نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,739نــــفــــــر
عضو شده اند
3,739نفر عضو شده اند
98/08/7 02:57

فتاحی: ۲ سال است که به قلعه نویی فحاشی می‌کنند سرپرست...

سپاهان-اصفهان
فتاحی: ۲ سال است که به قلعه نویی فحاشی می‌کنند

سرپرست تیم فوتبال سپاهان گفت: ما برای بازی با پارس جنوبی جم برنامه ریزی کرده ایم و بعدازظهر چهارشنبه راهی جم می‌شویم.

رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان در گفت و گو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره بازی این تیم برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: ما برای این بازی برنامه ریزی کردیم و بعدازظهر چهارشنبه راهی جم می‌شویم. همچنین سازمان لیگ به صورت کتبی یا شفاهی به ما موضوعی مطرح نکرده است تا در این باره تصمیم بگیریم. پارس جنوبی جم تیمی ریشه دار و امید مردم جم است و امیدوارم مشکل این تیم حل شود.

جریمه هواداران دردی را دوا نمی کند

فتاحی درباره اینکه قرار است کمیته اخلاق به اظهارات قلعه نویی در نشست خبری سپاهان و سایپا ورود کند، بیان کرد: به هر حال ۲ سال است که در استادیوم‌ها به قلعه نویی فحاشی می‌کنند و او صبر و تحمل کرده است و جواب نمی‌دهد. تا این لحظه هم فقط هواداران متخلف را جریمه کردند و این جریمه چه دردی را دوا می‌کند؟ قلعه نویی افتخارات زیادی در لیگ برتر با تیم‌های مختلف دارد و سرمربی تیم ملی بوده است و باید حرمتش حفظ شود.

سرپرست سپاهان درباره اظهارات قلعه نویی مبنی بر اینکه در اتاق فکر فحاشی‌ها انجام می‌شود، گفت: هر دفعه می‌گویند که لیدر منتسب به یک باشگاه فحاشی می‌کند و شاهد شعار‌های غیراخلاقی در ورزشگاه‌ها هستیم. به هر حال باید با این قضیه برخورد شود.

او درباره اینکه قلعه نویی به کمیته اخلاق احضار شده است، گفت: نه تا این لحظه نامه‌ای از کمیته اخلاق دریافت نکرده ایم تا در این باره اظهار نظر کنم. به امیر قلعه نویی فحاشی کردند و بعد او باید پاسخگو باشد!

فتاحی درباره مصدومان و محرومان سپاهان برابر پارس جنوبی جم اظهار کرد: محسن مسلمان، ایران‌پوریان، بحیرایی، نقی زاده و کومان مصدومان ما هستند و مابقی هم مشکلی هم برای این بازی ندارند. خدا را شکر کیانی محرومیتش را سپری کرده است و با صلاحدید قلعه نویی می‌تواند بازی کند.
مصدومیت بازیکنان ما ارتباطی به فشردگی بازی ها ندارد

سرپرست سپاهان درباره اینکه فشردگی بازی‌ها در مصدومیت بازیکنان تاثیر داشته است، گفت: مصدومیت بازیکنان ما از قبل بوده است و ارتباطی به فشردگی مسابقات ندارد. بازی‌ها در همه جای دنیا چند روز یک بار برگزار می‌شود و ما مشکلی در این باره نداریم. ما ۲۴ بازیکن داریم که ۴ بازیکن ما ناخودآگاه مصدوم شدند و این مصدومیت جزیی از فوتبال است.

او درباره اینکه سپاهان به دنبال قهرمانی در لیگ برتر فوتبال است، بیان کرد: ما هیچ وقت نمی‌گوییم که قهرمان می‌شویم، اما سعی و تلاش خود را می‌کنیم که هدیه خوبی به هواداران خود در پایان فصل بدهیم.

فتاحی درباره رکوردشکنی نیازمند در لیگ برتر گفت: تابارز، مربی گلر‌های تیم در این ۲ سال حضورش در سپاهان خیلی زحمت کشید و از لحاظ روحی، روانی و فنی بر روی عملکرد دروازه بانان ما تاثیرگذار بوده است. تابارز هر تیمی بوده است دروازه بان‌های آن تیم از جمله اخباری، مظاهری و نیازمند به تیم ملی فوتبال کشورمان راه یافتند.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    درخواست تابش از شهردار اصفهان؛ مشکل ترافیک ورزشگاه... در انتظار انتخاب ویژه سپاهان برای میزبانی از النصر... از یحیی گل محمدی گله دارم قلعه نویی: فتح الله زاده... بقیه باشگاه ها هم بگویند از کجا پول آورده اند؛ طاهری:پول... النصر محل میزبانی سپاهان را مشخص کرد یک رسانه بحرینی... حرف مفسدان خوش‌زبان را باور نکنید پست جنجالی قلعه... پس از اتفاقات ورزشگاه امام رضا؛ جنگ لفظی خبرنگاران... آشنایی با تیم های حاضر در گروه چهارم لیگ قهرمانان؛... کار سخت ژنرال در بازگشت به ACL سپاهان در گروه مرگ... شور جوانی روی نیمکت تیمی که نمی برد تیم سپاهان در... پس از بررسی اتفاقات داوری در شبکه ورزش؛ سپاهان به... واکنش باشگاه سپاهان به اتفاقات بازی مشهد پس از پایان... طبق قوانین جدید پنالتی نیست توضیح امید نورافکن در... بازی از دست داور خارج شد نیازمند: کاش پنالتی می‌گرفت... اخراج محبی اشتباه بود مصلح: پنالتی؟... برنامه ها علیه سپاهان حرف می زنند؛ کیانی: فقط صحنه‌هایی... ناراحتی شدید سرمربی سپاهان در نشست مطبوعاتی؛ سوالات... رفت و برگشت امیر به اتاق کنفرانس؛ اتفاقات فوق العاده... سه بازی بدون برد؛ سپاهان به صدر نرسید نتیجه حاصل... سپاهان و شهرخودرو؛ جدال مرگ و زندگی تیم فوتبال سپاهان... فردوسی‌پور سرمایه این مملکت است قلعه‌نویی: شهر خودرو... سپاهان با 5 غایب به میدان می‌رود؛ تایید پارگی رباط... دو پارگی رباط طی چند روز روی دست سپاهان امیرقلعه... برای حضور در مراسم قرعه کشی؛ نمایندگان سپاهان امشب... شوک به سپاهان و قلعه نویی؛ عزت پورقاز رباط صلیبی... پورقاز غایب بزرگ دیدار شهر خودرو – سپاهان سپاهان... حرف های عجیب بیرانوند در مورد پدیده سپاهان علیرضا... نوه عزیزم قائمشهری است؛ تابش: من کجا مازندران و نساجی... بازهم تغییر زمان بازی در مشهد شهرخودرو-سپاهان ساعت... کاپیتان آبی‌ها در جنگ با کاپیتان تیم ملی و رفقا بازیکنانی...