نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,735نــــفــــــر
عضو شده اند
3,735نفر عضو شده اند
98/10/29 20:02

ادعای رسانه های عربی: منع برگزاری بازی‌های خانگی...

سپاهان-اصفهان
ادعای رسانه های عربی:

منع برگزاری بازی‌های خانگی لیگ قهرمانان در ایران

یکی از منابع معتبر عربی اعلام کرد که کنفدراسیون فوتبال آسیا حکم عدم میزبانی تیم‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا را تایید کرده است.

به گزارش "ورزش‌ سه"، سایت ارم نیوز اعلام کرده است که دفتر اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا توصیه کمیته مسابقات AFC را برای عدم برگزاری هر گونه مسابقه در ایران را تا اطلاع ثانوی تایید کرده است.در شرایطی که هنوز سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا این خبر را اعلام نکرده است منابع عربی یکصدا از تصمیم نهایی کمیته اجرایی در تصدیق مشورت کمیته مسابقات لیگ قهرمانان آسیا خبر داده‌اند. با این وصف برگزاری مسابقات خانگی چهار تیم ایرانی حاضر در مسابقات (پرسپولیس، سپاهان، استقلال و شهر خودرو) باید در زمین بی طرف انجام بشود.

لیگ قهرمانان آسیا قرار بود از این هفته با دو بازی استقلال – الکویت و شهر خودرو – الرفاع بحرین برای ایران آغاز شود که هر دو این مسابقات به تعویق افتاده و همه در انتظار تصمیم نهایی کمیته اجرایی و البته پاسخ ایران به این رای هستند.

شب گذشته مسئولان هر چهار تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در فدراسیون حضور یافتند و نامه ای را امضا کردند که طبق آن در صورت سلب امتیاز میزبانی از تیم‌های ایرانی در این دوره شرکت نکنند. با این وصف اگر تغییری در این رای اولیه صورت نگیرد لیگ قهرمانان آسیا در سال جدید از همین حالا برای ایران به پایان رسیده و تیم‌های دیگری به جای تیم‌های ایرانی در چهار گروه حاضر خواهند شد.

البته بعد از مصاحبه‌های دیروز و صحبت مدیران باشگاه‌ها مخالفت‌هایی با این نظر اتفاق افتاده اما به نظر می‌رسد فضای کلی کشور در همین مسیر باشد و احتمالا تصمیم نهایی تیم‌های ایرانی به عدم شرکت در مسابقات در صورت تایید سلب میزبانی از سوی AFC خواهد بود.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    [آشنایی با ستاره‌های ایرانی روز اول لیگ قهرمانان]... گئورگی ولسیانی در اردوی سپاهان سپاهان همچنان بدون... این 11 نفر را بگیرید؛ سپاهان قبل و بعد از پیروزی... کیش-دوحه؛ مسیر سپاهان برای رسیدن به السد کاروان سپاهان... اسکوچیچ شناخت خوبی نسبت به فوتبال ایران دارد طیبی:... صعود در گرو امتیازگیری در هفته دوم هفته سرنوشت‌ساز... تمجید روزنامه الاتحاد از ستاره برزیلی سپاهان کی روش... جانشین کاپیتان محرم بعد از سال ها پیدا شد سروش؛ گمشده... سهم من و تیمم در این فصل حداقل دو جام است؛ نورافکن:... سپاهان حقیقتا توقف ناپذیر است؛ واکنش AFC به برد بزرگ... قلعه نویی مثل یک پدر بالا سر بازیکنان است آقایی:... سپاهان مثل ساعت کار می کرد؛ قلعه‌نویی: العین ضعیف... آغاز لیگ برای نمایندگان ایران چطور گذشت؟... محبی ستاره اول شب پرستاره طلایی پوشان؛ شبی که نمره... برای تک تک لحظات بازی برنامه داشتیم؛ محبی: واقعا... می خواهیم با یک برد دیگر به ایران برگردیم حسینی:... هنوز کاری نکرده ایم؛ کیانی: امیدوارم قهرمان آسیا... جشن تولد گل سروش رفیعی در دربی سپاهان در حالی که... چالش قلعه نویی در دفاع میانی به آسیا رسید؛ سپاهانی‌ها... بازگشت قهرمانانه نایب قهرمان آسیا؛ العین ٠ - سپاهان... ایرانپوریان و مهدیزاده رسیدند تلاش برای رساندن گولسیانی... سپاهان ببالد که سرمربی اش گزینه تیم ملی شده است قلعه‌نویی:... عکس تیمی سپاهان برای لیگ قهرمانان آسیا امروز عصر... قلعه‌نویی: محرم نمی تواند بدون تجربه نفر اول شود؛... همه چیز به مدیران سپاهان بستگی دارد افشای مذاکرات... پیش از آغاز نشست خبری در هتل کوثر از پیراهن آسیایی... همه چیز به مدیران سپاهان بستگی دارد افشای مذاکرات... حضور مدیرعامل سپاهان در جمع بازیکنان و تاکید بر ادامه... هیچ گزینه جانشین برای سرمربیگری نداریم تابش: فدراسیون... سپاهان در بحرین میهمان النصر است ورزشگاه ملی بحرین...