نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,736نــــفــــــر
عضو شده اند
3,736نفر عضو شده اند
98/07/25 00:22

تساوی طلایی پوشان در بازی خانگی/تشویق گرم هواداران...

سپاهان-اصفهان
تساوی طلایی پوشان در بازی خانگی/تشویق گرم هواداران سپاهان

تیم سپاهان در یک بازی دوستانه سرد و بدون موقعیت، مقابل تیم نود ارومیه به تساوی رسید.

به گزارش خبرنگار ایمنا؛ امروز چهارشنبه -۲۴ مهر ماه- تیم سپاهان در ورزشگاه نقش جهان میزبان تیم نود ارومیه بود که این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

ورزشگاه نقش جهان

دیدار دوستانه تیم‌های سپاهان اصفهان و نود ارومیه

تماشاگران: ۳۰۰ نفر

ترکیب تیم سپاهان: علی کیسخروی، عزت الله پور قاز، محمد مهدی زاده، سعید آقایی، رضا میرزایی، مهدی کیانی، محمد کریمی، کومان، سید محمد حسینی، سجاد شهباززاده، کیروش استنلی

سرمربی: امیر قلعه نویی

ترکیب تیم نود ارومیه: شکیب سروری، شیرزاد فرید، امین عباسی، مهدی محمدی، فرشاد اسدی، محمد عباد زاده، محمد ابوترابی، داوود شاهورقی، سیروس صادقیان، آرمین مصطفوی، فرزاد نبی زاده

سرمربی: وحید بیاتلو

گلزنان:

سپاهان اصفهان: سجاد شهباز زاده(دقیقه ۲۷)

نود ارومیه: آرمین مصطفوی (دقیقه ۳۹)

شرح بازی:

نیمه اول بازی آرام آغاز شد و بیشتر مالکیت توپ را تیم سپاهان داشت، پس از گذشت ۱۰ دقیقه از بازی سجاد شهباز زاده با شوتی زیبا تیرک دروازه نود ارومیه را لرزاند. پس از آن سپاهان موقعیت هایی را داشت که نتوانست آن ها را تبدیل به گل کند اما در دقیقه ۲۷ سجاد شهباز زاده توانست اولین گل سپاهان را وارد درواز تیم نود ارومیه بکند. پس از گذشت ۱۲ دقیقه از گل سپاهان تیم نود ارومیه توانست بر روی اشتباه هافبک های سپاهان بازی را به تساوی بکشد. تیم سپاهان با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ به رختکن رفت.

پس از شروع نیمه دوم بازی سپاهان نبض بازی را در دست گرفت و در میانه زمین و پشت محوطه تیم نود مشغول به حفظ توپ شد. در نیمه دوم شاهد افت بازی بودین و هیچکدام از تیم ها بر روی دروازه حریف خود حمله ای را انجام ندادند و در نتیجه بازی با تساوی ۱ بر یک به پایان رسید.

دقایق حساس:

دقیقه ۱۰: سجاد شهباز زاده بر روی اشتباه مدافعان تیم نود تیرک دروازه شکیب سروری را لرزاند.

دقیقه ۲۱: محمد رضا حسینی بر روی ارسال سعید آقایی ضربه زیبایی را به سمت دروازه سپاهان شلیک کرد که این توپ با فاصله به اوت رفت.

دقیقه ۲۳: سعید آقایی باز هم نفوذ زیبایی را انجام داد و توپ را بر روی دروازه ارسال کرد ک حسینی یا ضربه سر توپ را به تیرک دروازه تیم نود کوبید.

دقیقه ۲۷: سجاد شهباز زاده با حرکتی زیبا توانست دروازه تیم نود ارومیه را باز کند.

دقیقه ۳۹: آرمین مصطفوی بر روی اشتباه هافبک های سپاهان توانست دروازه علی کیخسروی را باز کند و بازی را به تساوی بکشد.

