نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/08/11 02:24

بدشانسی نیازمند در وقت‌های اضافه؛ پارس جنوبی 1- سپاهان...

سپاهان-اصفهان
بدشانسی نیازمند در وقت‌های اضافه؛

پارس جنوبی 1- سپاهان 1؛ کمالوند به این تیم نمی‌بازد!

شاگردان کمالوند اجازه برتری به سپاهان صدرنشین را ندادند و به یک تساوی خانگی دست یافتند.

به گزارش "ورزش سه"، پارس جنوبی بعد از شکست اخیرش برابر استقلال روزهایی بحرانی را پشت سر گذاشت و به دلیل مشکلات مالی چند جلسه تمرینی را از دست داد تا شرایط خوبی نداشته باشد. اما با این وجود شاگردان فراز کمالوند باانگیزه‌ای مضاعف امروز مقابل سپاهان قرار گرفتند و به دنبال کسب امتیاز بودند که در دقیقه 38 روی شوت رضا میرزایی دروازه خود را باز شده دیدند تا در آستانه یک باخت برابر یک تیم مدعی دیگر قرار بگیرند.

اما تلاش شاگردان کمالوند برای جبران نتیجه پیش از رفتن به رختکن نتیجه داد و آنها در دقایق اضافه نیمه اول صاحب یک ضربه پنالتی شدند که محمد نوری آن را تبدیل به گل کرد. در نیمه دوم سپاهان نیز به یک پنالتی رسید که کی‌روش استنلی آن را هدر داد تا برای دومین بازی پیاپی در کسب برد ناکام بماند و متوقف شود.

هفته نهم لیگ برتر؛ پنج‌شنبه: 98/08/09 ؛ ساعت: 18
استادیوم: تختی جم/ تماشاگر: 2000 نفر
داور: سید مهدی سیدعلی/ کمک‌ها: علیرضا ایلدروم و فرهاد فرهادپور؛ داور چهارم: مهدی عالیقدر؛ کمک داوران پشت دروازه: امیر عرب‌براقی و محمدحسین ترابیان/ ناظر داوری: محمدرضا فلاح.پارس جنوبی جمفرناندو دخسوس
مهدی ترکمان
فریبرز گرامی
علی عبدالله زاده
محمود شفیعی
متین کریم‌زاده(74- محمد ابراهیمی)
مگنو باتیستا
محمد نوری(70- ایمان باصفا)
بابک حاتمی
پوریا آریاکیا (88- احمد بهاروندی)
رضا خالقی‌فر

سرمربی: فراز کمالوندسپاهان اصفهانپیام نیازمند
مرتضی منصوری(2+90- محمدرضا مهدی‌زاده)
جورجی ولسیانی
عزت الله پورقاز
شایان مصلح ( 46 - سعید آقایی )
امید نور افکن
مهدی کیانی
سجاد شهباز زاده
محمد محبی
رضا میرزایی(57- سید محمدرضا حسینی)
کی‌روش استنلی

سرمربی: امیر قلعه‌نویی


شرح گل:

پارس جنوبی صفر - سپاهان 1 (دقیقه 38: رضا میرزایی): پاس چیپ زیبای محمد محبی در پشت مدافعان پارس جنوبی به رضا میرزایی رسید تا او با چرخش و شوت زمینی دروازه پارس جنوبی را باز کند.

پارس جنوبی 1 - سپاهان 1 (دقیقه 5+45: محمد نوری): پنالتی اعلام شده به سود پارس جنوبی را محمد نوری برخلاف جهت نیازمند به سمت چپ خود زد و موفق به گلزنی شد، اما داور دستور به تکرار این ضربه داد که مجددا محمد نوری بعد از شوت‌زنی و برخوردی که توپ با دست نیازمند داشت، گل تساوی را به ثمر رساند.


