صبانت , sabanet

صبانت

صبانت , sabanet

صبانت

4,178نــــفــــــر
عضو شده اند
4,178نفر عضو شده اند
94/10/5 16:34

تصمیم‌گیری در مورد تلگرام طی هفته‌ی جاری

صبانت
حمد علی اسفنانی، عضو کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه، بیان کرد که طی هفته‌ی جاری در مورد آینده‌ی فعالیت تلگرام در ایران تصمیم‌گیری خواهد شد.

عضو کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه با بیان اینکه در هفته جاری آخرین وضعیت تلگرام مجددا بررسی می‌شود، گفت:

در آخرین جلسه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تصمیم گرفته شد که از سرور اصلی تلگرام خواسته شود محتوای غیراخلاقی آن با توجه به آنچه که مد نظر مسئولان ایران است حذف کند و برای این کار به آنها فرصت داده شد.

محمدعلی اسفنانی در گفت‌وگو با خانه ملت، خبر آغاز فیلترینگ هوشمند تلگرام در ایران را غیرواقعی خواند و توضیح داد:

این خبر که پیغامی از سوی سرور تلگرام به کاربران آن در ایران ارسال شده مبنی براینکه «متاسفانه این پیام در کشور شما با توجه به محدودیت‌های محلی غیر قابل دسترس است» صحت ندارد.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی با این توضیح که در فیلترینگ هوشمند -که پیش از این درباره شبکه اینستاگرام در ایران اجرا شده- به جای فیلتر کامل شبکه‌های اجتماعی، بخشی از محتوای آن از دسترس خارج خواهد شد، گفت:

در آخرین جلسه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تصمیم گرفته شد که از سرور اصلی تلگرام خواسته شود محتوای غیراخلاقی آن با توجه به آنچه که مد نظر مسدولان ایران است حذف کند و برای این کار به آنها فرصت داده شد.

وی با بیان اینکه احتمالا روز دوشنبه هفته پیش رو، جلسه بعدی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه برگزار خواهد شد، افزود:

در این جلسه تصمیات جلسه آبان ماه پیگیری خواهد شد و با توجه به اقدامات یا تغییرات صورت گرفته توسط تلگرام، تصمیمات دیگری اتخاذ خواهد شد.

اسفنانی همچنین اخبار تایید نشده درباره گفتگوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با رئیس جمهور روسیه در جریان سفر پوتین به ایران برای بررسی وضعیت تلگرام را کذب دانست و گفت:

مدیرعامل تلگرام فقط تبار و اصالت روسی دارد و تلگرام شرکتی است که موجودیت و اقدامات آن به روسیه مربوط نمی شود و حتی شنیده شده روسیه با پاول دروف، مشکلاتی نیز دارد؛ بنابراین خبر مذاکره وزیر ارتباطات با پوتین در رابطه با تلگرام دور از ذهن و غیر قابل تایید است
99
آخرین مطالب صبانت
سرویس زمستانه صبانت- به همراه مودم wifi تصمیم‌گیری در مورد تلگرام طی هفته‌ی جاری حضور صبانت در نمایشگاه الکامپ تهران عنوان دومین کشور بزرگ جهان از نظر کاربران فعال اینترنتی به هند داده شد اخذ پروانه بهره برداری از شبکه ارتباطات ثابت یا FCP چگونه سیگنال وای‌فای قدرتمندتری دریافت کنیم صندلی برای معتادان به اینترنت/عکس فروش اینترنت پرسرعت صبانت - طرح پاییزه به همراه مودم رایگان سلام بر محرم دسترسی به اینترنت در هواپیما فراهم می‌شود حضور صبانت در نمایشگاه کامپیوتر مشهد چگونه ایمیل های مزاحم را بلاک کنیم؟ ماهواره‌ی اینترنتی رایگان فیس بوک برای آفریقا آیا دوست دارید در شركت گوگل استخدام شوید؟ اختلال جهانی در تلگرام / کشورهای مشکل دار را در این نقشه ببینید خداحافظ گوگل، سلام آلفابت پیامک‌های تبلیغاتی را این طور مسدود کنید چگونه رمز وای فای را تغییر دهیم؟ +آموزش تصویری صبانت در نمایشگاه الکامپ گیلان پر شدن حافظه موبایل زنی که‌رباتش را در صف خرید آیفون قرار داد! عید سعید قربان مبارک باد صبانت در نمایشگاه بین المللی اردبیل لیست کامل دستورات قابل اجرا در Run اطلاعات کاربران ایرانی تلگرام در کدام کشور نگهداری می شود؟ خطوط PCM چیست ؟ 10 کشور دارای کم‌ترین سرعت اینترنت در دنیا یا ضامن آهو آیا عضویت در شبکه های اجتماعی مزیت است؟ سرویس تابستانه صبانت