نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/08/4 22:04

روز سخت داور جوان در نقش جهان توقف صدرنشین در نقش...

سپاهان-اصفهان
روز سخت داور جوان در نقش جهان

توقف صدرنشین در نقش جهان با حواشی و اعتراضات فراوانی توام بود تا داور جوان این بازی یکی از سخت ترین روزهای خود را تجربه کند.

به گزارش "ورزش سه"، سپاهان در روزی که طرفدارانش به تصور یک برد آسان و راحت به نقش جهان آمده بودند تا اختلاف شان در صدر جدول با رقبا به حداکثر برسد مقابل سایپایی متوقف شدند که هفته قبل در خانه با چهار گل به استقلال باخته بود. این تساوی روی کاغذ کم از شکست برای زردپوشان و امیر قلعه نویی نداشت چون با توجه به تعویق جدال شهرخودرو با گل گهر حالا صدرنشینی آنها در معرض خطر قرار گرفته است.

قضاوت سپاهان با سایپا اما با صحنه های بسیار زیادی توام بود تا علی صفایی داور جوان روز بسیار سختی را در نقش جهان تجربه کند. از اعتراضات امیر قلعه نویی در کنار خط طولی زمین گرفته که در چند صحنه باعث ورود داور به ماجرا و تذکر جدی به سرمربی سپاهان شد گرفته تا مردود اعلام کردن گل امید نورافکن و مدیریت درگیری های داخل زمین بازیکنان دو تیم کار را برای او حسابی دشوار کرده بود.

جالب این که در پایان این بازی امیر قلعه نویی با اشاره به نادیده گرفته شدن یک پنالتی برای سپاهان دوباره مسائل داوری داخل زمین را به رخ کشید تا بلکه دو امتیاز از دست رفته خانگی به این شکل توجیه شود. اما هر چه بود علی صفایی داور مصاف سپاهان با سایپا یکی از سخت ترین تجربیات خود در این فصل را در نقش جهان پشت سر گذاشت.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    به چند «پیام نیازمند» نیازمندیم!... قربانی: 2 پنالتی روی من نگرفتند اما به سپاهان فشار... پورقاز از فهرست سپاهان خارج نمی‌شود؛ زمان بازگشت... تابش: هجمه‌ها علیه سپاهان سازماندهی شده است ایسنا/اصفهان... نورافکن - مصلح؛ درخشش دیپورتی‌های سرخابی در تیم صدرنشین... شایان مصلح در گفت و گو با ایلنا: همیشه در هر تیمی... پورقاز جواب هواداران سپاهان را با انتشار پستی در... مصلح بازی با شاهین بوشهر را از دست داد مدافع چپ سپاهان... سپاهان خواستار تعویق بازی با استقلال تماس تلفنی محبی... برای بازگشت به جدول برد می خواستیم؛ قلعه‌نویی: نمی‌توانند... قدرشناسی تماشاگران سپاهان؛ عزت برمی گردد در جریان... نیازمند ستاره سپاهان برابر پیکان بر اساس سایت آماری... سازمان لیگ شرایط تیم امید را درک کند قلعه‌نویى: بازى... سپاهانِ ژنرال همچنان شکست ناپذیر قلعه نویی در یک... امشب پیش پورقاز می روم؛ مهدی‌زاده: رفتار ناشایستی... از موقعیت ها استفاده کردیم و بردیم میرزایی: تجربه... صحنه مشکوکی نبود که بازی را تحت تاثیر قرار دهد؛ نیازمند:... امید، سرباز اول روزهای سخت ژنرال ستاره جوان سپاهانی‌ها... بازگشت مردان ژنرال به صدر؛ سپاهان 2- پیکان 0؛ زردها... در مصاحبه ای که سئوال حاشیه ای نپرسیدند قلعه‌نویی:... هفته پانزدهم لیگ برتر، جام خلیج فارس سپاهان- پیکان/... گلایه فرکی از اتفاقات بازی استقلال فرکی: سپاهان من... /یادداشت/ محسن مسلمان؛ ستاره‌ای برای پرکردن صندلی‌های... آمار و ارقام؛ سپاهان اصفهان- پیکان تهران یک پیروزی... سهم سه نفره سپاهان و ذوب آهن از محرومان این هفته... قلعه‌نویی: رفتارهایی که با زرینچه شد خوب نبود/سیستم... تابش: بعد بازی با استقلال تا یک هفته زندگی برای ما... کیانی: شاید پولی کارت به کارت می‌شود که در بازی بی‌ربط... هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال مهدی کیانی از سپاهان... سپاهان و پیکان؛ تجدید دیدار در نقش‌جهان تیم فوتبال...