نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/08/4 01:56

نیازمند؛ آقای کلین شیت ایران پیام نیازمند دروازبان...

سپاهان-اصفهان
نیازمند؛ آقای کلین شیت ایران

پیام نیازمند دروازبان سپاهان اصفهان با بسته نگه داشتن دروازه خود در بازی امروز برابر سایپا رکوردار کلین شیت لیگ برتر ایران شد.

به گزارش ایمنا، دقیقه ۶۸ بازی سپاهان و سایپا امروز، غوغای هواداران طلایی پوش نقش جهان و دوربین‌های صداوسیما که لبخند کوتاه سنگربان ۲۴ ساله سپاهان را از قلم ننداختند تا نوید بخش ثبت رکوردی جدید در فوتبال ایران باشند. پیام نیازمند بر رکورد ۸۷۲ دقیقه‌ای سید حسین حسینی غلبه کرد تا نام خود را در تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران جاودانه سازد.

پیش از این دیدار سید حسین حسینی که در فصل هفدهم بعد از شکست آبی پوشان تهران مقابل پرسپولیس در هفته دهم، دروازه‌ی خود را تا دقیقه ۸۵ دیدار برابر همین سایپا در هفته نوزدهم بسته نگه داشت تا رکوردی که سالیان دراز بهرام مودت با خود یدک می‌کشید را تصاحب کند. به نظر می‌رسید حالا حالاها کسی نتواند تاریخ سازی حسینی را تکرار کند اما نیازمند خیلی زود و تنها دو فصل بعد موفق به تکرار این مهم شد و از ۸۷۲ دقیقه کلین شیت وی گذشت.

پیام نیازمند، پس از نبرد حساس طلایی پوشان در فصل گذشته در هفته بیست و نهم برابر پدیده در مشهد که از روی نقطه پنالتی تسلیم شد، تاکنون گلی را دریافت نکرده‌است. او در بازی امروز نیز موفق شد تا کلین شیت هشتم این فصل را همراه با خط دفاعی سپاهان به انجام برساند تا با ۸۹۵ دقیقه گل نخوردن، رکوردار ایران باشد.

پیام نیازمند متولد فرودین ماه ۷۴ در کرج است و تمام رده‌های سنی از نوجوانان تا بزرگسالان برای پیکان به میدان رفته‌است. سال ۹۵ جای رحمان احمدی در دروازه پیکان در اختیار گرفت و خردادماه به عنوان۹۷ اولین خرید امیرقلعه نوعی راهی اصفهان شد. نیازمند درجام ملت‌های سال گذشته با نظر کارلوس کیروش به اردوی تیم‌ ملی دعوت شد و در دو دیدار اخیر نیز موفق به جلب اعتماد ویلموتس شد. اگرچه تاکنون هیچ بازی ملی در کارنامه او به ثبت نرسیده اما آینده روشنی را برای او می‌توان متصور بود. لبخند شیرین نیازمند امروز در اصفهان، شاید یک پیام روشن از طرف این پسر کم حاشیه و بااخلاق به فوتبال دوستان برای ظهور یک پدیده تمام عیار در سنگربانی دروازه‌های فوتبال ایران بود. حالا او زنگ خطر تصاحب پیراهن شماره‌ی یک تیم ملی برای رقبای خود در این پست به صدا درآورد.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    به چند «پیام نیازمند» نیازمندیم!... قربانی: 2 پنالتی روی من نگرفتند اما به سپاهان فشار... پورقاز از فهرست سپاهان خارج نمی‌شود؛ زمان بازگشت... تابش: هجمه‌ها علیه سپاهان سازماندهی شده است ایسنا/اصفهان... نورافکن - مصلح؛ درخشش دیپورتی‌های سرخابی در تیم صدرنشین... شایان مصلح در گفت و گو با ایلنا: همیشه در هر تیمی... پورقاز جواب هواداران سپاهان را با انتشار پستی در... مصلح بازی با شاهین بوشهر را از دست داد مدافع چپ سپاهان... سپاهان خواستار تعویق بازی با استقلال تماس تلفنی محبی... برای بازگشت به جدول برد می خواستیم؛ قلعه‌نویی: نمی‌توانند... قدرشناسی تماشاگران سپاهان؛ عزت برمی گردد در جریان... نیازمند ستاره سپاهان برابر پیکان بر اساس سایت آماری... سازمان لیگ شرایط تیم امید را درک کند قلعه‌نویى: بازى... سپاهانِ ژنرال همچنان شکست ناپذیر قلعه نویی در یک... امشب پیش پورقاز می روم؛ مهدی‌زاده: رفتار ناشایستی... از موقعیت ها استفاده کردیم و بردیم میرزایی: تجربه... صحنه مشکوکی نبود که بازی را تحت تاثیر قرار دهد؛ نیازمند:... امید، سرباز اول روزهای سخت ژنرال ستاره جوان سپاهانی‌ها... بازگشت مردان ژنرال به صدر؛ سپاهان 2- پیکان 0؛ زردها... در مصاحبه ای که سئوال حاشیه ای نپرسیدند قلعه‌نویی:... هفته پانزدهم لیگ برتر، جام خلیج فارس سپاهان- پیکان/... گلایه فرکی از اتفاقات بازی استقلال فرکی: سپاهان من... /یادداشت/ محسن مسلمان؛ ستاره‌ای برای پرکردن صندلی‌های... آمار و ارقام؛ سپاهان اصفهان- پیکان تهران یک پیروزی... سهم سه نفره سپاهان و ذوب آهن از محرومان این هفته... قلعه‌نویی: رفتارهایی که با زرینچه شد خوب نبود/سیستم... تابش: بعد بازی با استقلال تا یک هفته زندگی برای ما... کیانی: شاید پولی کارت به کارت می‌شود که در بازی بی‌ربط... هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال مهدی کیانی از سپاهان... سپاهان و پیکان؛ تجدید دیدار در نقش‌جهان تیم فوتبال...