنین حمید استیلی در رابطه با امید نورافکن هم حرف های مشابهی زد و گفت که او با مصدومیت از ناحیه دنده به اردوی تیم امید آمده؛ در بحث مسائل فنی نیز عنوان کرد که در تمام اردوهای تیم امید او در پست دفاع میانی بازی کرده و بدین ترتیب از تصمیم خود برای استفاده از این بازیکن در پست دفاع میانی دفاع کرد.

حالا و پس از پشت سر گذاشتن یک تورنمنت ناموفق، محبی و نورافکن که به ترتیب در دو پست وینگر راست و هافبک دفاعی، دو بازیکن تاثیر گذار طلایی پوشان طی نیم فصل اول بودند، به سایر نفرات ملحق شده اند و آماده شروع مجدد بازی ها می شوند.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    [آشنایی با ستاره‌های ایرانی روز اول لیگ قهرمانان]... گئورگی ولسیانی در اردوی سپاهان سپاهان همچنان بدون... این 11 نفر را بگیرید؛ سپاهان قبل و بعد از پیروزی... کیش-دوحه؛ مسیر سپاهان برای رسیدن به السد کاروان سپاهان... اسکوچیچ شناخت خوبی نسبت به فوتبال ایران دارد طیبی:... صعود در گرو امتیازگیری در هفته دوم هفته سرنوشت‌ساز... تمجید روزنامه الاتحاد از ستاره برزیلی سپاهان کی روش... جانشین کاپیتان محرم بعد از سال ها پیدا شد سروش؛ گمشده... سهم من و تیمم در این فصل حداقل دو جام است؛ نورافکن:... سپاهان حقیقتا توقف ناپذیر است؛ واکنش AFC به برد بزرگ... قلعه نویی مثل یک پدر بالا سر بازیکنان است آقایی:... سپاهان مثل ساعت کار می کرد؛ قلعه‌نویی: العین ضعیف... آغاز لیگ برای نمایندگان ایران چطور گذشت؟... محبی ستاره اول شب پرستاره طلایی پوشان؛ شبی که نمره... برای تک تک لحظات بازی برنامه داشتیم؛ محبی: واقعا... می خواهیم با یک برد دیگر به ایران برگردیم حسینی:... هنوز کاری نکرده ایم؛ کیانی: امیدوارم قهرمان آسیا... جشن تولد گل سروش رفیعی در دربی سپاهان در حالی که... چالش قلعه نویی در دفاع میانی به آسیا رسید؛ سپاهانی‌ها... بازگشت قهرمانانه نایب قهرمان آسیا؛ العین ٠ - سپاهان... ایرانپوریان و مهدیزاده رسیدند تلاش برای رساندن گولسیانی... سپاهان ببالد که سرمربی اش گزینه تیم ملی شده است قلعه‌نویی:... عکس تیمی سپاهان برای لیگ قهرمانان آسیا امروز عصر... قلعه‌نویی: محرم نمی تواند بدون تجربه نفر اول شود؛... همه چیز به مدیران سپاهان بستگی دارد افشای مذاکرات... پیش از آغاز نشست خبری در هتل کوثر از پیراهن آسیایی... همه چیز به مدیران سپاهان بستگی دارد افشای مذاکرات... حضور مدیرعامل سپاهان در جمع بازیکنان و تاکید بر ادامه... هیچ گزینه جانشین برای سرمربیگری نداریم تابش: فدراسیون... سپاهان در بحرین میهمان النصر است ورزشگاه ملی بحرین...