نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/09/11 17:20

سپاهانی ها هم پنالتی طلبکار شدند؟...

سپاهان-اصفهان
سپاهانی ها هم پنالتی طلبکار شدند؟

سرنگونی رضا میرزایی در زمین استقلال با بی دقتی کارگردان تلویزیونی درست به رشته تصویر درنیامد.

به گزارش" ورزش سه" این تصویری است از اعتراض بازیکنان سپاهان به محمدحسین زاهدی فر که ممکن است تحت تاثیر اشتباه فاحشش در محوطه جریمه استقلال چشم بر پنالتی رخ داده در محوطه جریمه استقلال بسته باشد. چیزی که آندرآ استراماچونی سرمربی استقلال نیز به آن اشاره کرد و گفت:" اگر این صحنه پنالتی بوده باید هند پنالتی کی روش استنلی نیز گرفته می شد."

البته همانطور که گفته شد بی دقتی کارگردان تلویزیونی در به تصویرکشیدن این صحنه باعث شد تا بینندگان تلویزیونی متوجه نشوند که دقیقا این خطا پنالتی بوده است یا نه؟

عکس هایی که ابوالفضل ناظوری از نزدیکی صحنه فرستاده نیز به طور دقیق صحنه را نشان نمی دهد اما می شود حدس زد که برخورد میلیچ با بازیکن سپاهان احتمالا در محوطه جریمه رخ داده است. برای قضاوت دقیق و صحیح این صحنه باید منتظر تصویر تلویزیونی از دوربین بالا بمانیم.رضا میرزایی در پایان این بازی در میکسدزون ورزشگاه نقش جهان درباره صحنه مشکوک به پنالتی گفت:" در آن صحنه خطایی که روی من انجام شد درون محوطه جریمه بود و داور باید پنالتی می گرفت."

او افزود:" کمک داور پشت دروازه هم اعلام کرد که خطای پنالتی بوده اما حقیقت این است که داور مسابقه پنالتی ما را نگرفت."
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    علی دایی، قلعه نویی و گزینه خارجی گزینه‌های نیمکت... نساج‌ها در اصفهان باختند پاگشای سروش رفیعی با برد... لاریسا یونان مقصد بعدی مهاجم سپاهان باشگاه یونانی... ماجرای ادامه دار نیمکت تیم ملی بر سر سه راهی؛ مربی... نورافکن و محبی؛ آماده در تمرینات سپاهان !... پس از غیبت یک هفته‌ای؛ کیانی در تمرین سپاهان مهدی... گلرهای سپاهان در کلاس درس تاوارس روی تاوارس طی سال... استتار قلعه‌ویی در باغ فردوس تمرین امروز طلایی پوشان... خارجی‌های سپاهان بی توجه حواشی پیرامون ایران؛ کی‌روش... گزارش فوربس در مورد تصمیم نمایندگان فوتبال ایران؛... ادعای رسانه های عربی: منع برگزاری بازی‌های خانگی... مرد و زن در باغ فردوس؛ امیر باید بماند هواداران سپاهان... بررسی ابعاد حقوقی تصمیم جدید AFC سپاهان و پرسپولیس... تابش: یکی از افتخارات AFC حضور هواداران ایرانی در... ما در ایران امنیت کامل داریم؛ ولسیانی: AFC روح ورزش... امیدوارم حق نماینده های ایران پایمال نشود؛ نیازمند:... فوتبال را سیاسی نکنید؛ کومان: اجازه بدهید روند گذشته... تابش: مخالف حضور قلعه‌نویی در تیم ملی هستیم/بعضی... نیکفر: سعی کردیم خواسته‌های قلعه‌نویی در نقل‌وانتقالات... حضور بازیکن عراقی در سپاهان منتفی شد حضور بازیکن... یک بازیکن خارجی در آستانه پیوستن به سپاهان قرار است... صورتجلسه توسط ۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا... درگیری با تابش و قلعه نویی؟... کدورت تارتار و قلعه نویی برطرف شد سرمربی نفت مسجدسلیمان... تابش: اصرار داریم در ایران بازی کنیم مدیرعامل باشگاه... نساجی برای دیدار با سپاهان به اصفهان می رود تیم فوتبال... حمایت آذری از عدم حضور در لیگ قهرمانان آسیا سعید... تصمیم کمیته اجرایی برمی گردد؟... رفیعی: برای رفتن به سپاهان با گل‌محمدی مشورت کردم/از... نقل و انتقالات هوشمندانه سپاهان در نیم فصل فصل نقل...