نرم افزار اندروید کلوب جستجوی مطالب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,737نــــفــــــر
عضو شده اند
3,737نفر عضو شده اند
98/09/9 01:12

مردان کلین شیت فوتبال ایران به هم رسیدند پیام- سیدحسین؛...

سپاهان-اصفهان
مردان کلین شیت فوتبال ایران به هم رسیدند

پیام- سیدحسین؛ جنگ رکوردداران در نقش جهان

از حساسیت های حاکم بر بازی بزرگ این هفته لیگ برتر در نقش جهان می توان به رویارویی رکوردداران گل نخوردن در تاریخ ایران اشاره کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در کمتر از سه فصل رکورد کلین شیت و گل نخوردن در فوتبال باشگاهی ایران دستخوش جابه جایی هایی شد که در این اتفاق دو دروازه بان سرحال و آماده این روزها نقش اصلی را ایفا کردند. اول سیدحسین حسینی بود که دو فصل پیش درون دروازه استقلال در بیش از 10 بازی گل نخورد تا با ثبت رکورد 873 دقیقه نام خود را به عنوان رکورددار ثبت کلین شیت بر سر زبان ها انداخته و از بهرام مودت پیشی بگیرد.

مرد شماره یک این روزهای استقلال در آن برهه رقابت فشرده ای با رقیب سرشناس تر خود مهدی رحمتی برای ایستادن درون دروازه داشت از همین رو با انگیزه و روحیه بالا توانست در یک فصل و طی ده بازی این رکورد را به نام خود ثبت کند، رکوردی که سیدحسین همواره از آن به عنوان یکی از دردسرها و اهرم فشارهای روحی روانی در راه نرسیدن به پیراهن تیم ملی نام برد

دو سال بعد اما این رکورد توسط رقیب اصلی و مستقیم سیدحسین به شکلی متفاوت شکسته شد. پیام نیازمند که در آخرین تورنمنت رسمی ملی به سیدحسین ترجیح داده شد تا گلر استقلالی ها بعد از جام جهانی این دفعه رفتن به امارات و جام ملت ها را به گلر سپاهان تقدیم کند طی دو فصل توانست رکورد حسینی را از چنگش خارج و خود را به عنوان مرد کلین شیت های تاریخ لیگ و باشگاهی ایران بر سر زبان ها بیاندازد.

نیازمند که در دومین فصل از حضور در سپاهان پله های رشد را یک به یک گذراند و تبدیل به مردی قابل اعتماد برای امیر قلعه نویی شد با احتساب بازی های پایانی فصل قبل همین طور بازی های 9 هفته ابتدایی لیگ نوزدهم توانست با 940 دقیقه گل نخوردن از رکورد 873 دقیقه ای سیدحسین عبور کند تا روز شنبه ورزشگاه نقش جهان برای اولین بار شاهد تقابل دو مرد رکورددار دروازه های فوتبال باشگاهی ایران باشد، جنگی که برنده و بازنده اش شرایط متفاوتی در روزهای آتی پیدا خواهد کرد.این بازی نه تنها برای هواداران دو تیم بلکه به عنوان فینال زودرس نیم فصل نخست حائز اهمیت است بلکه نبردی حیثیتی و اعتباری برای این دو گلر خوش آتیه و سرحال این روزهای فوتبال ایران نیز محسوب می شود، دو دروازه بانی که به عنوان سرمایه های ملی نیز می توانند با نشان دادن توانایی و قابلیت های خود نام شان را به عنوان مدعی اصلی پوشیدن پیراهن تیم ملی نیز بر سر زبان ها بیاندازند.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    موقعیت زیاد داشتیم و شانس آوردیم نباختیم!... علی دایی یا امیرقلعه نویی؟... دو امتیاز حساس در تبریز جاماند ماشین صفر - سپاهان... محسن الغسانی، خرید جدید قلعه‌نویی؛ مهاجم عمانی رسما... توافق دو طرفه با کنفدراسیون فوتبال آسیا؛ ایران به... تابش همراه سه مدیر دیگر به مالزی نمی‌رود نمایندگان... واگذاری قانونی ورزشگاه نقش جهان اصفهان تایید شد مراحل... به جز اسماعیلی‌فر همه هدف‌هایمان در نقل و انتقالات... من و سروش؟... تمام تمرکزم روی سپاهان است؛ قلعه‌نویی: هیچ مذاکره‌ای... بازیکن عمانی کجای پازل قلعه نویی قرار می گیرد؟... الغسانی اولین عمانی تاریخ لیگ برتر ملی پوش عمانی... استارت خرید جدید با ایستگاهی دیدنی سروش؛ ژنرال جدید... چهارمین خرید زمستانی طلایی‌ها خارجی است؛ سپاهان درآستانه... اعلام حکم نهایی تا چند روز آینده توسط سازمان لیگ... توافق مهاجم عمانی با سپاهان؛ در انتظار تعیین تکلیف... سخنگوی فدراسیون تشریح کرد؛ جزئیات سفر مدیران چهار... گزارش تمرین سپاهان تمرین طلایی‌پوشان در غیبت آقایی... مهاجم عمانی برای مذاکره با سپاهان وارد ایران شد محسن... مشکل مدافع جنجالی در آستانه برطرف شدن؛ سپاهان در... علی دایی، قلعه نویی و گزینه خارجی گزینه‌های نیمکت... نساج‌ها در اصفهان باختند پاگشای سروش رفیعی با برد... لاریسا یونان مقصد بعدی مهاجم سپاهان باشگاه یونانی... ماجرای ادامه دار نیمکت تیم ملی بر سر سه راهی؛ مربی... نورافکن و محبی؛ آماده در تمرینات سپاهان !... پس از غیبت یک هفته‌ای؛ کیانی در تمرین سپاهان مهدی... گلرهای سپاهان در کلاس درس تاوارس روی تاوارس طی سال... استتار قلعه‌ویی در باغ فردوس تمرین امروز طلایی پوشان... خارجی‌های سپاهان بی توجه حواشی پیرامون ایران؛ کی‌روش... گزارش فوربس در مورد تصمیم نمایندگان فوتبال ایران؛...