نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,739نــــفــــــر
عضو شده اند
3,739نفر عضو شده اند
98/08/4 01:57

خدا می داند کی گل می خوریم؛ نیازمند: امیدوارم این...

سپاهان-اصفهان
خدا می داند کی گل می خوریم؛

نیازمند: امیدوارم این رکورد سالیان سال بماند

پیام نیازمند می گوید رکورد شکنی اش متعلق به باشگاه سپاهان است.

به گزارش "ورزش سه"، پیام نیازمند که توانست رکورد حسینی را در دیدار برابر سایپا پشت سر بگذارد، در پایان بازی و در میکسدزون خبری ورزشگاه نقش جهان در مورد تساوی مقابل نارنجی پوشان و از دست رفتن 2 امتیاز حساس گفت: متاسفانه باید می بردیم و سه امتیاز را کسب می کردیم ولی بدشانس بودیم و کم دقت. امیدوارم در بازی های بعدی بتوانیم این 2 امتیاز را جبران کنیم.

نیازمند در مورد شکستن رکورد حسین حسینی و اینکه نیم نگاهی به اسکوربورد ورزشگاه داشته بیان کرد: نه من به اسکوربورد نگاه می کردم که بچه ها گل بزنند، چون زمان در حال از دست رفتن بود. دروغ که نمی شود گفت، اینقدر این روزها رسانه ها و حتی خانواده ام به آن پرداخته بودند که به رکورد زدن فکر می کردم. اگر رکوردی هم زده شده، متعلق به تیم، باشگاه و هواداران است و هم تیمی ها که به بازی کردن کنار آنها افتخار می کنم. من جزو کوچک این مجموعه هستم و دستاوردی که الان کسب شده برای سپاهان است و امیدوارم سالیان سال دست نخورده بماند.

او در پاسخ به این سوال که تا چه زمانی رکورد گل نخوردن های او ادامه دار خواهد شد، افزود: ما هر بازی می رویم که گلی نخوریم. حالا دیگر خدا می داند.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    سپاهان و شهرخودرو؛ جدال مرگ و زندگی تیم فوتبال سپاهان... فردوسی‌پور سرمایه این مملکت است قلعه‌نویی: شهر خودرو... سپاهان با 5 غایب به میدان می‌رود؛ تایید پارگی رباط... دو پارگی رباط طی چند روز روی دست سپاهان امیرقلعه... برای حضور در مراسم قرعه کشی؛ نمایندگان سپاهان امشب... شوک به سپاهان و قلعه نویی؛ عزت پورقاز رباط صلیبی... پورقاز غایب بزرگ دیدار شهر خودرو – سپاهان سپاهان... حرف های عجیب بیرانوند در مورد پدیده سپاهان علیرضا... نوه عزیزم قائمشهری است؛ تابش: من کجا مازندران و نساجی... بازهم تغییر زمان بازی در مشهد شهرخودرو-سپاهان ساعت... کاپیتان آبی‌ها در جنگ با کاپیتان تیم ملی و رفقا بازیکنانی... اسامی داوران دیدارهای هفته چهاردهم لیگ برتر اسامی... تابش: دروازه‌بان نساجی به بازیکن ما فن کشتی زد/ به... بحران مصدومیت‌ها در سپاهان ادامه دارد؛ پورقاز بازی... برای یک پنالتی جو مملکت را به هم ریختند؛ قلعه‌نویی:... روزهای دشوار سپاهان از راه رسیده‌اند چرا سپاهان در... بازگشت بدون تاج و تخت نیازمند به مشهد استارت گل نخوردن... نقی‌زاده: تا حالا این شرایط را تجربه نکرده‌ام مصدومیت... سیف الله پور: همه استادیوم قلعه نویی را تشویق کردند... استتار قلعه نویی در روز خاص قائمشهر سرمربی سپاهان... شماره 5 و پنجمین گل به نیازمند تیم سپاهان که پیش... نمی‌دانم چطور داور فحش حقیقی را نشنید؛ قربانی: هنوز... مصلح: رسیدن به قهرمانی سخت تر از قبل است مدافع سپاهان... کیانی: گل‌های خیلی بدی از نساجی خوردیم کاپیتان تیم... شجاعی گل خالی را نزد؛ نساجی 2- سپاهان 2؛ تقدیم صدر... ساعت بازی استقلال- سپاهان مشخص شد سازمان لیگ ساعت... به انتخاب کارشناسان و خوانندگان شیخ دیاباته بهترین... ترین‌های هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال نبرد زرد و... رفتار بازیکن استقلال را با نورافکن مقایسه کنید قلعه‌نویی:... فتاحی: قلعه نویی اجازه نداد فیلم حرکات زشت‌شان را...