کارت زرد:

شایان مصلح(36) از سپاهان

محمد نوری(4+45) از پارس جنوبی

کاخابر کاکاشویلی(6+45) از پارس جنوبی

محمد محبی(6+45 و 87) از سپاهان

سعید آقایی(56) از سپاهان

متین کریم‌زاده(60) از پارس جنوبی

فریبرز گرامی(60) از پارس جنوبی

رضا میرزایی(68) از سپاهان

محمدرضا حسینی(7+90) از سپاهان


اخراج:

فراز کمالوند(61) از پارس جنوبی
محمد محبی(87) از سپاهان
دقایق حساس:دقیقه 4: شوت محمد نوری روی پرتاب اوت بلند از سمت راست زمین و ضربه سر فریبرز گرامی با اختلاف کمی از کنار دروازه سپاهان به بیرون رفت.

دقیقه 7: جمی ها موقعیت خطرناکی روی توپ ارسالی از جناح راست زمین به وجود آوردند که توپ با عبور از مقابل خالقی‌فر به سمت مقابل رفت.

دقیقه 13: نزدیک بود ولسیانی به اشتباه دروازه خودی را باز کند که نیازمند توپ را جمع کرد.

دقیقه 16: ضربه سر کی‌روش استنلی به شکل خطرناکی از کنار دروازه پارس جنوبی به بیرون رفت.

دقیقه 42: شوت راه دور نورافکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه پارس جنوبی راهی اوت شد.

دقیقه 2+45: پوریا آریاکیا با حرکت سریع داخل محوطه جریمه سپاهان در برخورد با مهدی کیانی روی زمین افتاد تا داور مسابقه اعلام پنالتی کند.

دقیقه 52: دفع ناقص خالقی‌فر و شوت روی پای چپ پورقاز از کنار دروازه پارس جنوبی به بیرون رفت.

دقیقه 55: سانتر خوب ترکمان و پاس به عقب خالقی‌فر با ضربه سر محمد نوری را در موقعیت خوبی قرار داد که توپ از مقابل پای او عبور کرد و به بیرون رفت؛ البته در این صحنه آفساید نوری گرفته شده بود.

دقیقه 58: ضربه ایستگاهی تماشایی محمد نوری با اختلاف کمی از روی دروازه سپاهان به اوت رفت.

دقیقه 58: پاس نورافکن به محمد محبی رسید که این بازیکن بعد از نفوذ به محوطه جریمه پارس جنوبی در برخورد با بابک حاتمی روی زمین افتاد تا سیدعلی برای دومین بار در این دیدار پنالتی مشکوکی را اعلام کند.

دقیقه 60: پنالتی اعلام شده به سود سپاهان را کی‌روش استنلی برخلاف جهت دخسوس که به سمت چپ شیرجه رفته بود، زد ولی توپ از کنار تیرک عمودی دروازه پارس جنوبی راهی اوت شد.

دقیقه 66: شهباززاده صاحب یک فرصت عالی در محوطه جریمه صنعت نفت شد که سرتوپ و شوت محکم او با واکنش عالی دخسوس به کرنر رفت.

دقیقه 69: سپاهان دروازه پارس جنوبی را باز کرد، اما کمک داور اول آفساید مهاجم گلزن را اعلام کرد.

دقیقه 74: ارسال ترکمان و ضربه سر آریاکیا روی تور دروازه سپاهان فرود آمد.

دقیقه 84: ارسال بلند آقایی از جناح چپ به مقابل تیرک دوم آمد که شوت حسینی به کی‌روش استنلی و در ادامه ترکمان برخورد کرد و به کرنر رفت.

دقیقه 4+90: سانتر ترکمان از روی ضربه آزاد میانه زمین به محوطه جریمه سپاهان موقعیت خطرناکی به وجود آورد که در برخورد عبدالله‌زاده و نیازمند، دروازه‌بان سپاهان توپ را جمع کرد.

دقیقه 6+90: ارسال دقیق کیانی از ضربه ایستگاهی و ضربه سر شهباززاده پس از برخورد به سر مدافع پارس جنوبی به کرنر رفت.

در حاشیه:

* هیچ یک از دو تیم برای این مسابقه بازیکن محروم ندارند.
* مهدی کیانی، کاپیتان سپاهان با پشت سر گذاشتن یک جلسه محرومیت به ترکیب تیمش بازگشته است.

* تماشاگران پارس جنوبی بعد از اعلام پنالتی به سود سپاهان علیه داور مسابقه شعار سر دادند.

* فراز کمالوند پس از آنکه پنالتی سپاهان توسط استنلی به بیرون رفت، به دلیل اعتراض به داوری کارت قرمز گرفت و از کنار زمین اخراج شد.

