نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,737نــــفــــــر
عضو شده اند
3,737نفر عضو شده اند
98/09/11 17:30

امید هر دو عشقش را دوست دارد؛ تعظیم طولانی مدت نورافکن...

سپاهان-اصفهان
امید هر دو عشقش را دوست دارد؛

تعظیم طولانی مدت نورافکن برای طلب بخشش!

امید نورافکن بود که با شوتی با پای غیرتخصصی همه چیز را در مهم ترین نبرد هفته دوازدهم تغییر داد ولی شاید در آینده این گل تحت تاثیر جشن شادی امید قرار بگیرد.

به گزارش "ورزش سه"، امید نورافکن از زمان پیوستن به سپاهان شیوه محتاطانه تری در صحبت هایش در پیش گرفته؛ او حالا در یکی از پرافتخارترین تیم‌های لیگ برتر بازی می کند و تمام توانایی هایش را وقف این تیم کرده است.

پیوستن نورافکن به سپاهان که در نیم فصل دوم فصل گذشته از بلژیک به استقلال بازگشت و برای تیم شفر و فرهاد مجیدی بازی کرد، مورد انتظار و علاقه هواداران استقلال نبود و به همین دلیل کاپیتان تیم ملی امید که بنا به شرایط فوتبال حرفه ای در نهایت سر از سپاهان و تیم امیرقلعه نویی درآورد، سعی کرده در این مدت با احترام در مورد تیم سابقش و همینطور هوادارانش صحبت کند و در اصفهان هم اینقدر خوب کار کرده که محبوب هواداران شده باشد و یکی از 11 بازیکن اصلی تیم امیرقلعه نویی.

شاید به همین دلیل بود که نورافکن پس از گلزنی در وقت های اضافی مقابل تیم سابقش و قطع کردن روند پیروزی های این تیم، ابتدا با تمام وجود شادی کرد و سپس وقتی بازیکنان یکی یکی حلقه شادی‌ای که درمرکزش امید نورافکن و امیرقلعه نویی قرار داشتند را ترک کردند، او تصمیم عجیب خود را عملی کرد.

معمولا بازیکنان وقتی مقابل تیم های سابقشان بازی می کنند و گل می زنند، شادی نکردن را برای ادای احترام به هواداران می‌پذیرند ولی امید نورافکن که در اوج جوانی بازیکن با تجربه ای به شمار می رود و رهبر تیم ملی امید ایران هم هست پس از فاصله گرفتن از امیرقلعه نویی به سمت ضلع شمال غربی استادیوم رفت؛ یعنی جایی که هواداران استقلال نشسته بودند. نورافکن رفته رفته قدم هایش را آهسته تر و آهسته تر کرد و سپس روبروی نرده های جایگاه هواداران مغموم استقلال سرجای خود ایستاد و چند ثانیه به آنها تعظیم کرد تا نشان دهد که آنها را فراموش نکرده است.

امیرقلعه نویی در کنفرانس خبری پس از پایان بازی، ضمن گلایه از رفتار چند بازیکن استقلال و نحوه برخورد آنها با هواداران سپاهان، از نورافکن تمجید کرد، با این وجود هواداران هر دو تیم استقلال و سپاهان چنین عقیده ای ندارند؛ هواداران استقلال نورافکن را به دلیل برپایی شادی گل مقابل تیم محبوبشان مواخذه می کنند و طرفداران سپاهان هم می خواهند که تمام حواس بازیکنانشان معطوف به تیم خودی باشد.

امید نورافکن اما تازه کیلومترهای ابتدایی مسیر حرفه ای خود در فوتبال را آغاز کرده ؛ او همین حالا و در 21 سالگی به عنوان معتمدترین بازیکن تیم ملی امید به شما می رود و در سپاهان هم به خوبی نقش خودش را پیدا کرده است، تا حدس زدن این نکته که آینده درخشانی پیش روی او قرار دارد، کار سختی نباشد؛ حالا چه در سپاهان، چه در بازگشت به بلژیک و بازی برای شالروآ، چه تیم های سرشناس‌تر اروپایی و در نهایت چه در استقلال که از آنجا به فوتبال ایران معرفی شد.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    موقعیت زیاد داشتیم و شانس آوردیم نباختیم!... علی دایی یا امیرقلعه نویی؟... دو امتیاز حساس در تبریز جاماند ماشین صفر - سپاهان... محسن الغسانی، خرید جدید قلعه‌نویی؛ مهاجم عمانی رسما... توافق دو طرفه با کنفدراسیون فوتبال آسیا؛ ایران به... تابش همراه سه مدیر دیگر به مالزی نمی‌رود نمایندگان... واگذاری قانونی ورزشگاه نقش جهان اصفهان تایید شد مراحل... به جز اسماعیلی‌فر همه هدف‌هایمان در نقل و انتقالات... من و سروش؟... تمام تمرکزم روی سپاهان است؛ قلعه‌نویی: هیچ مذاکره‌ای... بازیکن عمانی کجای پازل قلعه نویی قرار می گیرد؟... الغسانی اولین عمانی تاریخ لیگ برتر ملی پوش عمانی... استارت خرید جدید با ایستگاهی دیدنی سروش؛ ژنرال جدید... چهارمین خرید زمستانی طلایی‌ها خارجی است؛ سپاهان درآستانه... اعلام حکم نهایی تا چند روز آینده توسط سازمان لیگ... توافق مهاجم عمانی با سپاهان؛ در انتظار تعیین تکلیف... سخنگوی فدراسیون تشریح کرد؛ جزئیات سفر مدیران چهار... گزارش تمرین سپاهان تمرین طلایی‌پوشان در غیبت آقایی... مهاجم عمانی برای مذاکره با سپاهان وارد ایران شد محسن... مشکل مدافع جنجالی در آستانه برطرف شدن؛ سپاهان در... علی دایی، قلعه نویی و گزینه خارجی گزینه‌های نیمکت... نساج‌ها در اصفهان باختند پاگشای سروش رفیعی با برد... لاریسا یونان مقصد بعدی مهاجم سپاهان باشگاه یونانی... ماجرای ادامه دار نیمکت تیم ملی بر سر سه راهی؛ مربی... نورافکن و محبی؛ آماده در تمرینات سپاهان !... پس از غیبت یک هفته‌ای؛ کیانی در تمرین سپاهان مهدی... گلرهای سپاهان در کلاس درس تاوارس روی تاوارس طی سال... استتار قلعه‌ویی در باغ فردوس تمرین امروز طلایی پوشان... خارجی‌های سپاهان بی توجه حواشی پیرامون ایران؛ کی‌روش... گزارش فوربس در مورد تصمیم نمایندگان فوتبال ایران؛...