نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,737نــــفــــــر
عضو شده اند
3,737نفر عضو شده اند
98/09/9 01:13

مطمئنا استقلال را می بریم؛ کریمی: رقابت در سپاهان...

سپاهان-اصفهان
مطمئنا استقلال را می بریم؛

کریمی: رقابت در سپاهان به من انگیزه می‌دهد

محمد کریمی می گوید روز آینده سه امتیاز به سپاهان خواهد رسید.

به گزارش ورزش سه، محمد کریمی در لیگ هفدهم برای خونه به خونه به میدان می رفت، در این تیم بود که نامی برای خودش دست و پا کرد و در لیگ هجدهم یکی از خریدهای امیر قلعه نویی لقب گرفت. او فصل گذشته بهترین پاسور لیگ بود و توانست در 21 سالکی خودش را به عنوان پدیده مسابقات معرفی کند. در این فصل اما شرایط برای کریمی مثل قبل نیست ولی باز هم یکی از بازیکنان مورد اعتماد قلعه نویی به شمار می رود.محمد کریمی در گفتگو با "ورزش سه" در رابطه با بازی روز آینده تیمش برابر استقلال گفت: « مطمئنا یکى از حساس‌ترین و سخت‌ترین دیدار هاى ما در این فصل است؛ با این حال براى پیروزى به میدان می‌رویم و مطمئن هستیم که به این مهم دست پیدا می کنیم.

او در ادامه با اشاره به هواداران اضافه کرد: فقط امیدوارم ورزشگاه نقش جهان با حمایت هواداران سپاهان کامل پر شود و مثل همیشه به ما انگیزه بدهند».

شما فصل گذشته پدیده لیگ و بهترین پاسور لیگ برتر بودى؛ اما امسال کمتر از سال گذشته به میدان می‌روى. از نیمکت نشینى ناراحت نیستى؟ بازیکن جوان سپاهان در پاسخ به این سوال عنوان کرد: « خب همه بازیکنان دوست دارند براى تیمشان بازی کنند، اما موفقیت سپاهان براى همه ما، چه بازیکنانى که بازى می‌کنند و چه بازیکنانى که بازى نمیکنند مهم‌تر است».

او سپس با اشاره به نمایش درخشانش در فصل گذشته عنوان کرد: « سال گذشته اولین سال حضورم در لیگ برتر بود. خوشحال بودم که به پرافتخارترین تیم ایران یعنى سپاهان پیوستم و خود این افتخار بزرگى بود. با این حال آقاى قلعه نویى به من اعتماد کردند و از لطف ایشان ممنونم. کارکردن با ایشان افتخار بزرگى براى من است و امیدوارم جواب اعتمادشان را داده باشم. امسال هم تلاشم را بیشتر می‌کنم تا بتوانم بیشتر براى تیمم به میدان بروم و تاثیرگذارتر باشم. با توجه به این که در سه جبهه به میدان میرویم انگیزه هاى زیادى دارم تا در موفقیت سپاهان سهیم باشم و با تیمم به قهرمانى برسم».

براى رسیدن به ترکیب اصلى هم کار سختى دارى. نورافکن، مسلمان، کومان و نویدکیا هم پست تو هستند، این باعث نمی شود، انگیزه ات کم شود. کریمی در واکنش به این سوال گفت:« اتفاقا انگیزه و تلاشم را بیشتر می‌کنم و امیدوارم روز به روز پیشرفت کنم. در این شرایط سعی ام این است که از تجربه تمام بازیکنانی که همه آنها هم بازیکنان بزرگی هستند، به خوبی استفاده کنم».

خیلى هم کم مصاحبه میکنى و کلا کم حرف به نظر میرسی و به نظر میرسد فعالیتى هم در فضاى مجازى ندارى. محمد کریمی در پاسخ به این سوال اینگونه واکنش نشان داد و افزود: « علاقه اى به فضاى مجازى ندارم و بیشتر سعى می‌کنم تمرکزم روى فوتبال باشد و حرفم را در زمین بزنم تا مصاحبه؛ با این حال نیاز است گاهى اوقات هم صحبت کنیم اما نه اینگونه که همیشه صحبت کنم و اینگونه احساس راحتى بیشترى می‌کنم».
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    محسن الغسانی، خرید جدید قلعه‌نویی؛ مهاجم عمانی رسما... توافق دو طرفه با کنفدراسیون فوتبال آسیا؛ ایران به... تابش همراه سه مدیر دیگر به مالزی نمی‌رود نمایندگان... واگذاری قانونی ورزشگاه نقش جهان اصفهان تایید شد مراحل... به جز اسماعیلی‌فر همه هدف‌هایمان در نقل و انتقالات... من و سروش؟... تمام تمرکزم روی سپاهان است؛ قلعه‌نویی: هیچ مذاکره‌ای... بازیکن عمانی کجای پازل قلعه نویی قرار می گیرد؟... الغسانی اولین عمانی تاریخ لیگ برتر ملی پوش عمانی... استارت خرید جدید با ایستگاهی دیدنی سروش؛ ژنرال جدید... چهارمین خرید زمستانی طلایی‌ها خارجی است؛ سپاهان درآستانه... اعلام حکم نهایی تا چند روز آینده توسط سازمان لیگ... توافق مهاجم عمانی با سپاهان؛ در انتظار تعیین تکلیف... سخنگوی فدراسیون تشریح کرد؛ جزئیات سفر مدیران چهار... گزارش تمرین سپاهان تمرین طلایی‌پوشان در غیبت آقایی... مهاجم عمانی برای مذاکره با سپاهان وارد ایران شد محسن... مشکل مدافع جنجالی در آستانه برطرف شدن؛ سپاهان در... علی دایی، قلعه نویی و گزینه خارجی گزینه‌های نیمکت... نساج‌ها در اصفهان باختند پاگشای سروش رفیعی با برد... لاریسا یونان مقصد بعدی مهاجم سپاهان باشگاه یونانی... ماجرای ادامه دار نیمکت تیم ملی بر سر سه راهی؛ مربی... نورافکن و محبی؛ آماده در تمرینات سپاهان !... پس از غیبت یک هفته‌ای؛ کیانی در تمرین سپاهان مهدی... گلرهای سپاهان در کلاس درس تاوارس روی تاوارس طی سال... استتار قلعه‌ویی در باغ فردوس تمرین امروز طلایی پوشان... خارجی‌های سپاهان بی توجه حواشی پیرامون ایران؛ کی‌روش... گزارش فوربس در مورد تصمیم نمایندگان فوتبال ایران؛... ادعای رسانه های عربی: منع برگزاری بازی‌های خانگی... مرد و زن در باغ فردوس؛ امیر باید بماند هواداران سپاهان... بررسی ابعاد حقوقی تصمیم جدید AFC سپاهان و پرسپولیس...