* در دقیقه 63 بازیکنان پارس جنوبی به کنار زمین رفتند و از تماشاگران این تیم خواستند تا علیه داوری فحاشی نکنند تا بازی به جریان بیفتد.
بهترین بازیکن

محمود شفیعی، هافبک دفاعی پارس جنوبی در تقابل با هافبک‌های خلاق سپاهان که همواره در خلق موقعیت این تیم بیشترین نقش را داشتند، ایستادگی خوبی داشت و در توپ‌گیری، بازی‌سازی و پاس‌های دقیق عملکرد خوبی ارائه داد؛.او با جنگندگی و دوندگی بالا در میانه زمین توانست در بیشتر نبردهای تن به تن موفق شود و میانه زمین را از آن خود کند تا هافبک‌های سپاهان در ایجاد موقعیت ناکام بمانند.


اتفاق ویژه:

فراز کمالوند که بیشترین پیروزی در دوران مربیگری‌اش را با چهار برد مقابل سپاهان به دست آورده و همچنین در سه تقابل اخیرش برابر سپاهان شکست نخورده و 2 برتری و یک تساوی داشته، امروز هم توانست طلایی پوشان صدرنشین را متوقف کند. البته کمالوند پیش از این نیز در تقابل‌های خود با امیر قلعه‌نویی هیچ وقت به برتری نرسیده و چهار مساوی و دو شکست داشته که امروز نیز برابر او یک امتیاز گرفت.
99
آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
به چند «پیام نیازمند» نیازمندیم!... قربانی: 2 پنالتی روی من نگرفتند اما به سپاهان فشار... پورقاز از فهرست سپاهان خارج نمی‌شود؛ زمان بازگشت... تابش: هجمه‌ها علیه سپاهان سازماندهی شده است ایسنا/اصفهان... نورافکن - مصلح؛ درخشش دیپورتی‌های سرخابی در تیم صدرنشین... شایان مصلح در گفت و گو با ایلنا: همیشه در هر تیمی... پورقاز جواب هواداران سپاهان را با انتشار پستی در... مصلح بازی با شاهین بوشهر را از دست داد مدافع چپ سپاهان... سپاهان خواستار تعویق بازی با استقلال تماس تلفنی محبی... برای بازگشت به جدول برد می خواستیم؛ قلعه‌نویی: نمی‌توانند... قدرشناسی تماشاگران سپاهان؛ عزت برمی گردد در جریان... نیازمند ستاره سپاهان برابر پیکان بر اساس سایت آماری... سازمان لیگ شرایط تیم امید را درک کند قلعه‌نویى: بازى... سپاهانِ ژنرال همچنان شکست ناپذیر قلعه نویی در یک... امشب پیش پورقاز می روم؛ مهدی‌زاده: رفتار ناشایستی... از موقعیت ها استفاده کردیم و بردیم میرزایی: تجربه... صحنه مشکوکی نبود که بازی را تحت تاثیر قرار دهد؛ نیازمند:... امید، سرباز اول روزهای سخت ژنرال ستاره جوان سپاهانی‌ها... بازگشت مردان ژنرال به صدر؛ سپاهان 2- پیکان 0؛ زردها... در مصاحبه ای که سئوال حاشیه ای نپرسیدند قلعه‌نویی:... هفته پانزدهم لیگ برتر، جام خلیج فارس سپاهان- پیکان/... گلایه فرکی از اتفاقات بازی استقلال فرکی: سپاهان من... /یادداشت/ محسن مسلمان؛ ستاره‌ای برای پرکردن صندلی‌های... آمار و ارقام؛ سپاهان اصفهان- پیکان تهران یک پیروزی... سهم سه نفره سپاهان و ذوب آهن از محرومان این هفته... قلعه‌نویی: رفتارهایی که با زرینچه شد خوب نبود/سیستم... تابش: بعد بازی با استقلال تا یک هفته زندگی برای ما... کیانی: شاید پولی کارت به کارت می‌شود که در بازی بی‌ربط... هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال مهدی کیانی از سپاهان... سپاهان و پیکان؛ تجدید دیدار در نقش‌جهان تیم فوتبال...