نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/09/11 17:36

رفتار بازیکن استقلال را با نورافکن مقایسه کنید قلعه‌نویی:...

سپاهان-اصفهان
رفتار بازیکن استقلال را با نورافکن مقایسه کنید

قلعه‌نویی: کاش داور پنالتی استقلال را می‌گرفت

سرمربی سپاهان بعد از پیروزی برابر استقلال به تمجید از حریف خود پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال سپاهان تا ثانیه های پایانی بازی با استقلال از حریف خود عقب بود اما در دقیقه 95 شوت نورافکن باعث شد سپاهان اولین شکست فصل خود را تجربه نکند. امیرقلعه نویی با حضور در نشست خبری بعد از بازی پاسخ خبرنگاران را داد:

استقلال بهتر از ما بود

عرض تشکر از طرفداران خوبمان که امروز یک رفتار در شان و شخصیت باشگاه فرهنگی سپاهان داشتند. یک تبریک به فوتبال می‌گویم که امروز یکی از روزهای خوب ادوار لیگ بود. تیم استقلال یک تیم قدرتمند است و امروز از لحاظ آماری خیلی بهتر از ما بودند و باید این موضوع را قبول کنیم. ما هم می‌توانستیم بازی را برنده باشیم همانطور که آن‌ها می‌توانستند برنده باشند. گل‌هایی که دریافت کردیم، گل‌هایی بود که نباید دریافت می‌کردیم.گل هایی خوردیم که نباید می خوردیم

گل‌هایی که ما خوردیم، گل‌هایی بود که نباید می‌خوردیم و صحنه‌هایی بود که روی آن کار کرده بودیم و مشابه گلی بود که مقابل پیکان خوردیم. خیلی خوشحالم که تیمی درست کردیم که در بدترین شرایط مقابل تیمی قدرتمند به بازی برمی‌گردد. این موضوع خیلی مهم است. درست است که ما به خاطر مساوی کردن جلوی استقلال خوشحالیم ولی خوشحالیم از این بابت است که وقتی استقلال از تیمی جلو می‌افتد، به گل‌هایش اضافه می‌کند ولی ما بعد از گلی که خوردیم، می‌توانستیم یکی، دو گل دیگر بزنیم. ما از این بابت خوشحالیم که تیمی درست کردیم که همیشه امیدواریم. این نکته بسیار مهمی بود. البته از نظر آماری به آن‌ها تبریک می‌گویم و باید این موضوع را قبول کنیم.

کیفیت زمین نقش جهان؟

متاسفانه ما در این زمین (نقش جهان) چند مصدوم دادیم. کومان، منصوری و حسینی را به خاطر مصدومیت از دست دادیم. نمی‌توانم راجع به این موضوع حرفی بزنم. فکر می‌کنم مصدومیت سیاوش یزدانی که به نظر همسترینگ بود به خاطر زمین بود. این زمین سم است. با همه این مسائل باید به فوتبال تبریک گفت که یک فوتبال خوب بود که چهار گل داشت و تعداد پاس بالا بود. یک جنگ خیلی خوب شاهد بودیم. یکسری اتفاق افتاد که خوب نبود و زیبایی فوتبال را تحت الشعاع قرار داد.

کاش داور پنالتی استقلال را می گرفت

من این موضوع را قبول دارم. به نظرم کاش داور آن پنالتی را می‌گرفت تا تمرکز تیمی ما به هم نمی‌ریخت. بعد از آن صحنه اتفاقات دیگری افتاد که داور به راحتی از آن گذشت. شاید من اشتباه می‌کنم و باید فیلم را ببینیم ولی در صحنه مشکوک ما هم فکر می‌کنم خطا داخل محوطه جریمه بود که بیرون گرفته شد. ولی بعد از آن پنالتی که می‌توانست برای استقلال می‌گرفت ما بیشتر ضرر کردیم. ما نباید دروغ بگوییم. در هر صورت به هواداران دو تیم تبریک می‌گویم. فقط مشکل این بازی زمین بود.

اعتراض به رفتار استقلالی ها

در ادامه خبرنگاری ادعا کرد که اعتراض استقلالی‌ها پس از پنالتی‌ای که گرفته نشد، داور را تحت تاثیر قرار داد و سپس پنالتی سپاهان هم که داخل محوطه جریمه بود، سوخت. این خبرنگار همچنین مدعی شد که به چند بازیکن استقلال هم باید کارت‌هایی داده می‌شد. سرمربی سپاهان راجع به داوری و بیانیه استقلال بلافاصله پس از پایان بازی گفت: ما نمی‌خواهیم وارد این بازی‌ها شود. آن‌ها قبل بازی هم این کار را شروع کردند. یک چیزی را بگویم که شاید هیچکس به آن توجه نکند. آن‌ها وقتی گل زدند، خصوصا گل دوم، یکی از بازیکنان سپاهان که به تیم استقلال رفت چه حرکتی نشان داد ولی امید نورافکن وقتی گل زد رفت و معذرت خواهی کرد. رفتارها را می‌بینید؟ این برگ برنده ماست. ان‌شاءالله استقلالی‌ها راجع به رفتارهای خودشان هم بیانیه بدهند. آن‌ها حرکات خیلی بدی کردند که ان‌شاءالله خودشان ببینند. ما به حریفمان احترام گذاشتیم ولی رفتار چند بازیکن آن‌ها اصلا خوب نبود. امیدوارم باشگاه استقلال که از نظر فرهنگی زبان‌زد است مانند سپاهان، راجع به این مسائل هم بیانیه بدهند.9 بازی در اصفهان داریم

