نرم افزار اندروید کلوب
سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

سپاهان-اصفهان , sepahan_esfahan

سپاهان-اصفهان

3,738نــــفــــــر
عضو شده اند
3,738نفر عضو شده اند
98/07/23 02:56

تاوارس: عاشق شخصیت قلعه‌نویی هستم، او یک لرد در فوتبال...

سپاهان-اصفهان
تاوارس: عاشق شخصیت قلعه‌نویی هستم، او یک لرد در فوتبال ایران است/نیازمند شایسته بهترین‌هاست

مربی دروازه‌بان‌های سپاهان گفت:من عاشق شخصیت قلعه‌نویی هستم، این دروغی و ساختگی نیست و هر روز با او رودررو صحبت کنم اما در فوتبال، عده‌ای ریاکاران را دوست دارند!

به گزارش خبرگزاری فارس، حضور دروازه‌بان سپاهان در تیم ملی را نمی‌توان بی‌تاثیر از حضور مربی دروازه‌بانی پرتغالی روی نیمکت زردهای اصفهان دانست. روی تاوارس چندین سال است که به عنوان دستیار در کنار قلعه‌نویی بوده و در تمام مدت حضورش در ایران دروازه‌بانان آماده‌ای را به تیم ملی معرفی کرده، زمانی حامد لک ، محمدرضا اخباری و رشید مظاهری در تیم باشگاهی زیر نظر تاوارس کار کردند و به اردوی تیم ملی رسیدند و حالا پیام نیازمند هم می تواند چهارمین شاگرد تاوارس در تیم ملی باشد. دعوت نیازمند توسط ویلموتس بهانه ای شد تا خبرنگار ورزشی فارس با این مربی پرتغالی صحبت کند.

فارس: شرایط سپاهان را بعد از دو روز استراحت چطور می‌بینید؟

مدیریت شرایط فیزیکی بازیکنان آسان نیست. توقف‌های زیادی در بازی‌ها وجود دارد و این مساله مضر است اما کادر مربیگری ما برای ایجاد تعادل در شرایط فیزیکی بازیکنان برنامه‌ریزی می‌کند و حالا کار ما برای داشتن علمکرد خوب در بازی بعدی شروع شده است.

فارس: اکنون صدرنشین لیگ برتر هستید و هنوز دروازه شما بسته مانده است.

میل تمام خانواده سپاهان این است که کارشان را با دروازه بسته ادامه بدهند و ما کارمان را برای رسیدن به اهدافمان ادامه خواهیم داد.

فارس: بعد از گذشت 6 هفته از لیگ برتر فکر می‌کنید چه کسی بهترین دروازه‌بان لیگ بوده است؟

من همیشه گفته ‌ام که دروازه‌بان‌های من بهترین هستند. هرگز درمورد دروازه‌بان‌های دیگر صحبت نمی‌کنم و برای همه آن‌ها احترام قائل هستم.

فارس: در بعضی بازی‌ها هواداران تیم حریف به سرمربی سپاهان توهین می‌کنند، این موضوع باعث ناراحتی و دلخوری شما می‌شود؟

در بعضی بازی‌ها هواداران حریف به سرمربی ما با کلمات زننده ضربه می‌زنند و این منصفانه نیست. امیر قلعه‌نویی یک لرد در فوتبال ایران و سزاوار احترام برای هر چیزی که بدست آورده است. زمانی که شخصی روی دور برد می‌افتد، برخی این را دوست ندارند. مورینیو هم افتخارات زیادی را بدست آورد اما مردم زیادی به او توهین کردند. این مساله نشان می‌دهد که چه کسانی مربیان بزرگی هستند. قلعه‌نویی کار بزرگی را در باشگاه‌های مختلف انجام داده، کافی است نگاهی سریع به باشگاه‌هایی که او رفته داشته باشید. من عاشق شخصیت قلعه‌نویی هستم. این دروغی و ساختگی نیست و هر روز با او رودررو صحبت کنم اما در فوتبال، عده‌ای ریاکاران را دوست دارند!

فارس: پیام نیازمند به تیم ملی دعوت شد. درمورد حضور او در تیم ویلموتس صحبتی دارید؟

پیام سزاوار بودن در تیم ملی است من خوشحالم که او را در این انتخاب می‌بینم. او با کارها و خدماتش در باشگاه، خودش را نشان داده است.

فارس: به نظر شما نیازمند می تواند در اروپا بازی کند؟

من در آینده‌ای نزدیک پیام را می‌بینم که از دروازه یک تیم اروپایی دفاع می‌کند اگر خودش بخواهد. او کیفیت این کار را دارد، یک دروازه‌بان حرفه‌ای و عالی است و شایسته بهترین‌ها است. چند باشگاه‌ اروپایی هم آماده بررسی عملکرد و کیفیت پیام هستند.

