نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,735نــــفــــــر
عضو شده اند
3,735نفر عضو شده اند
98/10/29 20:10

خارجی‌های سپاهان بی توجه حواشی پیرامون ایران؛ کی‌روش...

سپاهان-اصفهان
خارجی‌های سپاهان بی توجه حواشی پیرامون ایران؛

کی‌روش با خنده آفتابی شد

کومان، استنلی و ولسیانی سه سهمیه خارجی تیم فوتبال سپاهان به شمار می روند.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که این روزها صحبت از ناامنی ایران در بسیاری از رسانه های خارجی مطرح می شود و کنفدراسیون فوتبال آسیا هم به دنبال سلب میزبانی نماینده های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا است، سه بازیکن خارجی سپاهان بدون توجه به این اخبار، خودشان را برای ادامه لیگ، مسابقات جام حذفی و آغاز لیگ قهرمانان آسیا آماده می کنند.

گئورگی ولسیانی و ولادیمیر کومان خیلی زودتر خودشان را پس از پشت سر گذاشتن تعطیلات آغاز سال نو، به سایر بازیکنان در اصفهان رساندند، ولی استنلی کی روش مانند تابستان با تاخیر به سایر نفرات اضافه شد و اتفاقات هفته های اخیر در ایران و لغو پروازهای بین المللی سبب شد تا او دیرتر از بازیکنان دیگر و همزمان با تیم امید به ایران بازگردد.

احتمالا عدم بازگشت به موقع کی روش به ایران سبب خواهد شد تا قلعه نویی مانند هفته های ابتدایی لیگ نوزدهم از او در بازی های پیش رو استفاده نکند و این فرصت را در اختیار سایر مهاجمان تیم قرار دهد که در تمام تمرینات حاضر بوده اند.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    [آشنایی با ستاره‌های ایرانی روز اول لیگ قهرمانان]... گئورگی ولسیانی در اردوی سپاهان سپاهان همچنان بدون... این 11 نفر را بگیرید؛ سپاهان قبل و بعد از پیروزی... کیش-دوحه؛ مسیر سپاهان برای رسیدن به السد کاروان سپاهان... اسکوچیچ شناخت خوبی نسبت به فوتبال ایران دارد طیبی:... صعود در گرو امتیازگیری در هفته دوم هفته سرنوشت‌ساز... تمجید روزنامه الاتحاد از ستاره برزیلی سپاهان کی روش... جانشین کاپیتان محرم بعد از سال ها پیدا شد سروش؛ گمشده... سهم من و تیمم در این فصل حداقل دو جام است؛ نورافکن:... سپاهان حقیقتا توقف ناپذیر است؛ واکنش AFC به برد بزرگ... قلعه نویی مثل یک پدر بالا سر بازیکنان است آقایی:... سپاهان مثل ساعت کار می کرد؛ قلعه‌نویی: العین ضعیف... آغاز لیگ برای نمایندگان ایران چطور گذشت؟... محبی ستاره اول شب پرستاره طلایی پوشان؛ شبی که نمره... برای تک تک لحظات بازی برنامه داشتیم؛ محبی: واقعا... می خواهیم با یک برد دیگر به ایران برگردیم حسینی:... هنوز کاری نکرده ایم؛ کیانی: امیدوارم قهرمان آسیا... جشن تولد گل سروش رفیعی در دربی سپاهان در حالی که... چالش قلعه نویی در دفاع میانی به آسیا رسید؛ سپاهانی‌ها... بازگشت قهرمانانه نایب قهرمان آسیا؛ العین ٠ - سپاهان... ایرانپوریان و مهدیزاده رسیدند تلاش برای رساندن گولسیانی... سپاهان ببالد که سرمربی اش گزینه تیم ملی شده است قلعه‌نویی:... عکس تیمی سپاهان برای لیگ قهرمانان آسیا امروز عصر... قلعه‌نویی: محرم نمی تواند بدون تجربه نفر اول شود؛... همه چیز به مدیران سپاهان بستگی دارد افشای مذاکرات... پیش از آغاز نشست خبری در هتل کوثر از پیراهن آسیایی... همه چیز به مدیران سپاهان بستگی دارد افشای مذاکرات... حضور مدیرعامل سپاهان در جمع بازیکنان و تاکید بر ادامه... هیچ گزینه جانشین برای سرمربیگری نداریم تابش: فدراسیون... سپاهان در بحرین میهمان النصر است ورزشگاه ملی بحرین...