این شرایط برای همه تیم‌ها وجود دارد. تیمی که بخواهد نتیجه بگیرد باید در همه بازی‌ها خوب عمل کند. مطلب مهم دیگری هم وجود دارد. این که در نیم فصل دوم 9 بازی در اصفهان داریم که می‌تواند برگ برنده ما باشد. من به تیمم افتخار می‌کنم. تیمی که به هر دلیلی دو گل می‌خورد بلافاصله بعد از تغییر تاکتیک موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم که مثلا حسینی ضربه علی قربانی را خیلی خوب گرفت. بعد از آن هم امید یک گل زد. به امید و بازیکنانم تبریک می‌گویم که بعد از گلی که زدند رفتند و عذرخواهی کردند. این‌ها درس‌هایی است که در این بازی گرفتیم. چند بازیکن استقلال خیلی کارهای بدی کردند. پارسال هم همین کار را کردند و انگار این کارها در استقلال نهادینه شده است. نمی‌دانم دلیلش هم چیست. در هر صورت به آقای استراماچونی و بازیکنان خوبشان تبریک می‌گویم. این حرکت برگ برنده سپاهان است که مقابل هر تیمی می‌تواند برنامه تاکتیکی‌اش را دیکته کند.شرایط استقلال؟

سرمربی سپاهان در پایان درباره شرایط استقلال حاضر به صحبت کردن نشد و گفت: من راجع به استقلال صحبت نمی‌کنم. من راجع به این بازی استقلال صحبت می‌کنم که از نظر آماری بهتر از ما بودند.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    علی دایی، قلعه نویی و گزینه خارجی گزینه‌های نیمکت... نساج‌ها در اصفهان باختند پاگشای سروش رفیعی با برد... لاریسا یونان مقصد بعدی مهاجم سپاهان باشگاه یونانی... ماجرای ادامه دار نیمکت تیم ملی بر سر سه راهی؛ مربی... نورافکن و محبی؛ آماده در تمرینات سپاهان !... پس از غیبت یک هفته‌ای؛ کیانی در تمرین سپاهان مهدی... گلرهای سپاهان در کلاس درس تاوارس روی تاوارس طی سال... استتار قلعه‌ویی در باغ فردوس تمرین امروز طلایی پوشان... خارجی‌های سپاهان بی توجه حواشی پیرامون ایران؛ کی‌روش... گزارش فوربس در مورد تصمیم نمایندگان فوتبال ایران؛... ادعای رسانه های عربی: منع برگزاری بازی‌های خانگی... مرد و زن در باغ فردوس؛ امیر باید بماند هواداران سپاهان... بررسی ابعاد حقوقی تصمیم جدید AFC سپاهان و پرسپولیس... تابش: یکی از افتخارات AFC حضور هواداران ایرانی در... ما در ایران امنیت کامل داریم؛ ولسیانی: AFC روح ورزش... امیدوارم حق نماینده های ایران پایمال نشود؛ نیازمند:... فوتبال را سیاسی نکنید؛ کومان: اجازه بدهید روند گذشته... تابش: مخالف حضور قلعه‌نویی در تیم ملی هستیم/بعضی... نیکفر: سعی کردیم خواسته‌های قلعه‌نویی در نقل‌وانتقالات... حضور بازیکن عراقی در سپاهان منتفی شد حضور بازیکن... یک بازیکن خارجی در آستانه پیوستن به سپاهان قرار است... صورتجلسه توسط ۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا... درگیری با تابش و قلعه نویی؟... کدورت تارتار و قلعه نویی برطرف شد سرمربی نفت مسجدسلیمان... تابش: اصرار داریم در ایران بازی کنیم مدیرعامل باشگاه... نساجی برای دیدار با سپاهان به اصفهان می رود تیم فوتبال... حمایت آذری از عدم حضور در لیگ قهرمانان آسیا سعید... تصمیم کمیته اجرایی برمی گردد؟... رفیعی: برای رفتن به سپاهان با گل‌محمدی مشورت کردم/از... نقل و انتقالات هوشمندانه سپاهان در نیم فصل فصل نقل...