دقیقه ۵۵: سجاد شهباز زاده شوتی محکم را از پشت محوطه جریمه شلیک کرد که توپ با فاصله کم به بیرون رفت.

دقیقه ۵۶: آرمین مصطفوی در یک موقعیت تک به تک توپ را با فاصله کم به اوت زد.

دقیقه ۸۳: فرزاد نبی زاده در یک موقعیت تک به اک با علی کیخسروی قرار گرفت که نبی زاده یک ضربه بی دقت را زد و توپ به اوت رفت.

دقیقه ۹۰: علی قربانیان در لحظات پایانی این بازی با ضربه سر تیرک دروازه تیم ارومیه را لرزاند.

حاشیه بازی:

قبل از شروع بازی دروازبان تیم نود ارومیه با علی قربانی که بر روی نیکمت خوش و بشی را انجام داد.

تماشاگران تیم سپاهان به تیم ارومیه خوش آمد گفتند و مربی این تیم را تشویق کردند.

پس از شروع بازی امیدنورافکن، شایان مصلح، محمد محبی و پیام نیازمند پشت دروازه تیم سپاهان مشغول به نرم دوی شدند.

پس از ورود رسول نویدکیا به زمین هواداران تیم سپاهان نویدکیا را تشویق کردند.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    تیم منتخب لیگ تا پایان هفته دهم؛ خط حمله ترسناک!... اصفهانیان: از لیگ بیستم ورزشگاهی که VAR نداشته باشد،... بررسی پیامد تساوی عراق و بحرین؛ ایران به عنوان صدرنشین... شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ برتر ( قسمت سوم) /... قلعه نویی با بیماری هم ما را تنها نگذاشته؛ کیانی:... به دلیل عدم وجود شرایط لازم برای برگزاری مسابقه؛... فتاحی در گفت و گو با ایمنا: تعویق بازی‌های لیگ به... صدرنشینی در پایان فصل مهم است نه در طول فصل تابش:... رقابت نزدیک و جذاب سپاهان با سایر مدعیان قهرمانی... سپاهان با یک غایب برابر صنعت‌نفت تیم فوتبال سپاهان... شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ برخی از بازیکنان در... قلعه نویی لیست مازادی نداده است/ اشکالاتی در هوادهی... سپاهان درست برعکس سال گذشته شده؛ بصیرت: ویلموتس اصلا... احتمال لغو دیدار های لیگ برتر فوتبال سخنگوی باشگاه... اسامی محرومان اعلام شد سپاهان بدون محروم در هفته... اسامی داوران هفته ۱۱ لیگ برتر فوتبال اعلام شد اسامی... کار آسانی پیش رو نداریم نورافکن: بازی با اندونزی... دستور ویژه قلعه‌نویی به بازیکنان سپاهان: کاری به... فتاحی: سپاهان در زمان مدیران اصفهانی قهرمان نشده... تابش: نگران تهدید پرسپولیس نیستم/ ادعایم روی صحبت... سرپرست تیم فوتبال سپاهان: زمان بازی با صنعت نفت قابل... قلعه‌نویی علیه تمام رکوردهای دفاعی؛ فقط یک پنالتی... تابش: آپشن قرارداد ۶ پرسپولیسی ۵۰ میلیارد است/ مبلغ... آمارهای فوق‌العاده ثلث اول لیگ؛ حمله سپاهان به رکورد... ترین‌های هفته دهم لیگ برتر؛ مختصر و مفید کاپیتان... همه آنهایی که در لیگ نوزدهم غافلگیرمان کردند؛ پدیده‌های... تابش: آیا صحبت‌های کالدرون افکار خودش است؟... شهرخودرو بهترین میزبان، سپاهان موفق‌ترین مهمان در... کمک مالی امیر قلعه نویی به باشگاه ملوان بندرانزلی... امیرخان برند فوتبال ایران است و به او کم‌لطفی می‌کنند...