نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/08/11 02:21

رشید و پیام بچه هایم هستند، مقایسه نمی‌کنم؛ تاوارس:...

سپاهان-اصفهان
رشید و پیام بچه هایم هستند، مقایسه نمی‌کنم؛

تاوارس: مورینیو و قلعه نویی مثل هم هستند

مربی گلرهای تیم فوتبال سپاهان می گوید کار سخت و مداوم دلیل رکورد شکنی پیام نیازمند بوده است.به گزارش "ورزش سه"، روی تاوارس با تونی اولیویرا و باشگاه تراکتور به فوتبال ایران معرفی شد. این مربی اما توانست با حضور امیرقلعه نویی، نظر این مربی کهنه کار را جلب کند و حالا پس از تراکتور و ذوب آهن، سپاهان سومین تجربه این مربی پرتغالی با امیرقلعه نویی است.

اخباری، لک، مظاهری و حالا پیام نیازمند گلرهایی هستند که طی این مدت با روی تاوارس همکاری کرده اند و تمام آنها عملکرد خوبی به خصوص در زمانی که این مربی آنها را تمرین می داده، داشته اند.

قلعه نویی پادشاه بزرگ فوتبال ایران است

حرف هایمان با روی تاوارس با صحبت در رابطه با فضایی که این روزها پیرامون امیرقلعه نویی در استادیوم های کشور وجود دارد، آغاز کردیم. او در این رابطه گفت: برای من امیرقلعه نویی پادشاه بزرگ فوتبال ایران است که مقام های زیادی به عنوان بازیکن و همینطور در کسوت مربی کسب کرده است. او شایسته احترام است. من 5 سال است که با او همکاری دارم و او همیشه مثل یک جنتلمن با من برخورد کرده است.

ما در طول هفته سخت کار می کنیم

او در مورد شعاری که در استادیوم ها علیه قلعه نویی می دهند، افزود: آنها در مورد مافیا صحبت می کنند ولی ما در این سال ها هیچ مسابقه ای را با کمک بیرونی نبرده ایم. ما در طول هفته به سختی کار می کنیم و او (امیرقلعه نویی) از همه ما انتظارات زیادی دارد. وقتی شما بهترین مربی ایران هستید، متاسفانه این طبیعی است که برخی مردم چیزهای زشتی بگویند.مورینیو هم مثل قلعه نویی دشمنانی دارد

تاوارس سپس با اشاره به مورینیو، عنوان کرد: مورینیو هم عنوان های زیادی را طی سال های اخیر تصاحب کرده است ولی گاهی اوقات می شنوید که برخی مردم چیزهای بدی راجع به او می گویند. این منصفانه نیست ولی متاسفانه رخ می دهد.نمی توانم بچه هایم را مقایسه کنم

شما هم با پیام نیازمند همکاری داشته اید و هم رشید مظاهری. این دو دروازه بان را چطور مقایسه می کنید؟ تاوارس در پاسخ به این سوال گفت: من رشید مظاهری و پیام نیازمند را با هم مقایسه نمی کنم. پیام و رشید مثل بچه های من هستند و یک پدر تمامی بچه های خود را دوست دارد.

عینک ها برای هماهنگی بیشتر دست ها و چشم ها است

شما در تمرینات سپاهان عینک های ویژه ای را به گلرها می دهید. کمی در مورد تمرینات متنوعی که برای بهبود شرایط دروازه بان هایتان در نظر می گیرید، توضیح می دهید. تاوارس در پاسخ به این سوال بیان کرد: من تمرین ویژه ای دارم که در آن از عینک های خاصی استفاده می شود. این نوع خاص تمرین، در واقع باعث ایجاد هماهنگی بیشتر میان حرکات چشم و دست می شود. عضلات چشم برای هماهنگی و درک بیشتر باید تحریک شوند. مغز مجبور است که سریعتر کار کند، پس ما این توانایی را برای واکنش بهتر، بهبود می بخشیم.

