نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/08/4 22:06

حرص‌و‌جوش قلعه‌نویی از موقعیت‌های سوخته امیرقلعه...

سپاهان-اصفهان
حرص‌و‌جوش قلعه‌نویی از موقعیت‌های سوخته

امیرقلعه نویی روز گذشته در دیدار برابر سایپا روز سختی را پشت سر گذاشت.

به گزارش "ورزش سه"، سپاهان روز گذشته در شرایطی مقابل سایپا در هفته هشتم رقابت های لیگ برتر به تساوی بدون گل دست یافت که طی نیمه اول برتری آنچنان محسوسی بر حریف خود نداشت ولی در نیمه دوم با تعویضی که سرمربی طلایی ها انجام داد، شرایط برای این تیم بهتر شد ولی در نهایت و علیرغم حمله های زیادی که انجام داد به گلزنی منتج نشد.

آنچه آمار نشان می دهد، برتری محسوس سپاهان نسبت به میزبانش است؛ آنها 7 بار به سمت دروازه حامد فلاح زاده شوت زدند که یکی از روزهای خوبش را پشت سر می گذاشت و در دقایق پایانی با واکنش های دیدنی دروازه اش را بسته نگه داشت. سپاهانی ها 588 پاس با دقت 87 درصد ارسال کردند که در مقابل، تیم سایپا 208 پاس داد با دقت 63 درصد و مالکیت هم 73 به 27 به سود تیم میزبان بود.

نکته جالب توجه اینکه تیم فوتبال سپاهان که معمولا در نبردهای هوایی برتری محسوسی بر حریفانش دارد، در دیدار روز گذشته نتوانست این موضوع را تکرار کند. شاگردان امیرقلعه نویی در دیدار برابر سایپا هم 44 بار روی دروازه حریف از چپ و راست توپ ریختند ولی شاگردان ابراهیم صادقی بودند که نمایش بهتری در نبردهای هوایی داشتند و در شرایطی 28 مرتبه بالای سر سپاهانی ها ضربه سر زدند که تیم میزبان فقط 22 مرتبه موفق به انجام این کار شد.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    به چند «پیام نیازمند» نیازمندیم!... قربانی: 2 پنالتی روی من نگرفتند اما به سپاهان فشار... پورقاز از فهرست سپاهان خارج نمی‌شود؛ زمان بازگشت... تابش: هجمه‌ها علیه سپاهان سازماندهی شده است ایسنا/اصفهان... نورافکن - مصلح؛ درخشش دیپورتی‌های سرخابی در تیم صدرنشین... شایان مصلح در گفت و گو با ایلنا: همیشه در هر تیمی... پورقاز جواب هواداران سپاهان را با انتشار پستی در... مصلح بازی با شاهین بوشهر را از دست داد مدافع چپ سپاهان... سپاهان خواستار تعویق بازی با استقلال تماس تلفنی محبی... برای بازگشت به جدول برد می خواستیم؛ قلعه‌نویی: نمی‌توانند... قدرشناسی تماشاگران سپاهان؛ عزت برمی گردد در جریان... نیازمند ستاره سپاهان برابر پیکان بر اساس سایت آماری... سازمان لیگ شرایط تیم امید را درک کند قلعه‌نویى: بازى... سپاهانِ ژنرال همچنان شکست ناپذیر قلعه نویی در یک... امشب پیش پورقاز می روم؛ مهدی‌زاده: رفتار ناشایستی... از موقعیت ها استفاده کردیم و بردیم میرزایی: تجربه... صحنه مشکوکی نبود که بازی را تحت تاثیر قرار دهد؛ نیازمند:... امید، سرباز اول روزهای سخت ژنرال ستاره جوان سپاهانی‌ها... بازگشت مردان ژنرال به صدر؛ سپاهان 2- پیکان 0؛ زردها... در مصاحبه ای که سئوال حاشیه ای نپرسیدند قلعه‌نویی:... هفته پانزدهم لیگ برتر، جام خلیج فارس سپاهان- پیکان/... گلایه فرکی از اتفاقات بازی استقلال فرکی: سپاهان من... /یادداشت/ محسن مسلمان؛ ستاره‌ای برای پرکردن صندلی‌های... آمار و ارقام؛ سپاهان اصفهان- پیکان تهران یک پیروزی... سهم سه نفره سپاهان و ذوب آهن از محرومان این هفته... قلعه‌نویی: رفتارهایی که با زرینچه شد خوب نبود/سیستم... تابش: بعد بازی با استقلال تا یک هفته زندگی برای ما... کیانی: شاید پولی کارت به کارت می‌شود که در بازی بی‌ربط... هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال مهدی کیانی از سپاهان... سپاهان و پیکان؛ تجدید دیدار در نقش‌جهان تیم فوتبال...