نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/09/9 01:20

کیخسروی: اگر در نیم‌فصل اول قهرمان شویم احتمال کسب...

سپاهان-اصفهان
کیخسروی:

اگر در نیم‌فصل اول قهرمان شویم احتمال کسب جام زیاد می‌شود

ایسنا/اصفهان دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان گفت: امیدوارم بتوانیم امسال قهرمان لیگ شویم و اگر در نیم‌فصل اول قهرمان شویم، می‌توانیم در نیم‌فصل دوم همین روند روبه‌جلو را ادامه دهیم و جام را به دست آوریم.

علی کیخسروی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص وضعیت سپاهان در لیگ برتر، اظهار کرد: خدا رو شکر این روزها وضعیت خوبی را در لیگ برتر سپری می‌کنیم و بازیکنان روز به روز آماده‌تر می‌شوند. امیدوارم بتوانیم امسال قهرمان لیگ شویم و اگر بتوانیم در نیم‌فصل اول قهرمان شویم، می‌توانیم در نیم‌فصل دوم همین روند روبه‌جلو را ادامه دهیم و جام را به دست آوریم.

وی افزود: در بازی روز گذشته مقابل پیکان بچه‌ها روز خوبشان نبود، با این وجود توانستیم پیکان را شکست دهیم و به مرحله بعد صعود کنیم. امیدوارم امسال بتوانیم دل مردم اصفهان را در هر دو جام شاد کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه هم‌اکنون دروازه‌بان دوم تیم هستم، گفت: سپاهان تیم بزرگی است و ذخیره بودن این تیم هم یک افتخار است. از وضعیتم در این تیم کاملاً راضی هستم. ۱۴ سال است که در تمام رده‌های سنی تیم سپاهان بازی می‌کنم.

هدفم، دروازه‌بان اول شدن سپاهان است

کیخسروی تصریح کرد: هدفم این است که روزی دروازه‌بان اول سپاهان شوم و سپس به تیم ملی راه پیدا کنم و به تیم‌های اروپایی بروم. با پیام نیازمند، خیلی صمیمی هستم و در عین دوستی با یکدیگر رقابت می‌کنیم. پیام، روزهای خوبی را سپری می‌کند و رکورد کلین شیت را هم دارد، امیدوارم این روند خوب را ادامه دهد. هیچ کس مانند نیازمند در بین دروازه‌بان‌های کشور پیشرفت نکرده و خود من هم چیزهای زیادی از او یاد گرفته‌ام.

وی افزود: قدم ۲ متر است و ۵ سانتیمتر از پیام، بلندتر هستم. در ایران الگوی خاصی ندارم، اما در میان دروازه‌بان‌های جهان "مارک آندره تراشتِگن" و "مانوئل نویر" را خیلی دوست دارم و از سبک بازی آن‌ها خوشم می‌آید، تیم باشگاهی مورد علاقه‌ام یوونتوس است.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    علی دایی، قلعه نویی و گزینه خارجی گزینه‌های نیمکت... نساج‌ها در اصفهان باختند پاگشای سروش رفیعی با برد... لاریسا یونان مقصد بعدی مهاجم سپاهان باشگاه یونانی... ماجرای ادامه دار نیمکت تیم ملی بر سر سه راهی؛ مربی... نورافکن و محبی؛ آماده در تمرینات سپاهان !... پس از غیبت یک هفته‌ای؛ کیانی در تمرین سپاهان مهدی... گلرهای سپاهان در کلاس درس تاوارس روی تاوارس طی سال... استتار قلعه‌ویی در باغ فردوس تمرین امروز طلایی پوشان... خارجی‌های سپاهان بی توجه حواشی پیرامون ایران؛ کی‌روش... گزارش فوربس در مورد تصمیم نمایندگان فوتبال ایران؛... ادعای رسانه های عربی: منع برگزاری بازی‌های خانگی... مرد و زن در باغ فردوس؛ امیر باید بماند هواداران سپاهان... بررسی ابعاد حقوقی تصمیم جدید AFC سپاهان و پرسپولیس... تابش: یکی از افتخارات AFC حضور هواداران ایرانی در... ما در ایران امنیت کامل داریم؛ ولسیانی: AFC روح ورزش... امیدوارم حق نماینده های ایران پایمال نشود؛ نیازمند:... فوتبال را سیاسی نکنید؛ کومان: اجازه بدهید روند گذشته... تابش: مخالف حضور قلعه‌نویی در تیم ملی هستیم/بعضی... نیکفر: سعی کردیم خواسته‌های قلعه‌نویی در نقل‌وانتقالات... حضور بازیکن عراقی در سپاهان منتفی شد حضور بازیکن... یک بازیکن خارجی در آستانه پیوستن به سپاهان قرار است... صورتجلسه توسط ۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان آسیا... درگیری با تابش و قلعه نویی؟... کدورت تارتار و قلعه نویی برطرف شد سرمربی نفت مسجدسلیمان... تابش: اصرار داریم در ایران بازی کنیم مدیرعامل باشگاه... نساجی برای دیدار با سپاهان به اصفهان می رود تیم فوتبال... حمایت آذری از عدم حضور در لیگ قهرمانان آسیا سعید... تصمیم کمیته اجرایی برمی گردد؟... رفیعی: برای رفتن به سپاهان با گل‌محمدی مشورت کردم/از... نقل و انتقالات هوشمندانه سپاهان در نیم فصل فصل نقل...