نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,739نــــفــــــر
عضو شده اند
3,739نفر عضو شده اند
98/08/4 01:58

سپاهان در دیدار با سایپا یک ضربه پنالتی طلبکار شد...

سپاهان-اصفهان
سپاهان در دیدار با سایپا یک ضربه پنالتی طلبکار شد

کارشناس داوری فوتبال گفت: بازیکن سایپا در جریان دیدار با سپاهان علی قربانی را در محوطه جریمه شارژ کرد و داور باید یک پنالتی به سود سپاهان اعلام می‌کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، دیدار تیم‌های سپاهان اصفهان و سایپا البرز در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال در حالی با تساوی بدون گل به پایان رسید که در دقیقه 72 امید نورافکن دروازه سایپا را باز کرد، اما علی صفایی داور این مسابقه این گل را مردود اعلام کرد و به نورافکن کارت زرد نشان داد.

نوذر رودنیل کارشناس داوری فوتبال در جمع خبرنگاران درباره این صحنه اظهار داشت: اگر داور به دلیل خطای هند این گل را مردود اعلام کرده باشد، تصمیم او اشتباه بوده است، اما به نظر می‌رسد داور آفساید نورافکن را اعلام کرده باشد که تصمیم او درست بوده است.

وی درباره صحنه‌ای که بازیکنان سپاهان اعتقاد داشتند بر روی علی قربانی خطای پنالتی انجام شده است، افزود: بازیکن سایپا بازیکن سپاهان را کاملاً هل داد و این خطا پنالتی بود.

این کارشناس داوری فوتبال ادامه داد: داور وسط در این صحنه جای‌گیری خوبی داشت و تعجب می‌کنم چرا این پنالتی را به سود سپاهان اعلام نکرد.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    درخواست تابش از شهردار اصفهان؛ مشکل ترافیک ورزشگاه... در انتظار انتخاب ویژه سپاهان برای میزبانی از النصر... از یحیی گل محمدی گله دارم قلعه نویی: فتح الله زاده... بقیه باشگاه ها هم بگویند از کجا پول آورده اند؛ طاهری:پول... النصر محل میزبانی سپاهان را مشخص کرد یک رسانه بحرینی... حرف مفسدان خوش‌زبان را باور نکنید پست جنجالی قلعه... پس از اتفاقات ورزشگاه امام رضا؛ جنگ لفظی خبرنگاران... آشنایی با تیم های حاضر در گروه چهارم لیگ قهرمانان؛... کار سخت ژنرال در بازگشت به ACL سپاهان در گروه مرگ... شور جوانی روی نیمکت تیمی که نمی برد تیم سپاهان در... پس از بررسی اتفاقات داوری در شبکه ورزش؛ سپاهان به... واکنش باشگاه سپاهان به اتفاقات بازی مشهد پس از پایان... طبق قوانین جدید پنالتی نیست توضیح امید نورافکن در... بازی از دست داور خارج شد نیازمند: کاش پنالتی می‌گرفت... اخراج محبی اشتباه بود مصلح: پنالتی؟... برنامه ها علیه سپاهان حرف می زنند؛ کیانی: فقط صحنه‌هایی... ناراحتی شدید سرمربی سپاهان در نشست مطبوعاتی؛ سوالات... رفت و برگشت امیر به اتاق کنفرانس؛ اتفاقات فوق العاده... سه بازی بدون برد؛ سپاهان به صدر نرسید نتیجه حاصل... سپاهان و شهرخودرو؛ جدال مرگ و زندگی تیم فوتبال سپاهان... فردوسی‌پور سرمایه این مملکت است قلعه‌نویی: شهر خودرو... سپاهان با 5 غایب به میدان می‌رود؛ تایید پارگی رباط... دو پارگی رباط طی چند روز روی دست سپاهان امیرقلعه... برای حضور در مراسم قرعه کشی؛ نمایندگان سپاهان امشب... شوک به سپاهان و قلعه نویی؛ عزت پورقاز رباط صلیبی... پورقاز غایب بزرگ دیدار شهر خودرو – سپاهان سپاهان... حرف های عجیب بیرانوند در مورد پدیده سپاهان علیرضا... نوه عزیزم قائمشهری است؛ تابش: من کجا مازندران و نساجی... بازهم تغییر زمان بازی در مشهد شهرخودرو-سپاهان ساعت... کاپیتان آبی‌ها در جنگ با کاپیتان تیم ملی و رفقا بازیکنانی...