نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,737نــــفــــــر
عضو شده اند
3,737نفر عضو شده اند
98/09/11 17:31

پایان طلسم پیام؛ از اسدی تا قائدی و دیاباته نه اینبار...

سپاهان-اصفهان
پایان طلسم پیام؛ از اسدی تا قائدی و دیاباته

نه اینبار دیگر چشم‌های پیام یاری نکرد

آخرین گلی که پیام نیازمند در جریان بازی دریافت کرده بود، ضربه سر رضا اسدی در دقیقه ٢٢ دیدار هفته بیست و ششم لیگ هجدهم برابر سایپا بود.

به گزارش "ورزش سه"، اینکه پیام نیازمند کلین شیت کند و سپاهان دروازه اش بسته بماند، عادت شاگردان امیرقلعه نویی شده بود، تا اینکه انها بار دیگر در خانه از استقلال میزبانی کردند.

سال گذشته یکی از شکست های تلخ سپاهان در هفته های پایانی مقابل استقلال تهران و با گل دقیقه ٩٧ پاتوسی رقم خورد. سپاهان پس از آن بازی موفق شد با نتیجه ۵ بر ٢ سایپا را شکست دهد و در واقع گل رضا اسدی بازیکن فعلی تراکتور که با ضربه سر از روی یک کرنر در دقیقه ٢٢ به دست آمد، آخرین گلی بود که امیرقلعه نویی و شاگردانش تا گل دقیقه ۵٧ مهدی قائدی دریافت کرده بودند.

نیازمند در همان دیدار برابر سایپا در دقیقه ۶۶ هم از روی نقطه پنالتی دروازه اش باز شد و در مقابل شهر خودرو (پدیده سابق) هم این اتفاق در دقیقه ۵ برایش رخ داد.

سریال باز شدن دروازه نیازمند تا دیدار برابر پارس هم ادامه پیدا کرد و در آن مسابقه بود که دروازه بان ٢۴ ساله سپاهان یکی از تلخ ترین گل های تاریخ دوران حرفه ایش را دریافت کرد و طلسم گل نخوردن هایش از ٩۴٠ دقیقه فراتر نرفت؛ هر چند با همین رکورد هم سبقت گرفتن از او کار ساده ای نخواهد بود.

پیام نیازمند که عملکردش تحسین همگان را در پی داشته و به عضو ثابت تیم ملی هم تبدیل شده، در بازی روز گذشته هر چقدر سعی کرد نتوانست از حفظ رکورد گل نخوردن هایش در جریان بازی دفاع کند و با دو ضربه غیرقابل پیش بینی مهدی قائدی و شیخ دیاباته دروازه اش را باز شده دید تا دروازه او هم مانند سایر دروازه بان های لیگ فعلا و تا اطلاع ثانوی از وضعیت غیرقابل دسترس خارج شود.

سپاهان در پایان هفته دوازدهم رقابت ها، تنها سه بار دروازه اش باز شده که دو مرتبه مقابل شاگردان استراماچونی سرمربی تهاجمی ترین تیم لیگ بوده و یک بار هم با پنالتی محمد نوری این مهم رخ داده است.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    موقعیت زیاد داشتیم و شانس آوردیم نباختیم!... علی دایی یا امیرقلعه نویی؟... دو امتیاز حساس در تبریز جاماند ماشین صفر - سپاهان... محسن الغسانی، خرید جدید قلعه‌نویی؛ مهاجم عمانی رسما... توافق دو طرفه با کنفدراسیون فوتبال آسیا؛ ایران به... تابش همراه سه مدیر دیگر به مالزی نمی‌رود نمایندگان... واگذاری قانونی ورزشگاه نقش جهان اصفهان تایید شد مراحل... به جز اسماعیلی‌فر همه هدف‌هایمان در نقل و انتقالات... من و سروش؟... تمام تمرکزم روی سپاهان است؛ قلعه‌نویی: هیچ مذاکره‌ای... بازیکن عمانی کجای پازل قلعه نویی قرار می گیرد؟... الغسانی اولین عمانی تاریخ لیگ برتر ملی پوش عمانی... استارت خرید جدید با ایستگاهی دیدنی سروش؛ ژنرال جدید... چهارمین خرید زمستانی طلایی‌ها خارجی است؛ سپاهان درآستانه... اعلام حکم نهایی تا چند روز آینده توسط سازمان لیگ... توافق مهاجم عمانی با سپاهان؛ در انتظار تعیین تکلیف... سخنگوی فدراسیون تشریح کرد؛ جزئیات سفر مدیران چهار... گزارش تمرین سپاهان تمرین طلایی‌پوشان در غیبت آقایی... مهاجم عمانی برای مذاکره با سپاهان وارد ایران شد محسن... مشکل مدافع جنجالی در آستانه برطرف شدن؛ سپاهان در... علی دایی، قلعه نویی و گزینه خارجی گزینه‌های نیمکت... نساج‌ها در اصفهان باختند پاگشای سروش رفیعی با برد... لاریسا یونان مقصد بعدی مهاجم سپاهان باشگاه یونانی... ماجرای ادامه دار نیمکت تیم ملی بر سر سه راهی؛ مربی... نورافکن و محبی؛ آماده در تمرینات سپاهان !... پس از غیبت یک هفته‌ای؛ کیانی در تمرین سپاهان مهدی... گلرهای سپاهان در کلاس درس تاوارس روی تاوارس طی سال... استتار قلعه‌ویی در باغ فردوس تمرین امروز طلایی پوشان... خارجی‌های سپاهان بی توجه حواشی پیرامون ایران؛ کی‌روش... گزارش فوربس در مورد تصمیم نمایندگان فوتبال ایران؛...