سخت کار می کنیم، نتیجه خودش می آید

از تاوارس در مورد رکوردی که پیام نیازمند به نام خودش ثبت کرد، پرسیدیم. او در پاسخ به این سوال و اینکه چه کارهایی برای ثبت این رکورد انجام شده است، اینگونه توضیح داد: در مورد پیام باید بگویم که او سخت برای رسیدن به اهدافش کار می کند. ما سخت برای بهترین شدن کار می کنیم و نتایج به صورت طبیعی رخ می دهند. ما بابت این رکورد خوشحال هستیم، اما کار ما ادامه خواهد داشت و ما هدف های بیشتری برای رسیدن پیش رو داریم.

خدا را به خاطر همه چیز شاکرم

مربی پرتغالی سپاهان حرف هایش را اینگونه ادامه داد: من خدا را شاکرم، همینطور مردم ایران، باشگاه هایی که مرا استخدام کرده اند، استاد امیرقلعه نویی و فدراسیون که کمک کردند به من تا در انقلاب دروازه بانی در ایران کمک حالشان باشم.مربیان پرتغالی سخت گیر و منضبط هستند

از تاوارس در مورد دلایل موفقیت مربیان پرتغالی پرسیدیم. او در واکنش به این سوال تاکید کرد: ما مربیان پرتغالی بسیار سخت گیر هستیم و توجه فراوانی به نظم و انضباط در محیط کاری داریم. احساسات ما بیرون از زمین فوتبال باقی می مانند و کار سخت برای هدف و مسئولیتی است که برعهده گرفته ایم.
99
آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
به چند «پیام نیازمند» نیازمندیم!... قربانی: 2 پنالتی روی من نگرفتند اما به سپاهان فشار... پورقاز از فهرست سپاهان خارج نمی‌شود؛ زمان بازگشت... تابش: هجمه‌ها علیه سپاهان سازماندهی شده است ایسنا/اصفهان... نورافکن - مصلح؛ درخشش دیپورتی‌های سرخابی در تیم صدرنشین... شایان مصلح در گفت و گو با ایلنا: همیشه در هر تیمی... پورقاز جواب هواداران سپاهان را با انتشار پستی در... مصلح بازی با شاهین بوشهر را از دست داد مدافع چپ سپاهان... سپاهان خواستار تعویق بازی با استقلال تماس تلفنی محبی... برای بازگشت به جدول برد می خواستیم؛ قلعه‌نویی: نمی‌توانند... قدرشناسی تماشاگران سپاهان؛ عزت برمی گردد در جریان... نیازمند ستاره سپاهان برابر پیکان بر اساس سایت آماری... سازمان لیگ شرایط تیم امید را درک کند قلعه‌نویى: بازى... سپاهانِ ژنرال همچنان شکست ناپذیر قلعه نویی در یک... امشب پیش پورقاز می روم؛ مهدی‌زاده: رفتار ناشایستی... از موقعیت ها استفاده کردیم و بردیم میرزایی: تجربه... صحنه مشکوکی نبود که بازی را تحت تاثیر قرار دهد؛ نیازمند:... امید، سرباز اول روزهای سخت ژنرال ستاره جوان سپاهانی‌ها... بازگشت مردان ژنرال به صدر؛ سپاهان 2- پیکان 0؛ زردها... در مصاحبه ای که سئوال حاشیه ای نپرسیدند قلعه‌نویی:... هفته پانزدهم لیگ برتر، جام خلیج فارس سپاهان- پیکان/... گلایه فرکی از اتفاقات بازی استقلال فرکی: سپاهان من... /یادداشت/ محسن مسلمان؛ ستاره‌ای برای پرکردن صندلی‌های... آمار و ارقام؛ سپاهان اصفهان- پیکان تهران یک پیروزی... سهم سه نفره سپاهان و ذوب آهن از محرومان این هفته... قلعه‌نویی: رفتارهایی که با زرینچه شد خوب نبود/سیستم... تابش: بعد بازی با استقلال تا یک هفته زندگی برای ما... کیانی: شاید پولی کارت به کارت می‌شود که در بازی بی‌ربط... هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال مهدی کیانی از سپاهان... سپاهان و پیکان؛ تجدید دیدار در نقش‌جهان تیم فوتبال...