فارس: فکر می‌کنید نیازمند چقدر می‌تواند به ویلموتس و تیم ملی کمک کند؟

پیام کیفیت لازم برای کمک به تیم ملی ایران را دارد البته او کمی هم به شانس و فرصت نیاز دارد.

فارس: شما در هر مقطعی یک دروازه‌بان به تیم ملی معرفی کرده‌اید آیا ممکن است روزی شما را در تیم ملی ببینیم؟

کار کردن در تیم ملی ایران برای هر مربی حرفه‌ای یک افتخار است. آینده را خدا می‌‌داند در حال حاضر تمرکز من روی کمک به سپاهان، دروازه‌بان‌های تیم و امیر قلعه‌نویی است.

فارس: دروازه‌بانان شما در سپاهان با عینک‌های مشکی تمرین می‌کنند، این روش برای چه کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد؟

کاری که ما با عینک‌ها انجام می‌دهیم برای پیشرفت هماهنگی دیداری، شبیه‌سازی عضله چشم و سرعت واکنش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فارس: آیا دوست دارید که به دروازه‌بانان ایرانی برای انتقال به تیم‌های پرتغالی یا دیگر کشورهای اروپایی کمک کنید؟

من فوتبال ایران و شور و حرارت هواداران را دوست دارم. ایران می‌تواند یک قدرت بزرگ در فوتبال دنیا باشد اما باید در مسیر صحیح کار کنید. دروازه‌بان‌های ایرانی که مدت زیادی با آنها کار کردم پیشنهادهایی برای رفتن به اروپا داشتند و من خوشحال می‌شوم وقتی می‌بینم کار من به دروازه‌بان ‌های ایرنی کمک کرده است.
99
    آخرین مطالب سپاهان-اصفهان
    تیم قلعه‌نویی آماده بازی استقلال می شود؛ پیروزی پرگل... شکست امیدها؛ شوک گل‌های زودهنگام میزبان تیم المپیک... همه جزئیات درباره گلزنی لیگ برتری‌ها؛ فقر گل در لیگ... نکونام می‌توانست به ویلموتس کمک کند بختیار رحمانی:... سپاهان امیرقلعه‌نویی مطمئن‌تر بازی می‌کند چرخابی:... شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ برتر (قسمت چهارم)/... کاپیتان برای صعود تمرین می‌کند تیم امید جدی ترین... تیم منتخب لیگ تا پایان هفته دهم؛ خط حمله ترسناک!... اصفهانیان: از لیگ بیستم ورزشگاهی که VAR نداشته باشد،... بررسی پیامد تساوی عراق و بحرین؛ ایران به عنوان صدرنشین... شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ برتر ( قسمت سوم) /... قلعه نویی با بیماری هم ما را تنها نگذاشته؛ کیانی:... به دلیل عدم وجود شرایط لازم برای برگزاری مسابقه؛... فتاحی در گفت و گو با ایمنا: تعویق بازی‌های لیگ به... صدرنشینی در پایان فصل مهم است نه در طول فصل تابش:... رقابت نزدیک و جذاب سپاهان با سایر مدعیان قهرمانی... سپاهان با یک غایب برابر صنعت‌نفت تیم فوتبال سپاهان... شاگرد اول‌های مربیان مطرح لیگ برخی از بازیکنان در... قلعه نویی لیست مازادی نداده است/ اشکالاتی در هوادهی... سپاهان درست برعکس سال گذشته شده؛ بصیرت: ویلموتس اصلا... احتمال لغو دیدار های لیگ برتر فوتبال سخنگوی باشگاه... اسامی محرومان اعلام شد سپاهان بدون محروم در هفته... اسامی داوران هفته ۱۱ لیگ برتر فوتبال اعلام شد اسامی... کار آسانی پیش رو نداریم نورافکن: بازی با اندونزی... دستور ویژه قلعه‌نویی به بازیکنان سپاهان: کاری به... فتاحی: سپاهان در زمان مدیران اصفهانی قهرمان نشده... تابش: نگران تهدید پرسپولیس نیستم/ ادعایم روی صحبت... سرپرست تیم فوتبال سپاهان: زمان بازی با صنعت نفت قابل... قلعه‌نویی علیه تمام رکوردهای دفاعی؛ فقط یک پنالتی... تابش: آپشن قرارداد ۶ پرسپولیسی ۵۰ میلیارد است/ مبلغ...